Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170623 (349 за 24 години)

Сенна / Senna (2010) – українською озвучено для Гуртом!

| 23 коментарі

постер Сенна / Senna (2010)

Жанр: документальний
Країна: Велика Британія

Кінокомпанія: Midfield Films, Studio Canal, Universal Pictures, Working Title Films
Режисер: Азіф Кападіа

Сюжет:
Документальний фільм про одного з кращих гонщиків за всю історію Формули 1, спортсмена, який міг творити справжні дива на гоночних трасах і залишатися при цьому людиною з великої букви.

Завантажити:
480р
720р
1080p
Remux

23 коментарі

 1. Ураааа !! Нарешті дочекався.

 2. Людина з великої букви…
  Дурня це все.

  Жила собі людина, ганяла в дурнуваті перегони, в яких зрештою і розклепалася на смерть.
  Сім’ю створити була нездатна, дітей виховати теж. Про щось важливе, типу винаходу ліків від раку чи хоча б нового типу процессора і поготів нема чого казати.

  Типовий фрагмент комерціалізованого зомбування під назвою “великий спорт” – щоб хом’ячки прилипали до екрану під час чергових перегонів мільйонерів і менше тусувались на мітингах.

  НМСД.

  • Щоб так говорити про відому людину, необхідно самому досягнути чогось у житті! Станеш хоча б таким відомим як він, тоді будеш так писати)

   • === Станеш хоча б таким відомим як він

    Може краще як Гітлер чи Сталін? Ну щоб мати право про них щось писати…

  • ПІДТРИМУЮ!!!

  • “Дурнуваті перегони”…. Чи це не ти відкрив Бозон Ґіґґса на Адронному колайдері?

   Ти хоч раз вживу болід Формули-1 бачив? Я вже не кажу про те, щоб на ній їздити. Знав бити скільки треба майстерності, щоб керувати снарядом з двигуном 800 к.с. на будь якій трасі, а надто в Монако, а надто в дощ, ще й до того ж з заднім приводом.

   щоб ти знав, у Формулі-1 працюють одні з кращих у світі інженерів, і автомобілі – це вершина айсбергу, основа якого – кропітка робота людей на базах в аеродинамічних трубах та на автодромах.

   Саме інженерія як мистецтво а також ТАЛАНТ пілотів, які керують цими, без сумніву витворами інженерного мистецтва, і приваблює мільйони людей у Формулі-1.

   • ===Ти хоч раз вживу болід Формули-1 бачив?

    А ти хоч раз вживу, скажімо, молочне виробництво бачив? На відміну від болідів, знаєш, молоко вживають всі, тому воно на Н порядків важливіше в цьому світі.

    ===Я вже не кажу про те, щоб на ній їздити.

    О, як же я без цього живу…

    ===Знав бити скільки треба майстерності, щоб керувати снарядом з двигуном 800 к.с. на будь якій трасі

    Знав би ти, скільки майстерності потрібно, щоб робити операції на відкритому сердці.
    Ти всерйоз збираєшся поставити якогось там гонщика поруч з рядовим лікарем-кардіологом?

    • === А ти хоч раз вживу, скажімо, молочне виробництво бачив?

     То може позакривати всі автомобільні заводи і перепрофілювати їх на випуск молока? Воно ж важливіше!

     === О, як же я без цього живу…

     Жити то живеш, але робиш хибні висновки. Мені здається, ти мабуть і на звичайній машині, якщо і вмієш їздити, то ніколи більше 60 км/год. не розганявся.

     === Знав би ти, скільки майстерності потрібно, щоб робити операції на відкритому сердці.

     Не якогось там, а триразового чемпіона світу. Рядовий лікар-кардіолог операцій на серці не робить. Їх робить кардіохірург. І чомусь в Україні в основному всі оперуються в інститутах Амосова та Шалімова. А не у якихось рядових клініках. бо хороших хірургів, так само як і хороших гонщиків ДУЖЕ мало.
     І щоб ти знав, наостанок, для проведення складної операції потрібна надсучасна апаратура. І я не берусь стверджувати напевно, але я не здивуюсь, якщо якісь винаходи з Формули-1 перекочували в нейрохірургію. Особливо в електроніці.

     • ===То може позакривати всі автомобільні заводи і перепрофілювати їх на випуск молока?

      Всі не має потреби. Досить лише ті, які працюють на дурнувату “болідуватість”.
      А до купи було б непогано скасувати взагалі так званий “професійний спорт”, який вже давно є нічим іншим, як статусною річчю мільярдерів та їхнім змаганням “хто більше може витратити” – хоч бокс, хоч футбол.

      ===Мені здається

      Тобі дурня здається.

      ===триразового чемпіона світу

      Був ще такий собі Хуан Мануель Фанхіо – п’ятиразовий чемпіон в п’ятдесятих роках минулого століття. Від того, що він був, а потім помер якось на світі аж нічого не змінилося.

      === я не здивуюсь, якщо якісь винаходи з Формули-1 перекочували в нейрохірургію

      Я не буду стверджувати напевно, але не здивуюсь, що якщо б всі гроші, витрачені на Формулу-1 було б віддано на боротьбу з раком, то він би вже давно лікувався, як нежить.

      Аналогічно з фільмом – не буду стверджувати напевно, але не здивуюсь, що якби гроші на переклад було витрачено на якусь документальну стрічку про побудову громадянського суспільства в країнах перехідного переддиктатурного типу, то це було б для України та українців стократ корисніше, аніж подивитися про ігри капіталістів, які в своїй демократії настільки добре себе почувають, що вже бісяться з жиру перегонами.

