Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1168859 (252 за 24 години)

Телемережа / Network (1976) – озвучено українською для Гуртом!

| 1 коментар

постер Телемережа / Network (1976)

Жанр: драма
Країна: США

Top 250 # 172

Режисер: Сідні Люм’є
Актори: Фей Данавей, Вільям Голден, Пітер Фінч

Сюжет:
В основі фільму лежить історія вигаданої телекомпанії Union Broadcasting System (UBS) та її ведучого новин Говарда Біла. Біл сходить з розуму, проте UBS в гонитві за рейтингами продовжує випускати його передачу. Під час одного з випусків Біл несамовито кричить «Я злий, як собака, і більше не збираюся цього терпіти!» і закликає всіх глядачів покричати цю фразу. Люди по всій країні з вікон кричать те ж саме. UBS створює «Шоу Говарда Біла», представляючи Біла як «божевільного пророка». Шоу моментально стає найпопулярнішою програмою.

Фільм отримав чотири «Оскари»: за кращу чоловічу роль (Фінч), за кращу жіночу роль (Фей Данавей), за кращу жіночу роль другого плану (Беатріс Стрейт) і за кращий оригінальний сценарій (Педді Чаефскі).

Завантажити з Торрент-толоки:
480р
720р
1080р
BDRemux

1 коментар

  1. Непоганий фільм з блискучою акторською грою. Не вистачає лише “Оскара” Вільяму Голдену, але тільки тому, що його отримав інший актор із цього ж фільму (хоча заслужив його Роберт де Ніро). А назвати роль Голдена другорядною – язик не повертається. Щодо сюжету, то очікував значно більшого, чогось грандіознішого, дивлячись на моє відношення на колишні фільми. “Телемережа” слабша за переможця “Оскара” “Роккі” і одного з найкращих фільмів в історії кінематографу “Таксиста”. Фільм для перегляду на один раз.

    Оцінка – 7 з 12

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.