Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1168860 (252 за 24 години)

30% українців хочуть жити в Росії, 21% – в Білорусії

| 25 коментарів

emi
Незважаючи на те, що в країнах СНД українці бували частіше, жити більше хотіли б в країнах Європи.Про це свідчать передані УНІАН висновки соціологічної групи “Рейтинг”, яка провела дослідження 15-28 березня 2013 року.За даними опитування, 43% громадян хотіли б особисто жити в Європі (не хотіли б – 45%); 30% хотіли б особисто жити в Росії (не хотіли б – 61%); 21% хотіли б особисто жити в Білорусі (не хотіли б – 67%).

В той же час лише 12% опитаних мали досвід відвідування протягом останніх 5 років країн Євросоюзу, у т.ч. 1% – бували багато разів, 4% – кілька разів, 7% – бували лише одного разу.

В країнах СНД чверть опитаних бували протягом останніх 5 років, у т.ч. 3% – бували багато разів, 12% – кілька разів, 10% – бували лише одного разу. У Росії хотіли б жити лише 9% жителів Заходу України, 20% – Півночі та Центру та майже 60% – Донбасу.

Водночас бажання жити в Європі розділяє від третини до половини жителів Донбасу, Сходу, Півдня, Центру та Півночі країни.

“Спостерігаємо пряму залежність: чим частіше бували люди в Європі, тим більше у них бажання там жити. По Росії залежність менша. Також, чим частіше бували люди в Європі, тим вища серед них підтримка вступу України до ЄС”, – роблять висновок у соціологічній групі “Рейтинг” .

Крім того зазначають, що майже половина опитаних вважають, що краще майбутнє їхні діти або онуки матимуть в Україні, яка буде більше інтегрована в Європу, натомість третина – в Україні, яка буде більше інтегрована в Росію, СНД. Майже чверть – вагаються щодо такого вибору.

При цьому, лише близько 70% прихильників вступу України до Митного союзу вважають, що краще майбутнє їхні діти або онуки матимуть в інтеграції з Росією, тоді як кожний шостий бачить краще майбутнє своїх дітей в Україні, інтегрованій в Європу.

Третина респондентів, які не змогли визначитися з вибором інтеграційного вектору, так само бачать краще майбутнє своїх дітей в інтеграції з Європою і лише 16% – в інтеграції з Росією, а половина продовжує вагатися.

У ході дослідження було опитано 2000 респондентів.

Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face).

Зазначимо, раніше стало відомо про те, що 10 млн. українців хочуть емігрувати до іншої країни. Такими є дані дослідження компанії Gallup, зібрані в період між 2010 і 2012 роками.

Джерело: Українська правда

25 коментарів

 1. >>>30% українців хочуть жити в Росії, 21% – в Білорусії <<<

  Ну то сайонара, ніхто тут їх не тримає і нам більше місця залишиться )

 2. То не українці. То завезені до України в 30-х роках кацапи. І яке ж то було би благо, якби оті кацапи покинули нас назавжди…

  • Цілком згоден ! НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ – ЇДЬ ЗВІДСИ !!! І не мішай жити і розвивати нам нашу країну, а то всі стогнуть зле – а ти, зараза, зроби щось добре : навчися викидати сміття в урни, а не під ноги іншим !

 3. Так розумію в Україні ніхто вже жити не хоче. Ну то вшиваймося звідси?

 4. то й нехай і їдуть, буде більше місця нормальним людям, жаль шо вони тільки говорять і самі м’ясо, з дивану не можуть встати… от би встали і по…їхали подалі з України…..

 5. “У ході дослідження було опитано 2000 респондентів.”
  Це – ніщо! Це не дослідження! У мене на районі мешкає більше людей!

  • Малюче, є така наука соціологія. Ці 2000 не перші зустрічні, а підібрана за певними критеріями група, яка репрезентує населення країни.

 6. Нащо [b]Ніксон[/b] нам таке сюди закидає?

  • Щоб валили звідси до біса, хто там хоче в Росію, а хто в Білорусь.)

   • Де “…опитано 2000 респондентів” – ДУМАЙТЕ!

    Коли оСВІТчені поїдуть – ми з бидлотою залишимось сам-на-сам
    (китайози з нігерами розмиють наше племя (семя) – святе місце порожнім не буває!)

  • Для того щоб думали…

 7. Насправді ніхто ні накого ніде не чекає…

 8. на такий випадок, який описано в статті, є одна дуже хороша приказка: “Не подобається? Чемодан. Вокзал. Росія”.

 9. Найпростіше виїхати на все готове, набагато важче залишитися і змінити своє на краще!

 10. Чємадан-вакзал-расєя …. Хтось правильно сказав, що це було б благо, якби кацапи, що приїхали сюди в 30-тих – 80-тих забралися звідси! А я ще додам: заплачу усім бажаючим за квиток в одну сторону Київ-Мацква, за умови відказу від громадянства і обіцянки не в’їжджати до України найдлижчі 20 років )))))

 11. В цілому коментарі залишають гнітюче враження. Видно, що ксенофобія квітне не тільки на Сході, але і на Заході. Прикро, я вважав, що українські патріоти мають трохи більшу клепку у голові. Риторичне питання “гарячим головам”, які пропонують всіх бажаючих емігрувати, виселити з країни – на вшау думку хто сюди приїде у порожню країну? Чи не негри, азіати та індуси? Вас такий варіант більше влаштує? То сходіть на ринок “Троєщина” у Києві та звикайте до свого майбутнього оточення.

  Країну треба будувати разом, знаходити шляхи порозуміння, а не упиратись рогом як барани на мосту.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.