    • VJ майже впевнений що ти так і залишися якимось VJ’єм в Інтернеті, бо про ти навряд досягнеш його успіхів!
     ==Про щось важливе, типу винаходу ліків від раку чи хоча б нового типу процессора і поготів нема чого казати.
     Якраз його частина робота стоїть за винаходами автомобільної безпеки і я не кажу про перегони (порятунком тисячі людей якщо не мільйони), а також різні інші!
     Ця людина давала надію всій нації! А також матеріальна допомога, його тільки ім’я зараз допомагає сотням, можливо вилікуватись від того самого раку.
     Є такі люди які і корів доять і сім’ї заводять, і дітей виховують, але і краплини не роблять того що зробив він.
     P.S. Слово “процесора” пишеться з однією “с”. Мабуть ти правопис не ціниш, адже це ж не ліки від раку. Від нього “не залежить” життя людей.
     P.P.S. І молоко п’ють не всі!

     • ===VJ майже впевнений що ти так і залишися якимось VJ’єм в Інтернеті,

      На здоров’я. На щастя ця оцінка нічого не важить.

      ===краз його частина робота стоїть за винаходами автомобільної безпеки

      Так. В Майбахах для наших нардепів. Ото вже щастя.
      На подяку вони вже збираються витягнути з наших кишень ще кілька мільярдів доларів і організувати Формулу-1 в Україні. Не сумніваюся, що такі як ти радісно аплодуватимуть черговому ошуканню всього народу зарази гарненької літери та циферки – як це було з ідіотизмом у вигляді Євро-2012.

      Власне, що я й казав вище – так званий “професійний спорт” несе лише одну практичну “користь” – ним зручно дурити сірі маси, щоб вони прилипали до телевізора і їх було б легше обкрадати.

     • +1 , в Бразилії є Сенна, а в нас “генії” типу VJ (((

  • Не смійте казати так! Ви не знаете цю людину, а я знаю! По-перше, він допоміг мільйонам бідних людей та дітям в інтернатах. Чого досягла Бразилія, у більшості завдяки Айртону. Його народ це розуміє, не дарма він набагато популярніший ніж футболіст Пеле. А по-друге, він боровся за те у що дійсно вірив! Сам сенс життя будуеться на щасті, а щастя – це емоціі, в яких головна любов! Його любов – перегони.

   Повірте, Я знаю що кажу.

 3. ===Про щось важливе, типу винаходу ліків від раку чи хоча б нового типу процессора і поготів нема чого казати.
  ===А ти хоч раз вживу, скажімо, молочне виробництво бачив? На відміну від болідів, знаєш, молоко вживають всі, тому воно на Н порядків важливіше в цьому світі.

  Так кумедно порівнювати ці два пости від однієї людини, з одного боку говориться про виробництво молока і що воно корисне для всіх людей і краще ніж витрачання мільйонів на якісь дурнуваті гонки, а з іншого витрачання мільйонів на виготовлення нового типу процесора(така ж гонка за потужністю компів) який більшості людей і не потрібен вважається чимось дуже важливим.
  Кожна людина по своєму унікальна комусь дано зробити більше 10 тисяч операцій на серці, комусь їздити на болідах і вигравати.

  • === який більшості людей і не потрібен

  • === який більшості людей і не потрібен

   Перед написанням таких дурниць раджу хоч трохи відірватися від перегонів, і поцікавитися, наприклад, на яких потужностях ганяються хоча б і різні варіанти ліків проти раку.

 4. Айртон Сенна – великий гонщик. А щоб це зрозуміти треба подивитися Гран-Прі Португалії 1985 року, Бельгії того ж року, легендарну гонку в Монако, коли Сенна виступав ще на Лотусі. Він міг з боліда, який поступався лідерам витиснути максимум.

 5. VJ, дивна ви людина. А художників ви також будете ображати, бо їхні картини – то ж дурня, без них можна прожити, ну це ж не молоко, еге ж? Та і від поетів користі зась – подумаєш римовані строчки, це тобі не ліки. Та й спорт – дурня, його на хліб не намажеш! А актори?! Подумаєш, скоморохи, яка з них користь? Так, значить, по вашому виходить?

  Не треба плутати Божий дар з яєчнею. Сенна – один з найвеличніших гонщиків, надзвичайно талановита людина, яка досягла багато чого в житті. Чи людина, яка подавала приклад мільйонам бразильських (та й не тільки бразильських, будемо відверті) хлопчаків, як ставити собі мету в житті і багато працювати для того, щоб вона здійснилася, не заслуговує поваги? Айртон Сенна – гордість бразильців. І не варто міряти життя тільки “корисними” категоріями. Спорт також корисний. Як і культура, література, мистецтво і т.д.

 6. ===Спорт також корисний.

  Спорт корисний, коли ним займаються особисто.

  Картини художників – особиста справа художника та його фаната, поки не переходять межі.
  Чи Ви всерйоз збираєтесь стверджувати, що №5 Джексона Поллока – щось таке настільки геніальне і важливе, що варте 140 мільйонів доларів?

  ===Айртон Сенна – гордість бразильців.

  На здоров’я бразильцям. Нам би свою гордість знайти, а не витріщатися на чужу – щоб бразильці дивилися про українців.
  Але людям, які втуплюються в Формулу-1 і Шахтар якось не до того, я так розумію.

  • Вельмишановний ви наша гордість і без вас нікуди. Мабуть тому що ви все знаєте, бачите і розумієте. але біда довкола вас одні вороги і підараси. Вам ДИЗЛАЙК.((((((((

 7. VJ, ви, неначе, з фільму еквілібріум – раціональні до крові й кісток.

 8. А я підтримую ВСІ пости вище – чудова дискусія, яка була б неможлива без таких гарних і розумних людей, з думками яких я можу погоджуватись, або ні.
  Прочитав із задоволенням!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.