Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169693 (181 за 24 години)

«Пластовий дитячий ярмарок» до Дня захисту дітей

| Прокоментуй!

У день захисту дітей, 1 червня з 12:00 до 14:00 в м. Києві на Пейзажній алеї відбуватиметься «Пластовий дитячий ярмарок». Таким чином пластуни долучаться до дитячого свята, що традиційно відзначають в усьому світі.

Пластовий ярмарок свято, організоване юнаками і дівчатами, членами організації «Пласт». На ньому можна буде придбати печиво та солодощі, декоративні прикраси зроблені власноруч пластунами станиці Київ.

На пластовому ярмарку діти матимуть можливість взяти участь у цікавому квесті з рухливими іграми, творчими завданнями та захоплюючими активітетами.

Пластуни запрошують відвідати їх ярмарок як дітей так і дорослих, окрім традиційних Пластових забавок усі бажаючі зможуть сфотографуватись в традиційних українських вбраннях, адже на ярмарку буде виставлена експозиція «Вишита Україна», що дозволяє «приміряти» понад 10 національних костюмів України. А також позмагатись в знанні історії, взявши участь у складанні пазлів «Вчимо історію разом»

Запрошуємо вас відвідати справжнє дитяче свято, що присвячується дню усіх дітей і навіть дорослим дасть можливість відчути себе дітьми та поглянути на світ з дитячою безпосередністю.

Для довідок:

День захисту дітей — свято України. Відзначається щорічно 1 червня. Припадає також на Міжнародний день захисту дітей. Вперше відзначався 1 червня 1950 року за ініціативи конгресу «Міжнародної демократичної федерації жінок».

Прес-служба «Пласту»

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.