Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170508 (300 за 24 години)

ТехКемп Івано-Франківськ 2.0

| Прокоментуй!

Команда ТехКемп 2.0 запрошує співробітників неурядових організацій, експертів з технологій чи просто активістів, небайдужих до проблем суспільства, до участі в одноденному семінарі: “ТехКемп Івано-Франківськ 2.0 – наступні кроки: розбудова громадянського суспільства за допомогою нових технологій”, який має на меті об’єднати громадських діячів з ІТ-професіоналами для спільного пошуку ефективних та недорогих шляхів вирішення реальних соціальних проблем за допомогою інновацій. 

ТехКемп Івано-Франківськ 2.0 – це нестандартний семінар, під час якого учасники будуть працювати у невеликих групах безпосередньо з міжнародними та місцевими експертами у форматі сесій, що мають на меті продемонструвати застосування нових онлайн-технологій для вирішення реальних соціальних проблем. ТехКемп Івано-Франківськ 2.0 є продовженням конференції: «ТехКемп Київ – Створюючи громадянина світу: будуємо школи без кордонів», що відбулася 12-13 вересня 2012 р. 
Організатор ТехКемп Івано-Франківськ 2.0 – Посольство США в Україні за сприяння проекту колишнього Держсекретаря США Гілларі Клінтон Civil Society 2.0. 
Семінар відбудеться в Івано-Франківську (точне місце проведення буде оголошено пізніше) 16 травня 2013 року з 9:00 до 18:00.
Зверніть, будь ласка, увагу, що ТехКемп Івано-Франківськ 2.0 – одноденний захід, тому проживання учасників у Івано-Франківську не передбачено. Транспортні витрати не відшкодовуються. Участь у семінарі – безкоштовна, учасникам будуть запропоновані обід та кава-брейки.  
Прохання реєструватися за адресою techcampkyiv@gmail.com до 5 травня 2013 р., вказавши своє ім’я та прізвище, назву організації, контактні дані. 
Інформацію про попередній ТехКемп Донецьк 2.0 можна подивитися на сайті – http://techcampkyiv.org/ 

Чекаємо на вас!
Щиро, Команда ТехКемп 2.0

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.