Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169828 (185 за 24 години)

Побили за українську мову

| 26 коментарів

evgen-parf-onov
Активіста Гостиного двору Євгена Парфьонова у суботу зранку побили через те, що він розмовляв українською мовою. Про це заявив сам потерпілий у відео, яке розміщено на сервісі YouTube.

Парфьонов розповів, що близько 5 ранку біля магазину “Сільпо” на вулиці Гната Юри він спілкувався з товаришем по телефону українською мовою, коли до нього підійшли 6 чоловік спортивної тілобудови віком близько 25 років.

“Мені сказали: “Що, офігенний націоналіст?”. Я сказав: “Так” і отримав удар в обличчя”, – розповів хлопець про початок конфлікту.

За словами Євгена, один з нападників його бив, а інші стояли навколо й прикривали.

Водночас Тамара Шевчук, яка навідала Євгена в лікарні, написала на своїй сторінці в Facebook, що в нього діагностували дві тріщини в черепі, струс мозку, зламану щелепу, порізану руку, також хлопець не бачить на ліве око.

 
[youtube https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=m7TL_Rt0mQk]
Джерело:  Українська правда

P.S. Як ви вважаєте це спланована провокація проти активістів, прояв ненависті до українського чи ще щось?

26 коментарів

 1. Кияни зобов*язані самостійно задавити це промосковське бидло .Звісно ,якщо вони хочуть ,щоб народ вважав Київ столицею.

 2. Вважаю що це прояв ненависті до українського, сумніваюся що спеціально хтось планував, у самого був схожий досвід але ще у школі, тоді я ще легко відбувся порівняно з хлопцем і нападник був один. Але щоб у Києві проста розмова українською сприймалася так, це взагалі страшно.

 3. Світ перевернувся догори дриґом

 4. Складається таке враження що в Україні стає небезпечно бути українцем.

  • Бо українці занадто добрі… треба бути такими як мусульмани коли за релігію б’ються – сказав щось проти України чи українського – порішити, гуртом закидавши камінням чи спаливши.. тоді боятимуться та знатимуть місце, бо вже толерантністю продали Україну.. ми толерантні навіть до тих хто нам в обличчя відкрито плює… це вже занадто..

   • Абсолютно погоджуюся!
    Треба запозичити у мусульман цю гордість і згуртованість!

 5. кляті виродки..!

 6. Хто посіє вітер – пожне бурю.
  Валити тих виродків продажних, це такі як “вадік румун”. Шкода що мусора на їх стороні, прикривають.

 7. Хай по можливості складе фотопортрет і викладе на нього посилання.

 8. Ні, наврят чи якась там спланована провокація. Просто ще не вивелось в Україні бидло. А бидлу по барабану до чого до….рватися. От причепилися за українську мову.
  До речі, а в якому місті це відбулося? Бо у тексті не згадано. Київ?
  В міліцію заяву написав?

  А побили дебело, бажаю хлопцеві вдало вилікуватися, щоб в результаті без наслідків…

 9. Беручи до уваги що хлопець-активіст Гостинного двору, а також умови вчинення нападу (5 година ранку, кількість нападників) наївно думати що його побили за українську мову. Її використали лише як привід. А розправу вчинили власне за його громадянську позицію. Тож ні, не думаю що це прояв міжнаціональної ворожнечі. Все банальшіше – бандюки, гроші, рейдерство. Цим нападом вони вбивають двох зайців одним ударом:
  1) Створили ілюзію що така міжнаціональна нетерпимість є, і вона поширюється. Простіше під шумок грабувати.
  2) Розправились (може й залякали) активіста який їм заважав.
  Сподіваюся що точку кипіння невдовзі буде досягнуто і таку бикувату гопоту знаходитимуть з проломленими головами. Поодинці.

 10. Євгену бажаю швидко одужати, а тих дибілів най шлях трафить! Рано чи пізно вони своє отримають.

 11. Дожились!!!! У власній країні за рідну мову:(, та таких “виблядків-гопніків”(проросійсько налаштованих) на Місяць без скафандрів треба відправляти!!!

