Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171540 (290 за 24 години)

Українські музеї приєдналися до Арт-проекту Google

| 1 коментар

Кримський Запорожець

Колекції двох українських музеїв – Національного заповідника “Софія Київська” та Національного центру народної культури “Музей Івана Гончара” стали доступними для перегляду в Арт-проекті від Google

У компанії кажуть, що це лише початок і запрошують інші музеї долучатись до проекту. Адже участь у арт-проекті робить перегляд колекцій доступним усьому світові.

Місяць тому в режимі Перегляду Вулиць були представлені панорами Софії Київської, тепер  будь-хто може побачити унікальні фрески часів Київської Русі, якими прикрашені стіни і стеля цього пам’ятника архітектури. Тепер можна уважно розглянути храм зсередини.

В онлайн-галереї музею в Арт-проекті розміщено понад 50 творів мистецтва, включно з  мозаїками ХІ століття, серед яких  Богоматір Оранта, енергетичний центр собору святої Софії, символ Церкви земної; Євхаристія, яка відображає основні події історії Спасіння, і Христос Пантократор, який панує над усім простором храму і є символом Церкви небесної.

“Музей Івана Гончара” надав для арт-проекту унікальне зібрання творів українського народного мистецтва.

В онлайн-галереї музею можна ознайомитись з перлинами колекції, наприклад, з картиною “Кримський Запорожець (Козак мамай)” та “Портрет дівчини у вінку“.

Загалом у Арт-проекті Google представлено більше 40 000 робіт з колекцій 250 музеїв і організацій по всьому світу. Галерея поповнюється.

Джерело: Українська правда. Життя

1 коментар

  1. Класно, тільки для повного перегляду потрібно натиспути на слайдшоу “Start slideshow”(колонка зліва).

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.