Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1168916 (252 за 24 години)

Ми шукаємо молодих журналістів

| 28 коментарів

Все просто – нашому порталу потрібні свіжі новини. І я вірю в те, що тут навколо є багато студентів, які вже можливо і пробували писати, але не знаходили достатньої мотивації через банальну проблему з читачами. Гуртом має понад 10 000 відвідувачів щодня, тому моя пропозиція може бути нагодою себе показати, висловити свою думку – без редагування і нагляду зверху. При цьому ваші новини будуть попадати зразу на головну, без різних блогів і авторських колонок.

Це достатньо велика відповідальність, тому є дві вимоги…

Вимога №1: Ви маєте показати текст хоча б однієї своєї статті. Якщо їх більше – це тільки плюс.
Вимога №2: Ви маєте писати грамотно, в нас немає редагування, тому ви самі відповідаєте за свій текст від початку до кінця.

Зразу попереджаю, що не всіх, хто бажає, буде прийнято, оскільки нам потрібні справді якісні статті від дійсно відповідальних людей. Якщо ви подумали, що це черговий "набір журналістів" варезного сайту, тоді закрийте цю сторінку.

Тематика статей може бути дуже широкою, але вона має стосуватися українського, в першу чергу очікуються статті про культуру – літературу, фільми, музику і різноманітні події, але це можуть бути статті про українське навіть за кордоном, навіть про ваші враження, навіть про техніку чи софт. Не допускатимуться статті про політику (це ті, де пишеться про добрі і погані партії). Особливо цінується незаангажованість і цікавий виклад.

Все, що потрібно – це написати невеликий коментар про себе, вказавши посилання на свої статті, а якщо вони не були опубліковані в інтернеті, можете їх викласти на файлообміннику. Якщо ви надаєте перевагу електронній пошті, напишіть мені на konfuciusu@gmail.com. Потім я вже буду вас контактувати особисто, щоб обговорити деталі і пояснити нашу кухню.

28 коментарів

 1. Привіт. Побачив оголошення на головній сторінці порталу Гуртом і вирішив написати, одночасно презентуючи свої статті на порталі i.ua. Мої зацікавлення охоплюють наступні тематики: автомобілі, електронна комерція, міжнародні відносини, сучасна література, слов’янські народи. Пропоную познайомитися з моїми статтями за лінком: http://blog.i.ua/user/1635042/. Чекаю відгуку про співпрацю :)
  Андрій Гладій

 2. Конфуціус, гарна ідея))) буде що почитати)))

 3. Сподіваюсь, що журналістів з’явиться багацько.

  Мені імпонує манера написання статей Андрія Гладія.

 4. Ідея просто супер, якби я мав трохи журналістського хисту, то подався б (не знаю чи до чого-небудь в мене взагалі є :-( ).

  Було б кльово якби хтось найшовся хто вміє гарні рецензії на фільми писати. І їх потім можна з самими фільмами, що на толоці лінкувати. Але це так, пусті думки.

   • Дякую, гарно написано, але це не зовсім рецензія. Тут коротко переказано про що фільм, і в кінці рекомендація його подивитися. Хочеться, чогось трошки з аналізом, деколи бажано порівняльним: як і з іншими фільмами того ж напрямку, так і з іншими ролями акторів, а також з іншими роботами режисера та сценариста, без спойлерів.

 5. Cупер )) Гуртом розвиваэться, що не може не радувати ))
  можливо тыльки для цих нових створити окрему “головну”, щоб справжню не забивати, ы щоб коли справды якусь новину прочитати, не заважали інші, щось так як внизу Соловей і Веселик

 6. А як наприклад статті про спорт, зокрема і український?

 7. 2 SkiminoK, не думаю що це вчасно потрібно подивитися, як ця ідея приживеться і буде робити перші кроки, а вже потім…

 8. А як на рахунок співпраці з фотографом?)
  Якщо щось можливо, чекаю відповіді на електронку!)

 9. Конфуціус , у мене є пропозиція ,деталі ,потрібно ,обговорити в скайпі , появись ,хоч на 5 хвилин. :)

 10. Написала на @
  Відповідь якась буде?

 11. Доброго дня.
  Ідентичне запитання, як і в попереднього дописувача. Продублюю: я Вам надіслав листа на електронну адресу. Чи буде відповідь і коли?
  Успіхів

 12. Майже терпіння!

 13. Загалом мені поки що написало близько десятка людей, п’ятеро вже отримали можливість публікувати. Чекаємо на статті.

 14. konfucius

  я тобі на ємейл відправив листа, але ти не відповів. Чекаю відповіді!

 15. http://leon1788.livejournal.com/6095.html#comments
  http://leon1788.livejournal.com/5767.html
  http://leon1788.livejournal.com/4365.html

  і на мило відправив і тут написав.
  коротше дуже хочу подібної діяльності, завше бачив себе в подібному руслі.

 16. konfucius

  Я тобі відправив на ємейл, і тут написав, але ні відповіді, ні мого комента не видно.

 17. Майте терпріння людина не робот буде мати час відпише!

 18. books-fan.com – приватний літературний блог. Не поповнювався за сімейними обставинами. Є рецензії, є огляд та аналіз екранізацій.

 19. Доброго вечора. Побачив сьогодні статтю – дуже зацікавило. Якщо ще триває набір журналістів то я прошу подивитись мої статті – деякі є на сайті.
  Одразу кажу, що не маю багато часу, тому якщо приймете мене то вони будуть не надто часто (2-3 на тиждень і то не завжди). маю досвід написання статей про спорт, сферу освіту, хочу спробувати себе у написанні рецензій до фільмів.

 20. Книголюб, Владіслав, ваші сайти довго не оновлювалися, чи можу я розраховувати на активність на Гуртомі?

 21. Років 3 тому працювала на кількох сайтах (писала статті для http://profosvita.org.ua, http://news.profi.net.ua, – посилання на які зараз не дійсні), можна пригадати таку статтю http://hata.profi.co.ua/2008/12/19/matematichn_gri.html, зараз пишу у своїх блогах pcti-ketrin.blogspot.com, http://aumm.posterous.com, viklad.blogspot.com. Із задоволенням писала б про щось ІТшне, сучасну українську літературу, музику, жіночу чи дитячу тематику

 22. Привіт! Дуже хотіла б у вас писати, якщо вам підходить мій матеріал звичайно!ось посилання на деякі мої статті на хайвеї!http://h.ua/rubric/3/1/

 23. Ой вибачте, помилочка вийшла!!!!!!зараз постараюся виправити!!!!http://h.ua/story/339402/#add, http://h.ua/story/334950/!!!!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.