Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170508 (302 за 24 години)

20 найкращих фільмів про видатних людей на згадку про Стіва Джобса

| 42 коментарі

Компанія Apple оголосила про смерть співзасновника і донедавна керівника компанії Стіва Джобса.

У небагатослівному повідомленні для преси сказано, що Джобс помер у середу 5 жовтня. Йому було 56 років.

Останніми роками він лікувався від раку підшлункової залози.

До цієї особистості кожен з нас може ставитися по-різному. Але талант, який дозволив йому піднятися на вершину, визнають усі без винятку. Тож віддаймо останню шану тому, хто став символом сучасності і взірцем для неї.

 

А тепер пропонуємо вашій увазі список найкращих фільмів про успішних людей. Можливо, він допоможе вам не тільки відволіктися від цієї сумної події, але і спрямувати своє життя у правильне русло.

 

Коко до Шанель / Coco avant Chanel (2009) BDRip Ukr/Fra

 

 
 
Кокаїн / Blow (2001) BDRip Ukr/Eng | Sub Eng

 

 
 
Дорз / The Doors (1991) BDRip Ukr/Eng | Sub Eng

 

 

Завантажити з толоки

Джонні Д. / Public Enemies (2009) BDRip

 

 
 
Ігри розуму / A Beautiful Mind (2001) HDTVRip Ukr/Eng | sub Eng

 

Завантажити з толоки

Останні дні / Last days (2005) DVDRip Ukr/Eng | Sub Ukr

 

 
 
Піаніст / The Pianist (2002) BDRip Ukr/Eng

 

Завантажити з толоки

Соціальна мережа / The Social Network (2010) DVDRip / Ліцензія

 

 
 
Смертельний номер / Death Defying Acts (2007) DVDRip Ukr/Eng

 

Завантажити з толоки

Марія-Антуанетта / Marie Antoinette (2006) HDTVRip

 

Завантажити з толоки

Королева / The Queen (2006) BDRip Ukr/Eng

 

 
 
Молода Вікторія / The Young Victoria (2009) DVDRip

 

Завантажити з толоки

Король говорить! / The King’s Speech (2010) DVDRip

 

 
 
Життя в рожевому кольорі / La môme / La Vie en Rose (2007) BDRip Ukr/Fra

 

Завантажити з толоки

Впіймай мене, якщо зможеш / Catch Me If You Can (2002) DVDRip Ukr/Eng

 

 
 
Чарівна країна / Finding Neverland (2004) BDRip Ukr/Eng

 

 
 
Людина на Місяці / Man on the Moon (1999) DVDRip

 

 
 
Фрост проти Ніксона / Frost/Nixon (2008) DVDRip Eng |
Ukr Sub

 

 

 

Завантажити з толоки

Її серце / A Mighty Heart (2007) BDRip Ukr/Eng

 

 
 
Тепер я йду у дику далечінь / Into the Wild (2007) BDRip Ukr/Eng | sub Ukr/Eng

 

 

 

42 коментарі

 1. Ви (сайт Гуртом) б краще переклали фільм “Пірати Кремнієвої Долини” і виклали, а не цю безглузду (по відношенню до Стіва Джобса) збірку.

  • Ми( сайт Гуртом) зробили збірку про видатних людей, щоб показати, якого успіху можуть досягнути люди не рядового мислення, оптимізму і працездатності.
   Ви(Forestelf і Козак) що зробили конкретного? Прошу перекласти згадані фільми і викласти на Гуртом, можливо тоді не побуде поділу на ми і ви.

   • Я навів конкретний приклад того, що можна зробити сайту Гуртом для того, щоб гуртомівці могли побільше дізнатися про Стіва Джобса. Сайт Гуртом має своїх субтитрувальників, має “свою студію” озвучення, може хтось і згодиться до цього діла!
    З приводу конкретного, що я зробив – я запропонував, що можна зробити.

    • А чому хтось? Долучайся! Суть в тому, що якщо ти хочеш зрозуміти геній Джобса і інших відомих сподвижників, то намагатись зрозуміти, що спонукало їх до незвичних рішень!

