Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170193 (187 за 24 години)

“Земля після нашої ери” (Невиправдані сподівання)

| 10 коментарів

Огляд на новий фільм від режисера “Шостого відчуття” та “Знаки”! Яка ж вона, Земля після нашої ери?!

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=0yXsD4R-axw]

10 коментарів

 1. Ну, з думкою автора погоджуюсь…очікував більше дій, більш яскравий сюжет)
  Читав про фільм як тільки з’явилась хоч якась інформація, там говорилось що сюжет був збудований на історії про батька та сина що подорожували дикими місцевостями і батько зламав ногу, синові довелося самому йти до поселення аби врятувати його і себе, але Вілл Сміт вирішив перенести героїв на 1000 років в майбутнє…от і все.
  На мою думку фільм був би цікавішим за оригінальної історії, тай бюджет був би меншеньким)))

 2. Дякую за огляд.
  Визнаю чогось такого і побоювався. Бо питань після трейлеру до сюжету виникло в мене безліч. Починаючи з: Якого рябого на космічному кораблі ОДИН маяк? Коли навіть на дірявій риболовецькій шхуні їх два! Але

  Що ж до вашого питання: від +40 до -20 це реально і існує в нас на планеті, та якщо мені не зраджує склероз радості такого клімату можна відчути в пустелі Гобі чи в горах Афганістану. Але у ключі фільму це скоріш костиль, що має штучно викликати співчуття до героїв стрічки з огляду на те, що і так всім зрозуміло, – з Землі всі виберуться живими та здоровими.

 3. трейлер був цікавішим… саме через трейлер й пішов на фільм. крім того, до цього всі фільми сміта подобалися…. а так якусь нуднота…

 4. Шьямалан сам по собі посередній другосортний режисер, тому очікувати від нього чогось не варто взагалі. Єдиний фільм, який мені у нього подобається – The Village.

  А огляд гарний, дякую.

 5. Ніякущий фільм. Чи радив би переглянути на великому екрані – однозначно ні.

 6. А мені сподобалося!

 7. Дякую за огляд українською. А так, коментатору треба більше емоцій, а то складалось враження шо стоїш на лінійці в школі і якогось 11-ти класника заставили бути ведучим. От він і читає як небудь і без емоцій “бігпесчерезовес”

 8. Цікаво у автора бувають позитивні огляди? Я вже якось почитав такий огляд про СтарТрек, добре що все ж таки сходив. Майже на 100% що з цим фільмом буде так само.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.