Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170510 (301 за 24 години)

З’явилися україномовні «Поетичні світи Севастополя»

| 2 коментарі

поетичні

У Севастополі представили сайт україномовних поетів міста. Приурочена ця подія до чергової річниці порталу «Українське життя в Севастополі». Його засновник Микола Владзімірський розповідає: «Поетичні світи Севастополя» є складовою нашого порталу, який виник 13 років тому, 29 березня, тож таке внутрішнє свято я відзначив створенням сайта севастопольських поетів».

Сайт оформлений у вигляді всесвіту, де кожен поет — це окрема планета. «Зараз на сайті десять планет — це ті поети, які вже відбулися і досягли певного рівня майстерності, також на сайті у розділі «проба пера«представлені роботи юних авторів — школярів і студентів, вони розміщені. Нагадаємо, «Українське життя в Севастополі» — україномовний портал, що об’єднує понад 20 різних сайтів культурної, освітньої та громадської спрямованості, метою якого є згуртувати українців Севастополя навколо своєї культури, історії, традицій.

Метою «Поетичних світів» є популяризація україномовної творчості як уже зрілих авторів, так і поетів-початківців. Микола Іванович вдячний методисту післядипломної освіти Севастопольського міського гуманітарного університету Валентині Лопатюк та голові кафедри української філології Олені Поповій за виявлення творчих особистостей серед студентів та школярів і переконаний, що щороку ряди творчої молоді поповнюватимуться. Адреса «Поетичних світів Севастополя»: poetry.ukrlife.org.

Джерело: Газета “День”

2 коментарі

  1. Хоч я і не поціновувач поезії, але ті кілька віршів, що я прочитав дуже гарні. Довгих років існування сайту і процвітання поетам з поетесами.

  2. Подобається це місто. І радий знати, щой там пишуть, творять не лише російською мовою. Підтримаймо!!!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.