Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169393 (179 за 24 години)

Гімн України зазвучав на центральній площі Сицилії

| 5 коментарів

Євген Хмара

Євген Хмара – молодий український композитор та піаніст-віртуоз – присвячує увесь свій час музиці та творчості. Щойно повернувшись в Україну з Італіїї, він презентував відео, яке не може лишити байдужими українців. Євген зіграв гімн України прямо на площі в центрі провінції Сіракузи (Сицилія) на величному чорному роялі.

Акція в Італії – продовження соціальної кампанії «Мрій! Дій!», пульсом якої став молодий український бізнесмен і патріот Дмитро Костик. Учасники кампанії об’єдналися у прагненні подарувати натхнення українській молоді втілювати свої найсміливіші мрії. Власне Дмитро – яскравий приклад людини, яка зробила себе сама своєю працею та бажанням працювати над тим, чого ніхто ще не робив. Промо-пости кампанії запам’ятались українцям знайомими обличчями молодих українських талантів та успішних людей і слоганом:«Я буду всесвітньовідомим… Кожного дня я віддаю своїй мрії 10-14 годин».

Мрія Євгена Хмари – не просто стати визнаним композитором, а й зробити модною та відомою українську музику і все українське: «Ми почали з рідної і найпрекраснішої Михайлівської площі, продовжили в Італії, та я хочу об’їздити якомога більше площ світу, виконуючи авторську музику та гімн України. Мрію виступити на острові Паски (це – найвіддаленіша точка планети) і щоразу повертатися на Батьківщину».

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ZNRgnq9xt0Y]

Довідка

Євген Хмара (Zhenya Khmara ) – композитор та музикант, лауреат численних конкурсів та фестивалів, фіналіст народного телевізійного шоу«Україна має талант», автор єдиного в Україні альбому, в якому звучить 23 музичні інструменти і залучено 16 музикантів, під назвою «Казка».

5 коментарів

  1. парада

  2. Клааааас!! дійсно за душу хапає… і тема з піратів також прикольно звучала… тільки цікаво чи хтось догадався що це був український гімн?)

  3. Гімну з цього ролику прозвучало секунд 40…

  4. Щож, досить актуально, там Український гімн, а в нашому уряді краще тему з хрещеного батька грати, або “дойчє зольдаттен”

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.