Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171187 (164 за 24 години)

Тарас Компаніченко: “Якщо людей годувати музикою-лайном – вони не знатимуть доброго смаку”

| 2 коментарі

Компаніченко

Відомий український бандурист, кобзар і лірник Тарас Компаніченко переконаний, що людям повинні показувати альтернативу в музиці, а не годувати лише лайном.

“Я пам’ятаю, як ми виступали у Харкові на презентації книги Ліни Костенко “Записки українського самашедшого”, – говорить музикант. – Приїхала маса людей, місцева інтелігенція. Було дійство в оперному театрі. Тисяча не вміщається, люди стояли у проходах. Реакція на наші пісні була дуже гарна. А після виступу люди встали. Коли вели нас у гримерку, показували “сатанинські іконостаси”, типу Алєгрових та інших “заєзжих гастрольоров”. І працівниця театру сказала, що на жодному концерті стільки людей не було, як на нашому”.

Бандурист вважає, що українці обмежені у виборі хорошої музики.

“Повинна бути альтернатива і люди мають право про неї знати. Говорять, що вишуканий смак – інтелектуальний харч для гурманів. Але якщо годувати людей лише лайном, то вони і не знатимуть доброго смаку. Здорова їжа для всіх, просто потрібно знати, що вона без ГМО. Тобто хороша музика є доступною і можна співати разом, адже це важлива спільна дія”, – зазначив Компаніченко.

За його словами, у сучасному світі забагато фонової музики, і вона перестала бути святинею.

“Акустика – найкраще підзвучення. Не потрібно штучних мікрофонів. Люди уже і від цього відвикли. Коли звучить музика, просто треба, щоб було тихо. Потрібно повернути музиці сакральну функцію”, – підсумував кобзар.

Юлія РУДЕНКО
Джерело: Gazeta.ua

2 коментарі

  1. Так, звісно потрібно розвивати в собі музичний смак, але не треба вводити людей в оману, в Харкові люди прийшли слухати Ліну Костенко, аж ніяк не бандуристів. Для вас хлопці це був час показати себе і Ви себе показали. Дякую.

  2. от якось неоднозначно він говорить. що він називає лайном? якщо якусь прохідну “попсу”, то я згоден. але в сучасній музиці не тільки попса є. і не завжди є настрій на класику чи народну музику. частіше є настрій для якого-небудь хард-року, чи металу.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.