Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170931 (256 за 24 години)

Всеукраїнський конкурс “Цінності ХХІ”

| Прокоментуй!

cinnosti_pictВ Україні стартував Конкурс соціальної реклами/антиреклами на тему: “Цінності ХХІ”, організований благодійним фондом Б.Гаврилишина та Громадською організацією “Ліга Інтернів”. Конкурс “Цінності ХХІ” проводиться з 10 квітня по 31 травня 2013р.  Взяти участь у конкурсі запрошуються небайдужі люди, з активною громадською позицією, віком від 15 до 40 років.

Конкурс має на меті:

– проілюструвати цінності в українському суспільстві або актуальні соціальні проблеми, які треба подолати для досягнення цінностей ХХІ сторіччя

– популяризувати позитивні цінності українського суспільства у ХХІ столітті

– об’єднати зусилля, спрямовані на формування світогляду людей нового покоління на основі конструктивних цінностей, створення умов для виховання людей нового покоління, відповідальних за долю держави та благо суспільства.

Для участі у Конкурсі необхідно до 31 травня цього року подати:

· творчі роботи (малюнки, фото, відео, соціальну рекламу/антирекламу з відповідним вербальним оформленням, висловлюванням, слоганом тощо), які відображають ідею цінностей ХХІ століття для українського суспільства, на електронну пошту: valuables21@gmail.com;

· заявка, яка повинна містити прізвище, ім’я, по батькові учасника/учасників (повністю), вік, контактні дані (адреса, e-mail, телефони) та письмова анотація до творчої роботи.
Кількість робіт не обмежена. Роботи можуть подаватися автором або групою авторів.

Відправити роботи необхідно на електронну пошту: valuables21@gmail.com

З додатковою інформацією Ви можете ознайомитись за посиланнями: VK та FB

Контакти:
Оксана 050-859-90-05
Маргарита 096-914-59-86
Веб-сайт:
http://www.interns.org.ua/

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.