Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171929 (195 за 24 години)

“Volyn Times” представляє новий аудіопроект – “Український вірус”

| 17 коментарів

Український вірус

Україна – є! Але не всі у ній можуть називатися українцями. За роки виплеканої байдужості, безпринципності, всезагальної продажності у нашій країні сформувався новий тип людей – за першої ліпшої нагоди вони змінять картуза на голові й охоче покладуть до кишені 30 срібняків. Вони – скиглять і нарікають. Часом навіть дуже голосно. Дехто з них маскується під затятих патріотів, б’ючи себе в груди, але за найменшого ж гуркоту ховається в очерет. Між тим, маємо беззаперечний приклад тих, які були, є і завжди будуть УКРАЇНЦЯМИ.

Ті, яких уже немає, лишили по собі незабутній слід. Вони довели, що мають право бути приналежними до нашої величної, гордої, волелюбної нації.

Ті, які є, – зараз у меншості, але воля їхня непохитна. Вони – є, але – розрізнені. Їм не вистачає потужної об’єднавчої сили.

Тож, усі, хто має гонор, єднайтеся! Усі, в чиєму серці живе Україна, не бійтеся зватися українцями! І нехай поширюється український вірус, долаючи кордони й страхи!

Бо Україна – є! Лишилося знайти українців… 

Проект відкриває Олександр Олесь зі своєю істиною: не кожен може вилізти з багна, щоби пізнати вище життя, але той, хто його вже відкрив для себе, не мусить тягнути з болота того, кому комфортно там, де він є.

Наша з вами сучасниця Ліна Костенко гостротою й влучністю свого слова не тільки довела, що є українкою, а й спонукає кожного визначитися зі своєю приналежністю. Замовкли дзвони, які колись “били по лицарству”… Залишилися самі комарі. Вони тепер комарюють. А ми мовчки їх споглядаємо. Дух лицарства заснув, але розбудити його може кожен із нас.

Джерело: Волинь Таймс. Аудіо-проект “Український вірус”

17 коментарів

 1. а як на мене, то це неповага. віруси шкодять організмам. називати українське вірусом – це ганебно і українофобно.

  не впевнений, який зміст має сам проект, але дану статтю треба терміново переробити або викинути, бо так, як зараз, не можна виставляти. стаття дискредитує і той проект, і нас із вами, і весь Гуртом.

  • Кожен має право на власну думку і треба її поважати. Переробляти не збираюсь :) як і Ви Ваші статті :) на вимогу когось… Почекаємо інших коментарів тих, хто прослухав аудіо за посиланнями

   • хочеш сказати, що пов’язувати українське з вірусами – це нормально?

    • Проект так назвали ті хто його створював, я з ними сперечатись не буду.. Мені подобається

     • так, “хай українська поширюється, як вірус” – я прекрасно бачу ці аналогії. але така назва має дуже негативний відтінок. ну от що таке вірус? в мене це асоціюється з грипом, снідом, гепатитом Ц. як можна українське ставити поряд із такими жахливими речами?

      можна хоча б виправдання-пояснення в кінець статті дописати, щоб не сприймалося так гостро.

  • Може є добрі віруси…

   • ми зараз говоримо про те, як це звучить. а звучить це дуже некрасиво.

    • Тут поняття “вірус” використовується для ознаки поширення… Продовжувати суперечку з цього приводу не буду, бо не бачу змісту

  • Не блазнюйте, добродію. Це просто агресивна форма подачі інформації, цілком притаманна сучасним медіа-проектам, акціям тощо. В даному контексті та сучасній ситуації в Україні така назва абсолютно виправдана на мою думку.

   • “В даному контексті та сучасній ситуації в Україні така назва абсолютно виправдана”
    Якось побачив у Володимирському на вінчанні “наречену”. Я у такому вбранні до себе у двір не пустив би. Підійшов до священника, показав очима на ню, у очах німе запитання. Він мені теж щось почав про “контекст та сучасну ситуацію…” А коли я спитав – “То чим ми тоді відрізняємось від НИХ”, опустив очі і промовчав. Кожен шлях до загибелі починався з маленького першого кроку. А виправдання таким “компромісам” завжди знайдеться – це ж заради України. Та ось тільки чи визнає, Батьківщина-мати …
    Р.С. Я теж не підтримую “вірус”.

 2. Слово “вірус” насторожує, але Іван на ілюстрації досить переконливий.

 3. Обкладинка трохи погано “відфотошоплена”, і задній фон – це мега баян

 4. >> “не кожен може вилізти з багна, щоби пізнати вище життя, але той, хто його вже відкрив для себе, не мусить тягнути з болота того, кому комфортно там, де він є”
  нічого подібного. якщо людині комфортно жити в болоті, тоді вона не знає, що для неї краще. обов’язок свідомих людей допомогти несвідомим стати на правильний шлях. є ще варіант: можна не допомагати, а спробувати позбавити несвідомих будь-якого впливу. просто залишати все, як є – не можна, бо тоді хтось інший скористається з інертності несвідомих. наслідки “невтручання” ми бачимо сьогодні. і ці наслідки, гляньмо правді в вічі, доволі плачевні.

 5. Читайте: http://volyntimes.com.ua/news/642 Може це вам допоможе щось збагнути.

 6. “Volyn Times” це підпільне бункерне видання ні адрес ні телефонів – короче полішуки-волиняни далі в підпіллі

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.