Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170508 (303 за 24 години)

В Україні знімуть дитячий музичний фільм – «Трубач»

| 21 коментар

Трубач

Наші режисери нечасто балують глядачів повнометражками, а надто дитячими. Але скоро на українців очікує сюрприз – дитяча музична комедія «Трубач». І не від когось, а від Анатолія Матешка, якого знають за телесеріалом «День народження Буржуя».  На екрані з’являться комедійні зірки Володимир Горянський  та Ірма Вітовська, а над музикою вже чаклує Сергій Рябцев з гурту Gogol Bordello.

3 травня у Києві починаються зйомки музичного дитячого фільму «Трубач». Результатом зйомок стане музична комедія тривалістю 85 хвилин. Робота над фільмом планують завершити у липні цього року.

«Трубач» – це абсолютно київська історія про кумедне суперництво двох дитячих оркестрів. Перед Днем Києва КМДА міська адміністрація оголошує конкурс серед дитячих колективів.  Переможець отримає набір музичних інструментів і право грати на святковому прийомі в мерії – і, що суттєвіше, набір музичних інструментів. Юний трубач Коля Соколов у захваті: його оркестр «Березіль» має всі шанси на перемогу, а тут ще й знаменитий музикант  Юджин Гайсин хвалить музику, яку пробує писати Коля.

Та от біда – засновник і незмінний керівник колективу Василь Павлович опиняється в лікарні. Василя Павловича заміняє екс-військовий, зануда і консерватор Гамкало, якого юні музиканти прозвали Гавкалом. Цей диверсант аж ніяк не зацікавлений у перемозі «Березіля».  Але після купи випробувань і перепон оркестр таки виграє конкурс. Хеппі енд, любов і дружба – словом, усе, що треба для хорошого сімейного кіно.

В акторському складі «Трубача» самі зірки: Олексій Горбунов,  Володимир Горянський, Ірма Вітовська, Нонна Грішаєва, Леонід Шевченко, танцівники балету Freedom. Над костюмами працює відома модельєрка Христина Бобкова, а музику пише Сергій Рябцев – композитор і учасник гурту «Gogol Bordello». Зніматимуть фільм у Києві, з травня до липня. Коли «Трубач» вийде в прокат, ще не відомо, але продюсери обіцяють із цим не затягувати.

Джерело: Свідомо

21 коментар

 1. Актори говорять українською?

 2. Щось я сумніваюсь що розмовлятимуть у фільмі українською якщо режисер русскій.

  • Він українець

   • а “ДРБ” український серіал;)
    Коля Соколов звичайно “хароший рюссюкий малчик”, а інакше був би “гидким Миколкою Соколом (Соколенком,…), як паразит Гамкало (Стусівський хахол-сержант) на відміну від інтелігентного і чуйного та 100% російськомовного ВасІлІя ПавловІча (мабуть Іванова)

    • Я лише сказав про те що режисер не є росіянином, але нічого не казав про те що він знімає українські фільми

  • Виключно УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!!!!

  • Шановний гость! Як би дивно це не звучала сьогодні, але абсолютно всі герої у фільмі говорть українською. В тому числі актори, котрі вже довгий час не проживають на території України. А режисер фільму — відомий українець, він ніяк не “русскій”. Приходьте весною на прем’єру і самі переконайтесь у моїх словах. Ласкаво просимо на комедію для сімейного перегляду!

 3. Ще одне русіш кіно…

 4. Звісно, головний герой має обов’язково бути Колєй Соколовим… З того випливає і інші пострадянські елементи (право виступу на прийомі в мерії – ото ще нагорода!)

 5. Називати “нашим” російськомовне кіно зроблене на території України – недоречно. Воно будує “рускій мір” і нищить мову наших предків… Виробник російськомовного кіно в Україні це,звичайно, конкурент, або внутрішній ворог українського, з діяльністю якого треба боротися…
  Слава Україні!

  • Героям слава! Не робіть передчасних висновків. І герої і режисер – українці і говорять рідною мовою наших предків.

 6. Дитяче “українське” російськомовне кіно виховує – Каліснічєнків….

 7. Кіно україномовне!!!! Актори, що залучені до стрічки (наприклад Нона Гришаєва), також є українцями за походженням і розмовляти вони будуть виключно українською!!!

 8. Соломія
  Якщо так, то дуже радий. Ура!

 9. Останім часом росіяни їдуть до України знимати як кіно, так і кліпи ТОМУ ЩО ТУТ ДЕШЕВО: оренда,масовка тощо………………

 10. я снимался там, и там на укр)))

 11. Только почему на это должны идти 16 лямов из бюджета? За откаты?

 12. так так по українськи!

 13. я передивився фільм але не все. Початок дуже класний

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.