Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171208 (158 за 24 години)

Пластуни проведуть у Києві дитячі велоперегони “Дивогонка”

| 4 коментарі

Дивогонка_2012_2

25 травня у парку Партизанської Слави відбудуться дитячі велоперегони «Дивогонка» для дітей від 2 до 15 років, організовані Українською скаутською організацією ПЛАСТ – станиця Київ, та агенція пригод “Дивосвіт”. Юні спортсмени беруть участь у змаганнях на власних «залізних конях»: велобігах і двох-, трьох-, чотирьохколісних велосипедах. Змагання будуть здійснюватись аж у дев’яти категоріях, що будуть визначені в залежності від віку дитини та діаметру колеса її транспортного засобу.

Окрім велоперегонів, невід’ємною частиною заходу стала і екологічна акція, яка полягає у прибиранні місця проведення змагань. Організатори пропонують усім охочим долучитись до прибирання парку напередодні «Дивогонки» та після неї.Дивогонка_2012_3

«Найцікавіше спостерігати за тим, як батьки підтримують маленьких учасників! Вони так щиро бажають їм перемоги, підтримують впродовж усього шляху до фінішу, піднімають, коли вони падають, промовляють потрібні слова підтримки в той час, коли дітки зупиняються», – розповідає чотириразовий координатор «Дивогонки» в Києві пластунка Оля Юрчишин.

 Дивогонка_2012_1

Окрім вело змагання відбудеться низка цікавих ігор і занять з дітьми. Ігри відбуваються паралельно велогонці і не заважають їй. Цього року з дітками бавитимуться пластуни, школа англійської мови «Грін Кантрі», славний герой Живчик, вихователі та мами садка сімейного типу “Чарівна галявина”. Тож захід стане справжнім святом для всієї родини.

4 коментарі

  • Трішки не до теми, бо не для дітей хоча і змагання.
   Був не один раз як спостерігач.
   У Львові таке хотілось би повторити (для дітей), а може зробити і краще.
   Вульки це вже не та категорія.

 1. Дата не вдала, 25 велодень: http://www.veloden.org.ua/, також недавно вже були дитячі перегони http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=76&t=129157

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.