Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171906 (200 за 24 години)

Україномовний відеоблог “Точка Зору”

| 7 коментарів

tochkazoru

На цьому каналі Вас чекають огляди на фільми, ігри та інший мультимедійний контент, екранізовані вірші та багато інших цікавинок. А головне, що канал ведеться українською та знаходиться на стадії становлення. А отже, новий контент буде завантажуватись досить часто.

Приємного перегляду!Канал доступний за адресою: http://www.youtube.com/user/tochkazorushow

 

7 коментарів

 1. народ, ви собі явно обрали не той імідж.

 2. Можна було б дізнатись, що конкретно не так? Проект саме на стадії розвитку, тому ми з задоволенням вислухаємо всі побажання та врахуємо об’єктивну, конструктивну критику.

  • для початку взяти хоч цю картинку. без образ, але це примітив. ні, фотографія якісна, але ефекти (тінь, об’єм літер) – просто дуже примітивні. таке враження, що хтось просто наставив тих ефектів, не налаштовуючи їх – аби було. ще в хлопця вираз обличчя трохи ненормальний. а от лупа в центрі картинки дуже добре вливається і не відволікає на себе увагу (це плюс).

   якщо брати загалом, то якось неоригінально – наче таку ідею вже 100 разів використовували.

 3. Не україномовний, а український!
  Ніколи не вживайте це паскудне слово “україномовний”. Його нам підкинуло ФСБ, щоб пересварити, а ми, ідіоти, підхопили і вживаємо без толку.
  Є українці. Частина з них, через обставини, що створювали і створюють руско-націстські влади, не володіє рідною мовою достатньо для комфортного спілкування, та вони – українці.
  Є рускіє, є інші нацменшини, що користуються рос. мовою, та вони не є якоюсь спільнотою “російськомовних”. Це різні люди з різними мовно-культурними потребами. Це рускіє, молдавани, татари, вірмени, китайці, тощо.
  Тому ніколи не вживайте цих сконструйованих ФСБшниками слів – “україномовний” та “російськомовний”.
  Якшо український, то апріорі українською мовою, без варіантів. Тож у вас Український відеоблог.

 4. блог слабенький, дуже слабенький… я б не підписався навіть через солідарність =)

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.