 12. Если вы внимательно почитаете блоги и посты на политических сайтах,то обратите внимание,как акцентируют внимание на том, что Киев “русский и русскоязычный” есть,был и будет. И это ноу хау, с тех пор, как Овощ стал презиком страны. К слову, в Киеве и смотрящего нового назначили, хотя считается, что Киеув не был бандитским регионом. До недавних пор. Там были бандюки и разная шваль,типа Прыщей всяких и солох,но их благополучно отстреливали и вся эта шушера сдыхала не своей смертью,как ей и положено. А теперь их мусора прикрывают. И идет жесткая русификация и это очень даже спланированно, что бы кто там себе ни думал. Запугивать будут, как минимум, отдельных граждан, убирать преподавание на украинском, как это жидяра табачник делает в угоду кремлю и пр..

 13. “Просим любить и жаловать: Андрей “Львовский”: коронован на киевский престол. Автор поздравляет главного столичного вора с вступлением в должность.Львовский – человек Мамеда, не так давно умершего от рака. Не смотря на погоняло “Львовский”, он из донецких краев, а родом со Львова. При Мамеде ничего существенного не представлял, но был всегда рядом с боссом – “барсетку носил”. В свое время поговаривали, что на Киев воры назначили смотрящим другого донецкого вора – “Носа”, но это, похоже, оказалось “дэзой”. С год назад ставили вора “Пичугу”, но тот не прижился в воровской среде. “Львовский” достаточно молод и особым пиететом в воровской среде Украины не пользовался. Многие усматривают в его назначении политику и “мутные расклады”.

  Сегодня имеем криминальное ЦК, руководящее воровской Украиной: Лера Сумской, Львововский, и малоизвестный нам вор, в погоняле которого мы до конца не уверены – Гуга. Контроль весьма плотный – вся страна под ворами. Никогда ранее в истории такого не было. Украина никогда не была воровской – не было здесь “строгих” – воровских – зон, не было воровских традиций, воры обитали в основном в России, на Кавказе. У нас же воровская власть была сильной только на юге, там где рядом Донецк, Ростов-папа, Одесса-мама. Сегодня же вся страна под смотрящими.И пусть вас не пугают сегодняшние вадики “румыны” – они уже пришли, но еще не окрепли. Дайте “Львовскому” и его окружению пару-тройку лет, и возмужавший “Румын” будет валить с ног не только журналистку “5 канала”, но и прочих граждан. Вы уже не будете беспечно гулять по улицам и побоитесь выпускать детей в песочницу. Все только начинается, товарищи: не можем жить по закону, будем жить по понятиям.

  А что там милиция думает? Уже главного им на Киев поставили, а они утерлись – и молчат. Почему-то зачастили в Украину российские воры – молчит МВД. “….

 14. Якщо це спланований напад, то очевидно, що побили не за українську мову, а за те, що людина притримується націоналістичних поглядів.
  А все скидається саме на те.

 15. Мабуть це зробили такі ж продажні “молодчики”, як і Вадік Румин, спонсоровані Партією Регіонів.

 16. а націоналісти не завжди були мирними овечками. так що нічого-нічого, ми себе ще покажемо.

  • Або зараз або ніколи.. шляхи два – битися чи рити собі могилу далі… кожний згаєний день це одна вирита могила для українця… коли вириються для всіх – шлях буде лише до них і боротися вже не буде можливо..

 17. вже й гоніння починаються…це все дуже сумно

 18. Якщо Ви такі фист герої, і хочете карати кацапів – то карайте їх з розумом, так, щоб Вас не половили.

  • якщо ви про міліціонерів, то ментура нас і так посадить, якщо захоче. вони ж цим і займаються – саджають невинних, при чому таких, які взагалі ні при чому.

 19. З Януковичем і його командою, ще і не таке буде…
  Свавілля по всій країні, і його “кришує” влада, а цей випадок як наслідок цього.
  P.S.
  Краще ще 10 років з Віктором Андрійовичом ніж два з Віктором Федоровичом.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.