     • На останок. Нічого не зрозумів з попереднього допису, окрім долучайтесь. Ви не ображайтеся, але вас потягнуло не в той степ. Я ж написав (сайт Гуртом), і була у мене надія, що хтось за цей фільм візьметься, збере команду, відсубтитрує, можливо MisterRock або M&M озвучить, а може Richman. А ви одразу “я єсмь Гуртом – роби сам”. Організатор з мене як з козла молока, з англійської перекладати я не гаразд, а з російської – мене заплюють. Міг би допомогти в озвученні, та здоров’я не те.
      Дякую за розуміння.

   • конкретного? по-перше я зробив пропозицію про переклад роликів, а не лаявся на тебе. По-друге, ти пропонуєш нам перекласти ці фільми, ти хочеш сказати, що ти всі фільми переклав? щось я не бачив твого ніка хоча б у одному полі, про автора перекладу фільму, більшість фільмів було перекладено професіоналами для телебачення чи прокату в кінотеатрах. по-третє, на мою думку не треба ставити королів, програмістів та інших поряд зі злочинцями (“Кокаїн”,”Джонні Д.”), а також не треба брати з них приклад, адже вони (злочинці) не зробили нічого гарного для суспільства, лише вбивали та отруювали людей.

    • Козаче, кожен має свого героя, і для мене є таким Джон Діллінджер – це війна народу проти бандитів при владі під час великої кризи в Америці. Таких зараз якраз дуже бракує в Україні, до речі.
     Давай не будемо переходити на особистості, а спілкуватись суто по темі, ОК?

 2. Повністю підтримую Forestelf, також можна було б перекласти декілька презентацій Стіва Джобса або декілька автобіографічних фільмів (Титаны. Стив Джобс).

  • Перекладай Козаче, Гуртом тебе не забуде! Говорити не мішки носити, казав мій дідо.

 3. Джобс був генієм, і це найбільша втрата для ринку іннваіійних технологій. Ми сумуємо за тобою…

 4. Шкода такої геніальної людини!
  На таких людях тримається весь світ електроніки та нових технологій!!

 5. Кращою ідеєю була б зміна логотипу
  Як у гуглі

 6. Хороша підбірка фільмів, деякі з них я бачу вперше! Думаю Стів Джобс не посомився б в компанії королів, рокерів, математичних геніїв… молодці!

 7. Дуже прикро, що коментарі навіть до такої теми можуть мати на меті суперечки. Замість пустої балаканини ми могли використати цей час корисно, наприклад переклавши якесь документальне кіно про Джобса, або ще про щось чи когось, написати яку-небудь новину, яка б перевершила ту, яка зараз перед нами… А ми тільки товчемо воду в ступі і критикуємо чиюсь роботу. Можливо, ми, все-таки, здатні на більше?
  Дякую Лису за щось оригінальне, таке, чого не побачиш на іншому сайті.

 8. А знаєте Лисе, Ваше життя здається тече не по правильному руслі(вибачай за перехід на особистості та Гуртом поважаю, але в сімї не без виродків)!
  Від конструктивної критики покищо ніхто не помер і люди які можуть її прийняти злітають вгору, а інші в кращому випадку не падають(це я про вас “шановний”)!
  Людина подала гарну пропозицію. Хоч ці фільми і хороші та вони ніяк не вшановують память про Стіва Джобса. Не хочете/не можете зайнятись цією пропозицією- так і скажіть. Та всеж ви всім своїм “єством” даєте зрозуміти що тут нікому ці пропозиції не потрібні(точніше: пропонуєш – роби, а ми будем робити що нам хочеться). Сайт від хороших пропозицій тільки виграє, та якщо б усі так до них ставились то скоро не знайшлось б жодної людини яка захотіла б щось пропонувати.

  andy чому це товчення води в ступі і даремно витрачений час. Хорошу пропозицію іноді важче знайти ніж потім її реалізувати (просто тут виконавець вирішив що він розумніший).

 9. А і Вічна Пам’ять Стіве!

