Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170945 (236 за 24 години)

Замовляємо нову партію фільмів. Голосуйте!

| 5 коментарів

Озвучення фільмів українською мовою
Шановні гуртомівці!
Вчора було викладено перший фільм, що було озвучено на наше замовлення! Озвучення отримало багато схвальних відгуків, тому ми вирішили не тягнути кота за хвіст, а поки йде озвучення інших чотирьох фільмів, винести на голосування наступну десятку.
Діємо за старою схемою. Маємо список з 10 кінострічок, озвучуватись будуть ті фільми, що наберуть найбільшу кількість Ваших голосів.

Цього разу ми вирішили піти дещо іншим шляхом, і замість 10 світових кіношедеврів, що стали класикою і входять до списку IMDb Top 250, ми винесли на голосування 5 фільмів, випущених минулого року, які високо оцінені критиками й глядачами. Більш того, ці фільми представлені у списках номінантів на цьогорічний Оскар. Ми обрали саме ті фільми, що не були і не будуть озвучені українською в найближчий час. Ті нові фільми, що йшли в прокаті або незабаром йтимуть, ми до списку не вносили.

Так що тепер справа за Вами! Обирайте фільми, які хочете побачити найбільше – класику, чи новинки, що невдовзі теж стануть класикою!

Голосування проходить ТУТ!

Не забувайте ділитися цим посиланням в соціальних мережах, запрошуйте друзів і знайомих взяти участь в акції.

5 коментарів

  1. Величезне дякую вам за озвучення! Ви молодці.

  2. Молодці! Дякую Вам!
    Я ніяк не можу знайти “Авіатора” з українською озвучкою, може додасте до варіантів у голосуванні?

  3. Молодці, фільми з українською озвучкою просто супер
    А вони тепер рідкість

  4. Поважаю вашу роботу.Вважаю, що фільми українською потрібні, тому що це повертає популярність говорити українською. Колись транслював канал 1+1 серіал – Красуня Джек, красунчик Джил, так от я помітив, що багато людей хотіли б, і я в тому числі, подивитись ще раз цей серіал, а озвучки немає навіть російської.

  5. Уже передивився перші три фільми від вашого проекту. Прекрасне озвучення. Бажаю вам продовжувати у тому ж стилі. Дякую що ви є.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.