Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169705 (178 за 24 години)

Випускник / The Graduate (1967) – озвучено українською для Гуртом!

| 3 коментарі

постер Випускник / The Graduate (1967)

Жанр: драма, комедія, романтичний
Країна: США

Top 250 # 191

Кінокомпанія: Embassy Pictures Corporation
Режисер: Майк Ніколс
Актори: Дастін Гофман, Енн Бенкрофт, Кетрін Росс

Сюжет:
Після закінчення ВУЗу кожен випускник опиняється на роздоріжжі. Куди піти далі? Чим займатися? Можна почати працювати, продовжити навчання чи закрутити роман з пані Робінсон і пробити байдики все літо. Але на горизонті може з’явитися її красуня дочка, а про роман дізнається чоловік, тоді справи можуть обернутися зовсім непердбаченим чином.

Завантажити:
480p
720p
1080p
Remux

3 коментарі

  1. Цей фільм, поруч із “Космічною Одіссеєю 2001 року” впевнено можна назвати одним із етапних і переломних у американському кінематографі. Майк Ніколс висміяв у своєму фільмі всі моралі і принципи “щасливої американської сім’ї”, посягнув на святе для кожного свідомого американця – на церкву. Однак саме із цього шедевра можна розпочинати відлік настання “епохи розпусти” в американському та й, мабуть, світовому кінематографі.

    P.S. Я бачив всього чотири фільми за участю Дастіна Хоффмана, однак у цьому фільмі він без перебільшення зіграв геніально

  2. Згоден. Хоч це і по-суті перша серйозна роль Гоффмана у кіно, але зіграв він справді геніально. А подальшою акторською кар’єрою і наступними своїми ролями він тільки підтвердив, що його цілком заслужено можна вважати одним з найталановитіших і найвидатніших акторів.

  3. Друзі, але ж Garfunkel читається як Ґарфанкель, а не Ґарф’юнкель. Режисер – найкращий, а не кращий. Колдер – точніше Віллінгем [w IH l ih ng h AE m], а не Уіллінґем. Це ж, мабуть, і у фільмі повно перлів…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.