 10. McBodik, згоден з вами щодо цікавих пропозицій: їх таки важко шукати. Але говорити – не мішки носити. Пропозицій сотні, а от реалізовувати їх – занадто складно для багатьох з нас. Була пропозиція оновити “важливо” – оновили, тепер є пропозиція перекласти щось – і ми, замість того, щоб зробити це, нагружаємо і критикуємо Лиса, який, хоч і занадто різко реагує, але хоча б намагається робити щось реальне. Тепер вже час нарешті братися за роботу, бо інакше ці геніальні витвори мистецтва під назвою пропозиції так і лежатимуть непоміченими роками.

 11. McBodik нічний пост якийсь з “бодуна”? Бо тільки таке може скластись враження в тверезої людини. Які виродки, яке життєве русло? Яка конструктивна критика? Нешановний McBodik проспіться і вибачтесь за нісенітниці. Тема про видатних людей цікава, і я шукаючи в інтернеті, щоб додати якийсь ще фільм дуже мало насправді знайшла інформації, тому щиро вдячна Лису за хорошу ідею.

 12. Дякую друзі за теплі слова, я вперше розмістив новину на оновленому Гуртомі! Справді було б краще додати ще більше фільмів про видатних людей, але таких мало українською мовою. Перекладами я також займаюсь, але маю там “творчий” псевдонім, мій голос ви досить часто чули))) але “світитись” не бачу необхідності. Поки що маємо що маємо. Кому не подобається- допоможіть покращити. “НЕ вчіть мене жити, краще допоможіть матеріально”- як казав Остап Бендер)))

 13. Попереджую, що всі пости, які не стосуються теми будуть безжально викинуті у смітник))) Для особистих претензій є адреса адміністрації. Хто щиро прагне допомогти, на толоці знайде сферу діяльності, яка найбільше йому підходить, адреса справа вгорі)))

 14. Та ладно, я не ображаюся. ;) Завантажив La môme, але так і не зміг додивитися (напевно не той настрій). Треба ще Man on the Moon подивитися – що там цікавого? Половина фільмів для мене для мене знайомі і дуже цікаві, наприклад Король говорить, Тепер я йду у дику далечінь, Ігри розуму.

 15. безглуздо все це.

 16. Дуже прикольна підбірка. Зрозуміло, що не можливо вставити всі фільми про одіозних людей, але і цей список досить цікавий. Єдине, що б я запропонував, так це трохи змінити порядок. Дійсно фільми про злочинців (хай навіть і великих та харизматичних) на самому початку трошки псують загальне враження (хоча я просто в захопленні як від Кокаїну, так і від Джоні Д) і їх важко ставити поряд з королями. І можливо вартувало б до кожного фільму коротко підписати про кого це (бо не відразу зрозуміло що це за людина, як от про Гудіні), можна навіть з лінком на вікіпедію, якщо є.

  Дякую, вже 4 фільми кинув на закачку.

 17. Мені людину яка почала патентні війни, забувши про чесну конкуренцію, зробила ціну своєї продукції в 4 рази дорожче собівартості нітрохи не жаль.

  • Анатолій, ну нарешті тут знайшлась людина яка не керується стадним інстинктом…
   Просто смішно дивитись на людей розхвалюють “високотехнологічні” тетріси в красивій коробочці за 1000 зелених, або розказують який Джобс “талант”, десь я навіть чув що він винайшов комп’ютерну мишку (хоч ніхто не подумав що її винайшли приблизно в часи коли джобс вчився ходити). Як і Гейтс, Джобс просто набрав нікому не відомих справжніх талантів і робив на їхній праці гроші які зараз вкладені не в винайдення вакцин чи боротьбу з голодом, а на військові розробки. Ціль його життя – гроші і тільки гроші (хоч на превеликий жаль це ціль більшості людей і в Україні і в світі).

   • Як то кажуть, мені все рівно, що ви про мене думаєте, я про вас взагалі не думаю. За Стівом плаче чверть світу а решта його “обсирає” просто із чистої заздрості. Ніхто не знає всього що він зробив, навіть Ви пишете “десь я навіть чув”, половина того, що пишуть – це все чутки. Цікаво чи за Вами так будуть плакати і Вас згадувати (чи мене) коли Вас (чи мене) вже не буде на цьому світі. Він змінив сприйняття техніки, а це важливо. Не пам’ятаємо ми солдатів армії Олександра Македонського, але знаємо його як великого полководця, і пам’ять про нього житиме ще довгі віки. Подібно і зі Стівом – не важливо який саме його вклад в техніку, як таку, важливим є те, що він змінив наше сприйняття її, і зумів продати. Економіка – теж наука, і досить непроста.

