Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170508 (301 за 24 години)

Сонячна Селена – ексклюзивно на Гуртом

| 2 коментарі

Сонячна Селена

На Гуртом ексклюзивно (під час підготовки до видання другої збірки автором) викладається перша, невидана, збірка ще юнацьких творів поета-прозаїка-драматурга Євгена Яворського “Сонячна Селена”. Якщо Вам до вподоби заїжджені ідеї, ординарний підхід чи відсутність форми, тоді радимо Вам не качати цю збірку. Але ж якщо Ви, все-таки, поціновувач якісної сучасної поезії і прози – не пошкодуєте, якщо прочитаєте “Селену”.

Більше віршів можна зустріти в офіційній групі ВКонтакте автора – vk.com/evorskiy_yavhen. Спільнота тільки розвивається і їй потрібна твоя допомога.

“Для чого люди читають художню літературу? Відповідей багато: щоб відшукати те, що відчувають самі, але не можуть висловити, щоб набратися натхнення і гармонії, знайти спільників у думках та ідеях… З якою б метою Ви не відкривали цю збірку, переконана, знайдете навіть більше ніж шукаєте.” 

А. Заяць, із передмови

 “Я задоволена. Орієнтуючись на роки написання, можу сказати – дехто не доходить до таких думок і в набагато старшому віці. […] Ці тексти – вони правильні….саме це слово. Дають грунт для роздумів, ненав’язливо, але подають речі у ПРАВИЛЬНОМУ ракурсі, в такому, як має бути. І добре, що закінчуються саме добре.” 

Оксана Т., поціновувач
 
Завантажити із торент-толоки:

2 коментарі

 1. Скачав, прочитав, сподобалося. У автора талант, обов’язкове для прочитання ;)

 2. Шукайте цензора в собі….
  … або про Сонячну Селену, проміння та багатогранність.

  Є тексти довжиною у вічність. Їхня актуальність не має часу придатності чи вікових обмежень. Вони інертні до політичних ситуацій і природних катаклізмів. На їхню цінність не впливає ні колір шкіри нового американського президента, ні курс російського рубля, ні цінова політика на нафту. І кожен раз, пропускаючи такі тексти через себе, читач сприймає їх інакше.
  Є тексти-хронотопи. Для них визначення «час» взагалі невідомо. Є тексти з позначкою «вжити до…» і «дітям до … заборонено». Деякі тексти, наче вітрянка – хворієш один раз, і чим раніше, тим краще.
  Збірка Сонячна Селена – це сукупність різних «за довжиною» текстів, об’єднаних однією метою – подарувати людям світло сонця. І абсолютно байдуже чи це промінчик світитиме лиш до останньої строфи, чи грітиме читача ще дуже довго. І проза, і поезія у цій збірці «правильні». В них закладені віковічні цінності, що не втрачають актуальність. Глибоко збагачені вірою в Бога, вірою в себе. Вірі в цій збірці визначено мабуть головну роль і є джерелом та фундаментом для патріотизму, любові, пошуку самого себе.
  Різнобарвність і багатогранність персонажів збірки відображає широкий спектр рис характеру, деякі з них притаманні самому автору. Кожен герой – унікальна особистість, наділена яскравими почуттями. Не зважаючи на те, що збірка написана автором у доволі юному віці, кожен герой чітко формує свої висновки і подає їх читачеві, іноді однозначно, іноді дає право вибору. Проте, кожна думка( до деяких таких багато людей доходять самостійно у значно старшому віці) наділена зернятко сонця, яке надихає читача на хороше.
  Перлинкою автора є вставні конструкції. Вони зустрічаються майже у кожному творі. Коли їх читала я, відокремлені тексти звучали в моїй голові ніби паралельно. Це надавало читанню відтінку реальності, посилювало ефект присутності.
  Тому, бажаю приємного читання. Я сподіваюсь, що ви вловите кожен промінь автора і впустите його в себе. А це ж зовсім легко: закриваєте очі, відкриваєте серце, повільно впускаєте в себе сонце.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.