Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169076 (212 за 24 години)

Ринок праці в Україні (інфографіка)

| 8 коментарів

Hробота

Сьогодні ринок праці в Україні схожий радше на порожній радянський магазин, ніж на багатий ярмарок. Кожен п’ятий безробітний має вищу освіту. За офіційними даними в середньому на одне робоче місце в Україні претендує 11 чоловік, а в Черкаській області – 167. Лише кожен третій випускник, що перебував на обліку безробітних у 2012 році працевлаштувався.

Дані ми брали із Центру зайнятості. Проте загальновідомо, що не усі безробітні реєструються в Центрі. Люди котрі втратили “неофіційну” роботу до статистики не потрапляють.

Однак безробітних закордоном теж не бракує. В 2012 році середній рівень безробіття в Європі був 10,7%. Такі самі показники й в Польщі. В Іспанії кожен п’ятий безробітний.

Детальніше в новій інфографіці «Текстів».

work

Текст і графіка: Ярина Михайлишин

Джерело: Тексти

8 коментарів

 1. догосподарювались кацапи

 2. без знайомств або батьків важко найти роботу
  На рисунку є 13 людей зображено – к-ть людей на одне робоче місце

  • Це точно.. :(

  • А я не можу знайти двох менеджерів на постійне місце роботи. Зарплату плачу високу.

   Приходять зазвичай такі, що хочуть багато грошей і мало працювати. За ту роботу, яку вони хочуть виконувати, я мав б платити десяту (ба, навіть дванадцяту) частину тих грошей, що вони хочуть. Така робота мене не влаштовує. Або приходять, сідають і кажуть що – “мені там в інституті сказали, що Ви мені зобов’язані заплатити зарплату. Бо в мене були гарні оцінки!”. Ку..ва, та хай вони тобі і платять зарплату, ті хто ставить гарну оцінку. А на роботі потрібно виконувати усі поставлені перед тобою завдання ЯКІСНО і ВЧАСНО.

   Якщо будеш працювати ЯКІСНО і виконувати завдання ВЧАСНО – то і батьків і знайомих турбувати не прийдеться. А коментарі такого роду пишуть ЛЕДАРІ та БЕЗДАРІ.

 3. Висновок — купівля диплому не гарантує роботу.

  • Якщо він (диплом) є обов’язковою умовою прийняття на цю роботу, то чому ж….

 4. По-перше, роботу знайти можна, аби було бажання працювати, а ще краще вчитися. А в нас надивилися ТБ і мріють у 20 років про лєксус))
  Можливо в провінціях ситуація значно гірша, ніж у мегаполісах, але у великих містах проблем з роботою немає. Особливо якщо є голова на плечах і бажання дізнаватися нове. Особливо це стосується IT. Галузь дуже стрімко розвивається і є величезний брак кваліфікованих кадрів. Але знову є таки – у наших вузах нічому не вчать, тож перші 2 курси можна погуляти, а далі за книжки та усілякі курси (є навіть купа безкоштовних і якісних). З 4-го курсу можна спокійно починати працювати. Та й зарплати в ITшників немаленькі, тож все у ваших руках, точніше мізках.

  По-друге,мало того, що вуз нічому не вчить, так ще й диплом нічого не вирішує. Принаймні в тих же IT-компаніях на нього навіть не дивляться. Співбесіда і тестове завдання – усе що треба, щоб влаштуватися на роботу.

 5. Нехай роботодавці ставляться до випускників не так жорстко. Дають час для навчання на їхніх підприємствах тощо.
  А то приходиш на роботу, а тут таке від тебе хочуть, що часом вперше чуєш. Тут ще проблема навчальних закладів, що вчать не те що потрібно роботадвцю.

  це болюча тема для всіх студентів 4, 5, 6 курсів.

  безперечно є такі розумники котрі приходять і кажуть ” Ми такі розумні платіть нам по 6 тисяч гривень” а в дійсності бажання працювати і щось робити не мають.

  це біда всіх нас.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.