   • Чомусь впевнений на 101% що у вас нема і не було маків.
    Ціна… вона не зпроста така. Підберіть максимально наближене залізо до маків і зберіть з нього комп, гарантую що ввас вийде 80% ціни маку, додайте до неї ціну операційки та наші здирницькі податки.
    А про те що Джобс набрав талановитих людей і заробляв на цьому це просто незнання історії появлення ПК компютерів. Якщо ви не знаєте то двоє друзів (Стів Возник та Стів Джобс) в свому гаражі 1976 року вперше спаяли персональний компютер, який на той час взагалі не існував, були тільки величезні машини які займали сотні квадратних метрів і споживали десятки кіловат електроенергії і робили в десятки разів менше роботи ніж перші компютери від епл і які вже мали командну строку, яка вважалась проривом на той час та майже ніде не використовувалась.
    На рахунок миші, то її винайшли в Xerox PARC 1979 році пристрій являв собою коробочку з двома роликами та кнопкою, один ролик крутив по осі Х, другий по осі У, кнопка і так зрозуміло для чого. Апл в свою чергу після візиту до XEROX почала розробку операційної системи з графічним інтерфейсом якої на той час не існувало. Апл вважається компанією яка комерціалізувала компютерну мишу і позиціонувала її як пристрій для полегшення управління графічним інтерфейсом. Посуті якби не Епл можливо ця розробка так і залишилась в лабораторіях Xerox PARC. Так що ваше пустослів’я тут нідочого.
    Про стадо це ще смішніше, як відомо то віндовз займає 92% ринку, а епл 7%, тож хто із нас стадо? це ще питання.
    З маком працюю вже як 15 років. В мене хоча б тетріси в дома, а у вас кубики лего :D
    Можу детально аргументувати низьку ціну вашого комп’ютера, починаючи від неякісних дешевих конденсаторів у вашому блоці живлення до інструкцій (можливостей) процесора які у вас відсутні.
    Тай взагалі непотрібний вам той мак сидіть дальше зі своїми кубиками.
    І на рахунок грошей Джобса, до вашого відома от вже більше 10-и років його зарплата складала 1 (один) долар в рік. Тож якщо не знаєте не говоріть.

    • Був впевнений що першою чи другою відповіддю буде “заздриш”. Розмову можна закінчувати бо зомбі будуть настоювати на свому.

     ПС: я не сказав що фанат віндовса, але користуюсь ним бо 99% софту випускається саме на цю ОС. І коли помре Гейтс, моя думка не зміниться…і ваша теж не зміниться. Впевнений, що коли помер Джексон, то ви теж жаліли цього педофіла і писали “РІП”.

     до речі на рахунок історичних фактів вам треба переглянути свої знання бо вони у вас дуже запущені.

     • схоже на те, що одне зомбі звинувачує інше… чи може тебе Майкл звабив у дитинстві, а не ЗМІ заробляли гроші на своїх вигадках, зомбуючи ідіотів, для котрих масс-медії стали “новим богом” та “істиною в останній інстанції”…

 18. Якби не повідомлення на Головній я б і не дізнався про це. І до цього я навіть не знав що є якийсь Стівен Джобс. От ім”я Біл Гейтс ще знаю. А комп”ютери у Apple дорогущі. Що до підбірки фільмів то фільми: “Впіймай мене, якщо зможеш “та “Людина на Місяці”ще можна подивитися, а решта дуже складна, це вже для інтелектуалів.

 19. andy, згоден що говорити легше, та як писав раніше… якщо і ніхто цього робити не буде, то так і сказати а не відбивати бажання якось помагати.
  Софія, з “бодуна” як ви висловились я не пишу! так ці фільми хороші, деякі дуже сильні… та саме до смерті Стіва Джобса не мають великого відношення. + в неті є багато фільмів про відомих людей(жаль тільки не українською) тільки варто прикласти хоч трішки зусиль до пошуку.

