Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169761 (177 за 24 години)

Наша комедія “Не менше 50 кг” їде в Бразилію

| 5 коментарів

not_less_than_50_kg

Порадувала режисерка Марина Артеменко – її фільм “Не менше 50 кг” відібрали для участі у  фестивалі Art Deco в Сан-Паулу. І якщо на міжнародних фестивалях від України бачать переважно драми, Марина зламала цю традицію – бразильці побачать життєствердну комедію.

“Не менше 50 кг” – історія дівчини, яку через її мініатюрність не підіймає офісний ліфт. І Леся, яка й без того вічно спізнюється, мусить шукати допомоги або тягати за собою то купу течок, то вазон із пальмою, щоб ліфт милостиво довіз її до офіса. Дівчина героїчно запихається тістечками і булками, але коли ваги показують заповітну цифру, суворий босс вказує їй на двері. Та виявляється, що це тільки на краще.
Головну роль у комедії зіграла молода акторка Вікторія Кулик. Разом із нею в кадрі працювали Ірина Рождественська та улюбленець жінок Валерій Астахов. Продюсує фільм Ігор Савіченко, якого знають за альманахом “Україно, ґудбай!”. Він же став продюсером “Помину” Ірини Цілик та “Алкоголічки” Юлії Гонтарук.
Як оцінили бразильці “Не менше 50 кг”, дізнаємось у травні –  фестиваль Art Deco триває з 13 по 21 травня. Скоро фільм обіцяють показати і українцям.

Джерело: Свідомо

5 коментарів

  1. Цікаво а де цей фільм взаглі можна подивитись?

  2. Чудово збираю 50 кг і їду.

  3. Вчера просматривал эту ленту в Доме Кино. очень динамичный и умный фильм! Поздравляю Мариночку! Удачи

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.