Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170607 (342 за 24 години)

Русифікація – загибель нації

| 18 коментарів

 Всім доброго вечора. Хочу зробити власний документальний фільм про русифікацію України. Потрібна допомога…

– Люди котрі будуть озвучувати фільм

– Люди у котрих є якийсь досвід з даної роботи

– і просто охочі допомогти.

Ідеї є, немає часу самому все це робити. Охочі пишіть на пошту: kionlife@yandex.ru.

Доведемо всім, що русифікація – загибель нації.

18 коментарів

 1. Авторе посту, розкажи, будь ласка, докладніше про ідею. Бо просто давайте знімемо фільм – замало)

 2. Отямтеся! До чого тут адреса скриньки автора статті. Краще б допомогли йому робити фільм, а не критикували…
  Він на відміну від декого намагається реально зробити щось корисне.

 3. Давайте подумаємо: не менше 25% громадян України не бажають прощатися з “русским миром” з такою ж ярістю і впертістю, як дехто з нас з яндексом. А створити фільм з самою констатацією русифікації не є дуже важко і не дасть нікому користі (черговий плач!). А ось розробити Програму дерусифікації, сприйнятної для більшості наших російськомовних громадян, є серйознішою і благороднішою задачею. Не забуваймо, що вульгарне вкидання питання мови-язика в суспільство дало ті електоральні проценти, які привели до влади антиукраїнські сили. А отже, в майбутньому авторському фільмі доцільніше доводити складніше питання: “Дерусифікація – це оживання і процвітання нації і всіх громадян країни України!” Слава Україні!

 4. Автор даної статті має гарну ідею…підтримую його

 5. Людина має ідею, праву ідею, і хоче втілити задумане в життя. А ви тільки й можете шо свистіти. Краще запитайте чим саме ви можете допомогти або давайдопобачення. Звиняйте за жорсткість. Прошу зрозуміти правильно.

 6. kionlife@yandex.ru – ви самі русифіковані. А якщо серйозно, то українці хочуть лишень їсти , але не робити. Вам ніхто не схоче аж так сильно допомагати.

  • Одна поштова скринька не свідчить про русифікованість. Якби mail.ua наприклад ще жило (а його купили мейл ру), то тоді б можна було так казати. Укрнет чи ще якісь можна взагалі відкинути, оскільки там український переклад жахливіший від локалізації на тому ж яндексі. То що залишається? Гугл? Так він не український!
   Тому не варто по пошті судити.

  • com – міжнародний домен між іншим, при чому тут взагалі міжнародні адреси?
   Адреса взагалі ніякого значення не має, однак ru залишається доменом Росії і це не зміниш і краще не використовувати його взагалі, залишити росіянам.
   Головне – контент і наповненість.

  • Скринька створювалася досить давно, на неї переадресовані всі інші поштові скриньки, тож різниці немає яка адреса скриньки. Якщо для вас це так важливо то мій ПК повністю українізований. Всі сервіси у глобальній мережі виключно на українській мові.

 7. Ромо,
  хотіла запитати по суті справи. Ви просите зголоситися людей, “у котрих є якийсь досвід з даної роботи”. Яку саме роботу Ви називаєте даною – русифікаторську? Чи досвід озвучення фільмів?
  Оскільки фільм задумується документальний, слід подумати про людей, у яких варто взяти інтерв’ю. Думаю, долучився б до такої справи Іван Дзюба. До того ж, цікаво було б записати кількох молодих українців, які усвідомили себе такими в російськомовному середовищі і почали опиратися. Наприклад, науковці, переходячи на українську мову, починають давати цікаві продуктивні роботи. Записати кількох авторів, які пишуть виключно українською (наприклад, книги з фізики). Взяти також інтерв’ю в когось з мовознавців, який покаже на цікавих прикладах, що таке “внутрішня форма слова” і як мова впливає на сприйняття світу, на ментальність людини.
  Можливо, Ви вже думали про ці речі і маєте якийсь сценарій?

  • Так, я з вами повністю згоден, але наразі мешкаю у місті Суми, де справжніх українців не знайдеш, які говорять лише українською мовою, наразі планую знайти помічників з інших міст, зокрема Київ, західна Україна.

   • === мешкаю у місті Суми, де справжніх українців не знайдеш

    тут уже пахне українофобією

    • Українофо́бія — боязнь та агресивне несприйняття існування України, її суверенітету та української нації, форма некультурної зверхності, ірраціональна і злісна ворожість до українців як народу.
     Ви розумієте про що ви говорите?

 8. я маю дсвід зйомок і монтажу. Можу допомогти також і ідеями

 9. Ця ідея туфта – заведе в болото і боронь боже таки до загибелі нації.

  Краще подумай, якщо ти звісно не кацап, над “Українізація – розвиток нації!”

 10. Гіпотеза Сепіра-Ворфа – для такого фільму це саме те

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.