Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1168916 (252 за 24 години)

Поводир, або Квіти мають очі (Офіційний трейлер)

| 21 коментар

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=tAXw24lf-K4]

Поводир, або квіти мають очі — україномовний фільм історичного жанру. Режисер і сценарист — Санін Олесь Геннадійович, оператор Михальчук Сергій. Планується прокат у липні 2013 року

Сюжет фільму:

В основі сюжету фільму – мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музиканта.

Події фільму відбуваються на початку 1930-х років в УРСР у драматичні часи індустріалізації, колективізації, голодомору та знищення інтелігенції.

Американский підприємець Майкл Шемрок разом зі своїм десятирічний сином Пітером приїздить до Харкова. У США – депресія, злидні, тому Шемрок планує виміняти в Союзі трактор на зерно. Майкла з сином зустрічає спеціаліст по роботі з іноземцями на ім’я Володимир, який робить підприємцю надзвичайно вигідну пропозицію – Майкл залишається в Радянській Україні, отримує добру роботу, але за це має називати себе американським комуністом, який приїхав будувати тракторний завод. Так Майкл із сином стає частиною радянської пропаганди.

Під час святкування з нагоди випуску першого трактора, один з керівників республіки нишком передає Майклові секретні документи про заплановані в Україні репресії і просить передати їх британському журналісту на ім’я Гарет, який працює у Москві. Наступного ранку, по дорозі на вокзал, Майкл ховає папери у книжці Пітера. Але в поїзді на Майкла нападають, і хлопчик стає випадковим свідком убивства батька. Пітеру дивом вдається втекти від переслідувачів – завдяки сліпому бандуристу Івану Кочерзі.

Органи безпеки у Москві фабрикують справу про вбивство “американського комуніста в Харкові”, звинувачують у цьому місцеве партійне керівництво та починають репресії. Володимир отримує наказ за будь-яку ціну знайти хлопчика і документи.

Тим часом Пітер пристає до сліпця і стає його поводирем. Разом з кобзарем, подорожуючи Україною, хлопець дуже швидко дорослішає, переживає радість і тугу, пізнає горе і смерть, знаходить дружбу і розуміє, що таке відданість…

Взимку 1934 року сліпця Івана Кочергу разом із іншими кобзарями страчують під Харковом. Пітер лишаться єдиним живим свідком тих трагічних подій…

Джерело: Поводир (офіційний сайт)

21 коментар

 1. Невже українське кіно і справді почало відроджуватися?!

 2. якщо фільм буде плаксивим то я проти, такого відродження!

 3. Відверто кажучи, то я вражений якістю побаченого. Хай там як, але фільми “Тіні незабутих предків” та “Поводир” я обов’язково подивлюсь в кінотеатрі, бо вони: а) якісно зняті, б) з цікавим сюжетом, та найголовніше в) вони українські. І сукіпність цих складових дає надію на те, що якісне українське кіно витіснить з наших великих екранів те гуано, яке постачається нам з російських та американських теренів.

 4. Класно. Сюжет дуже цікавий і трейлер мені сподобався. Головне, щоб на екрані фільм був захоплюючим для глядача, нехай навіть плаксивим, все-таки драматичні події, але захоплюючим, тоді цей глядач піде на нього у кіно.

 5. Судячи з трейлеру фільм повинен бути цікавий.

 6. по трейлеру нічого не зрозуміло, але картинка якісна.
  обовязково сходжу на цей фільм!

 7. Обовязково повідомте коли вийде фільм в прокат і особливо на двд. Я 10 дисків куплю щоб всім знайомим подарувати.
  Але ще скажіть, як ця злочинна влада дає зняти цей фільм? Його справді в Україні знімають?

  • Ой, ця влада – вчорашні бандюки, а сьогодні бізнесмени. Якщо українське кіно почне приносити ПРИБУТОК, ця злочинна влада першою почне вкладати кошти (знову ж таки, не з патріотичних почувань, але бізнесових).

 8. О це ж бо круть!!!
  Я вражений побаченим.
  Сподіваюсь весь фільм теж такий захопливий. Чекаю з нетерпінням!

 9. Обов’язково всім купувати квитки і в кінотеатр. Прошу вас люди викладати цей фільм тільки після того як прокат пройде.
  Лиш би не переоцінити завчасно, а так, тримаю кулаки.

 10. Круто! Очікую у кіно та на DVD.

 11. Дуже цікаво буде глянути

 12. Прем’єра відбудеться у вересні, а не у липні.

 13. Фільм фантастичний та ідеологізований, і нічого спільного не має з дійсністю. Сюжет висмоктаний з брудного пальця. Наведені факти не варто і спростовувати – суцільна брехня. А от дізнатися за чиї гроші створено фільм, було б цікаво. Хоча американський слід наводить на певні думки.

 14. Прем’єра наразі відбудеться весною 2014… “Інжер Гульд” – смерть ~ 200 кобзарів – розстріляних радянською комуністичною владою ??? … чи терор на Українських землях,

 15. На ДВД вийде? уже скільки фільмів було в кінопрокаті, а в коробковій версії так і не вийшли.

 16. Коли він зрештою буде доступний для скачування????
  Приємно звичайно, що наші совісгі громадяни не знімають своє кіно на камеру в кінотеатрах, та подивитись дуже хочеться, а в моєму Южноукраїнську прокату немає

 17. Нарешті наважилась піти і подивитися фільм “Поводир”. Перше, що вразило, це те, що фільм у прокаті з 12 листопада, а кінозал майже заповнений. Особисто я історичні фільми та фільми про війну дивитися не люблю. Перед тим, як піти прочитала багато відгуків. Хтось пише, що фільм – шедевр, хтось навпаки. Особисто мені цей фільм сподобався. Я не є професійним кінокритиком, не оцінюю гру акторів, спецефекти і т.д. Фільм мені сподобався тим, що там відчувається душа… І фраза Івана: “Заплющ очі, дивись серцем”, спонукає до більш глибоких роздумів… Віки, століття, епохи міняються, держави, імперії зникають, одні люди, змінюють інших, та інстинкти людей не змінюються. Люди, як були жорстокими, такими і залишаються. За владу та гроші готові вбивати. А ще більшість людей боягузи, бояться боротися з несправедливістю, погрязли у обмані, ненависті і т.д. Всі наші проблеми ми створюємо самі… Останнім часом більшість з нас перестала слухати своє серце, і керується тим, що бачить. І люди навіть не думають про те, що бачать вони лише оболонку, а що всередині їх навіть не цікавить… А ще люди перестають вірити, невміють просити вибачення та прощати, перестають любити, породжуючи ненависть… Дивлячись на реалії сьогодення, мимоволі робиш висновок – ми самі себе знищимо, якщо не зупинимось… Віра, любов, єдність та боротьба – це те, без чого перемоги не буде… Хто ще не подивився фільм “Поводир” – рекомендую…

 18. такий фільм і на оригінальному DVD не шкода купити)) нехай ще таких шедеврів роблять

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.