Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169063 (210 за 24 години)

У Луганську відкрили першу крамницю з книгами про Бандеру та футболками “Є мова, є нація”

| 15 коментарів

книги

У Луганську на 4-му поверсі торгового комплексу “Центральний”, де продають сантехніку та взуття, кожен ранок починається з гімну України. Напередодні 9 березня, дня народження Тараса Шевченка, тут відкрилася перша в місті українська крамниця “Східна брама”.

На дверях крамниці висить державний прапор. У асортименті книгарні здебільшого історична література. Книги про Бандеру та Шухевича знаходяться по сусідству з книгами про російських білогвардійців.

Такий асортимент підбирався навмисно, щоб не підпасти під хвилю такої популярної зараз на Луганщині боротьби з “неонацизмом”. Є також українські переклади класиків світової літератури.
Придбати у крамниці можна також українські аудіо- та відеодиски та українську символіку. Тут є значки та футболки з галицьким левом та написом “Є мова, є нація”. У продажу також українська кераміка.
Власник магазину, голова громадської організації “Права справа”, колишній “свободівець” Дмитро Снєгирьов каже, що дозволу на відкриття книгарні чекав дуже довго. Але все ж таки дочекався.
У підприємця багато планів – на базі книгарні він планує організовувати різні культурні  заходи: перегляд українських фільмів, відзначення пам’ятних подій в історії України, зустрічі з письменниками.
“У Луганську досі не було нічого подібного. Чим Луганськ гірший за Львів?” – питає власник крамниці. Ще до офіційної презентації до неї завітали перші покупці. Снєгирьов каже, що купували футболки та диски.

Джерело: Газета.ua
Фото: Яна Осадча

15 коментарів

  1. Вітаю з відкриттям. Хай Бог помагає!

  2. Прикро, що раніше такого не було. Ця крамниця не мала бути першою та єдиною в місті.

    • до 90их було багато таких крамниць де продавали україномовні видання але попит на книги в той час був такий невеличкий що вони просто зникли ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

  3. А можна детальніше, що за книжки про Бандеру? Бо я вже давно шукаю хоча б якусь художню літературу про УПА і досі не можу знайти. Цікаво чи є щось на кшталт “Залишенця” В. Шкляра.

  4. сьогодні вже заходив. приємно вражений !!!!!

  5. Прочитайте “Заграва” – О. Абдулін, П. Воробей. На гуртом десь була новина про цю книгу. Я замовляв тут – http://goo.gl/MzDQa. Майже дочитав і книжка дуже сподобалась.

  6. Краще б туда завезти більше гарних дитячих книжок українською мовою (наприклад гарно розходяться яскраві енциклопедії про тварин, динозаврів, світ). Також, ще б українські MP3 (музику, аудиокниги) та DVD-диски, наприклад з серії Абетка-малятко тощо. Російськомовні мешканці Києва, Сходу з задоволенням купують в першу чергу такий товар… А Бандеру, Шухевича до Луганська зараз, на мою думку, ще зарано, дуже провокативно. Ще не час. Я, як фахівець у цьому бізнесі, даю чудову пораду….

    • Думаю так є і такі видання, і власник магазину прислуховується до побажань клієнтів

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.