  Для ненависників Джобса: про комерційну політику – Білл Гейтс а не Стів Джобс був найбагатшою людиною світу, з його то глюченою “відною”,хоча я його теж поважаю але його вінді до маку нажаль далеко (німецьке теж дорожче за китайське;) чому б це?). В епла є своя цільова аудиторія і ті на неї орієнтуються, а ви їх не цікавите. А взагалі ліцензія лінухи взагалі чудо, але до неї запобіжник від кривих рук не додається. І взагалі… ви б хотіли щоб він задармо допустим айфони роздавав?) то чого ж ви задармо не працюєте :р ?

  В кожного своє ставлення до цієї людини, але (на відміну від нас з вами) незалежно від того як до нього ставляться (чи то захоплюються чи то заздрять чи ще якось…) він відомий майже цілому світу. Даймо ж собі відповідь на питання “чому він, чому не ми”?  

 20. 8 жовтня 2011 року тихо, геть непомітно для ЗМІ, пішов з життя Денніс Рітчі – розробник мови C та операційної системи UNIX. І на згадку про нього ніхто не запропонує “нашій увазі список найкращих фільмів про успішних людей”. Звісно, адже слово “успіх” з якихось часів стало синонімом слова “гроші”. Але наскільки будуть “успішні” Джобси коли вимруть останні Рітчі…

  • http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%96%D1%81_%D0%A0%D1%96%D1%82%D1%87%D1%96
   Без таких, як Денніс Рітчі ви (фанатики яблук і кватирок) не мали б змоги тут виливати на голови іншим свої (мяко кажучи, не надто мудрі) думки, бо без таких як Рітчі не було б UNIX, а відтак й інтернету…

   а Джобс був вдалим маркетологом і зумів гарно продати творіння Возняка, а згодом винаходи багатьох інших талановитих людей, ціною моніполізування ринків, що сильно гальмувало розвиток комп’ютерних технологій не одне десятиліття, і буде гальмувати ще довго, завдяки створеному не без його допомоги монстру Apple Inc…

   • Ну то чого кричите, запропонуйте список фільмів на згадку про Рітчі. Ну чесно, як діти.

    До речі, сьогодні ще річниця Бандери, до цього би дійсно вартувало зробити підбірку.

    • ніхто не “кричить”, словами пісні – “вот не лили б воробьи слез за тризною, я б пера не заточил, да ни в жизни бы!”…

   • teren, UnDrØiD хоч в когось в голові не сало :)

  • на жаль це так … а на tsn.ua ця новина появилася майже за тиждень після смерті…

 21. Houses are quite expensive and not everybody can buy it. But, business loans are created to aid different people in such situations.

 22. Доброго вечора!
  Такі “страсті” від гостей сайту можна було побачити з перших коментарів …..
  В будь-якому випадку – дуже дякую за зроблену справу стосовно перекладу фільмів (сайту Гуртом)!
  Ви робите багато для нас українців, навіть, здавалось би, простим перекладом. Хотілося б побажати більше різних українських продуктів!
  Ще раз дякую! Всього Вам і користувачам сайту доброго!

 23. Ніхто не думав скільки людей мре кожного дня? Мруть як мухи і ви через це не сумуєте, багато африканців мруть з голоду наприклад. Чому ж ви взялись за цього джобса, ніхто себе не питав? Можливо через те що його вам просто під ніс підсунули і сказали “плач!” ? Багаті люди хочуть бути багатими, дуже часто набагато більше ніж бідні, серед них є дуже багаті люди, на яких ви постійно працюєте. Так ось: ці люди не зацікавлені в тому щоб ви думали, їм краще щоб ви плакали, сміялися, вам зробили кінець світу, джобса і ще кучу всякої херні і ви на все це ведетесь. Так що я хотів сказати- цим людям всеодно хто за них працює, завжди знайдеться м’ясо яке буде гнити щоб забезпечити їх розкошем. Власне мені не подобається бути обдуреним, якщо я когось образив – можете поплакати.

 24. І не анонімний а анонім – це вже до адмінів.

 25. Кроме голодомрра и банды бандеровцев в Украине фильмов – нет

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.