Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171002 (175 за 24 години)

Головний ворог суспільства

| 10 коментарів

 Крок

Чому в наших магазинах і на базарах можна до безкінечності розморожувати і заморожувати “свіжоморожену” рибу? Чому у наших “безкоштовних” лікарнях, навіть, якщо ти заплатив, то ще не гарантія, що тебе лікуватимуть, наприклад, не будуть економити на реактивах для аналізів? Чому перед святами у нас ціни зростають, а в світі, навпаки, падають? Чому у нашій країні генералів різних мастей і пенсіонерів державного значення більше, ніж в усій об’єднаній Європі?

Такі питання на сучасних мітингах не здають… Система, втікаючи від непередбачуваного Єльцина, сховалася під парасольку незалежності. Вона тому і погодилася на незалежність, бо знала, що потім влаштує нам сьогодення. Суспільне життя в Україні, хоч і демонстративно стрипіхате, але чітко регламентоване. Дозволяється воювати навколо свят, прапорів, мов, бажано частіше смикати теми жидів, москалів, хохлів. Можна обзиватися, битися, навіть вбивати одні-одних.

Дозволено все, що не загрожує системі. Основна установка – щоби всі війни акуратно велися тільки в рамках системи. Аби ніхто не підняв кістлявої руки на саму систему. Бо тоді катастрофа. Позникають теперішні банки, які ніколи не були справжніми банками, а, сховавшись під жупел ризиків, займаються обдиралівкою. Більшість “бізнесменів”, навіть з мільярдами, якщо треба буде займатися справжнім бізнесом, через пів року стануть бомжами. Доведеться порпатися у смітниках різним “заслуженим”, “народним”, “кандидатам”, “докторам”, “героям” і “кавалерам” – всім, хто за роки безладдя понакуповували собі гонорових звань, які за межами постсовкової України не мають авторитету. І головне, на чому тримається сучасна система, Україна перестане бути розкішною і ситою годівницею для бюрократичного апарату, де за двадцять років спостерігається висока концентрація хапуг і неуків, які звикли до життя на халяву, привчили до нього дітей і родини.

Тому ті, хто хоче змін, україно- чи російськомовні, даремно думають, що найбільші їх вороги, то звезена на мітинги противників хмільна юрба, котру “смотрящі” не випускають за межі мітингів навіть по-маленькому. Або відпускають, відібравши паспорт. Вони такі ж гвинтики системи, як і ми, тільки з ними ще менше рахуються, ніж з нами. Якщо хочемо реальних змін, то треба воювати проти системи. А це найскладніше. Бо, коли ми разом, то ніби всі розуміють, яких потрібні зміни, що досить в центрі Європи цієї чорної діри.

Але, коли люди розходяться, то таке враження, що в їх головах перемикається тумблер, і багато надіється, що і їм пощастить причаститися халявою. Насправді, халяви, як такої, не існує взагалі і це довів закон перетікання посудин.

Автор: Олег Ущенко

10 коментарів

  1. а хто бачив у країні бізнесменів інноваторів, одні ріпак продають, інші яйця,треті металом торгують, хтось газ смокче…

  2. “Дозволяється воювати навколо свят, прапорів, мов, бажано частіше смикати теми жидів, москалів, хохлів. Можна обзиватися, битися, навіть вбивати одні-одних.”
    Ось коли більшість з нас зрозуміє нарешті, що винен не москаль, не жид, коли перестане комплексувати через них, коли побачить нарешті, що цими питаннями свят, прапорів нами просто маніпулюють, щоби спустити зайву нашу енергію, щоб боротися з вигаданими ворогами і щоб цієї енергії у нас не залишалося на, як влучно вище написано, підняття кістлявої руки на саму систему, бо тоді катастрофа. І коли ми це зрозуміємо, тоді й відбудеться початок реальних змін, початок війни проти системи.

  3. Не осилив цього вислову: “халяви, як такої, не існує взагалі і це довів закон перетікання посудин.” пояснить хтось що малося на увазі, найкраще б побачити авторський задум

  4. Ще один претендент на знання “самої головної істини” :). Намішано всього – і правди, і дурниць, і маячні. Яка мета опусу?

  5. Я б останнє речення прибрав. Якесь воно дивне. А загалом стаття гарна. Закину в соцмережі.

  6. Щодо перетікання:уявіть,що наші чиновники-бізнесмени запланували красти з бюджету по мільярду в рік,а тут вибори і треба якось утриматися при владі.І тоді вони до платні,пенсії,соц.допомоги додають 10гривень ,а ,відповідно,їх дохід зменшується.Грошова(і не тільки)стає розбалансованою-порушується звичний баланс:один мільярд украв,сто мільонів дав бидлу на пл.,п.,с.,д.,).Система приводится до рівноваги різними механізмами:інфляція,монополії та інше.Як підсумок,у кращому разі ці 10 гривень вилучаються і система знову у рівновазі.Це теоретично,а практично система врівноважується довше , бо насправді вилучається значно більше.

  7. все добре писано, але: на зміну тій системі, яку хочеться знищити, треба щось запропонувати, інакше критика не конструктивна

  8. Гучно та влучно. Та де ж пропозиції методів боротьби?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.