Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169817 (183 за 24 години)

Лідер гурту “От Вінта” Юрко Журавель запрошує на змагання “Доброволець”

| 13 коментарів

Розпочато зголошення на екстремальний змаг Стежками Героїв “Доброволець-2012″ ім. Клима Савура. Змагання відбудуться 25-26 лютого на території Рівненщини.

Цьогорічний призовий фонд змагань становить 5000 гривень.

Взяти участь у змаганнях можуть всі бажаючі, яким виповнилось 18 років. Для цього необхідно сформувати команду з 3-5 осіб та до 22 лютого заповнити зголошення, що міститься на сайті змагань . Після заповнення оголошення команда сплачує організаційний внесок, який становить 50 гривень з одного учасника команди. Перед тим як зголоситися необхідно ознайомитися із Положенням про змагання.

Команди, що приймають участь в змаганнях за контрольний час (30 годин) потрібно подолати у повному складі маршрут протяжністю близько 60 кілометрів відмічаючись на контрольних пунктах (КП). На фініші суддівська колегія реєструє проходження командою маршруту та визначають переможців.

«Доброволець – 2012» є цікавим змагом, який не схожий на інші подібні змагання, адже проводяться болотистою територією рівненського полісся. Крім того змагання відбуваються взимку, що додає додаткове навантаження на команду та утруднює проходження маршруту.

Деталі тут – http://dobrovolec.org.ua

13 коментарів

 1. Залишилося благати бога, щоб температура не протрималася, до цього числа місяця. А то буде і насправді по стежкам! :)

 2. так цікавіше :)

 3. Не “прийняти участь”, а “взяти участь” ! Вивчайте українську !!!

 4. morg, правильно не “взяти участь”, а “брати участь”, сам вчи українську!!!!!
  І в новині виправіть :)

  • А доконаний вид дієслова “брати” який? “Взяти”! А його ніхто не відміняв.

   • Шановна, Ви загляньте у книгу будь ласка, або у завдання ЗНО, або взагалі у якісь завдання.
    Є такий сталий вираз як “Брати участь”, все інше вважається помилкою.

 5. Як тут зареєструватись чи увійти щоб постійно не вписувати свої дані?

  • Можна стати автором новин (дивись унизу сторінки), а щодо не вписувати у поля, то у мене, наприклад завжди вписані мої необхідні дані!

 6. Треба піти

 7. дядько схожий на Він Дизеля )))

 8. а чого нема новини про ex.ua ? багато матеріалу Гуртому поширювалось саме там… >_<

 9. “…можуть всі бажаючі…”-не правильно. Правильно-“можуть усі охочі”.Українській мові не властиві активні дієприкметники.” Команди,що приймають участь…” – не правильно. Правильно – “команди,що беруть участь. Читайте книжку- Б.Антоненко-Давидович “Як ми говоримо”.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.