Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169777 (175 за 24 години)

Обличчя української історії

| 6 коментарів

Випадково увімкнула Перший національний на телебаченні. Загалом, попри всю президентсько-політичну проорієнтацію, трансляцію політично-суспільного ток-шоу «Шустер LIVE», натрапила на серію «Обличчя української історії». Це короткі п’яти-шести-хвилинні ролики, які розповідають короткими тезами основні віхи біографії найвизначніших персон нашої історії. Напередодні днів пам’яті найбільшого українського поета, мова йшла якраз про Шевченка. Особисто мені сподобалась манера викладу інформації – зовсім не сухо, але рівно стільки, скільки варто пам’ятати пересічному українцеві. Щиро раджу для перегляду.

Для довідки. Ось як сам канал описує свою відео роботу: «Проект “Обличчя української історії” нагадає глядачам про ті видатні історичні постаті, які залишили свій важливий внесок в історії і стали легендами для кожного українця.
Мова піде про таких значущих українців, як Пилип Орлик, Княгиня Ольга, Богдан Хмельницький, Петро Сагайдачний, Ярослав Мудрий та багатьох інших українців, чиє ім’я навіки закарбувалося на сторінках історії України та в пам’яті усіх поколінь українців, для яких “держава” – не просто слово, що позначає цілісність території».

Посилання: Т.Г.Шевченко

6 коментарів

 1. якщо подивитися виключно вказану серію – буде можливо цікаво подивитися в запису. А взагалі канал перетворився на неукраїнський шлак…

  • а тут те http://youtu.be/euVZimc4FOo, що не ніколи не показали в ефірі! Тобто показували нам, що Бандеру вбив “не відомий чоловік”, що він такий а не сякий. Просто маєте рацію – канал шлак і ці відеоролики протиукраїнські!

 2. Хто хоче завантажити оригінальне оригінальне неперекодоване відео “Облич української історії” робимо наступне:
  1. Запускаємо інтернет-оглядач Opera і заходимо на офсайт Першого національного
  2. Клацаємо Сторінка – Інструменти розробника – Opera Dragonfly
  3. Запускаємо відео та знаходимо посилання на нього у коді сторінки (рядок підменю “application/x-shockwave-flash”)
  4. Розкриваємо підменю, знаходимо рядок “flashvars”
  5. Копіюємо необхідний нам уривок адреси, що починається http://1tv.com.ua… і закінчуючи розширенням файлу mp4
  Для сюжету про Т.Г. Шевченко це буде http://1tv.com.ua/uploads/video/2011/07/28/ec6beb2212b05cbdde358a2a7270c93fb57976a2.mp4
  6. Кидаєте посилання у ваш улюблений менедже завнтажень
  7. Насолоджуєтесьрезультатом

 3. Можливо не за адресою,але не знаю куди звернутись.Мене пресують з усіх сторін модератор та його група підтримки.
  Я виступаю проти маськовського мата в україномовному перекладі.Хто може допоможіть розібратись куди прямує наш торрент.Можливо нас вже окупували,а я все в погребе.

  http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=32316&start=30

 4. Щодо Першого Національного – згідна повністю, полова рідкісна.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.