Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171905 (201 за 24 години)

У неділю поети читатимуть вірші в Маріїнці

| Прокоментуй!

У неділю, 16 червня, десятки українських поетів прочитають свої вірші на кольоровому кубику в Маріїнському парку в Києві, аби збурити поетичні ритми в серцях пересічних громадян.  Поетична акція «Вільний кубик», що проходить під гаслом «Якщо люди не йдуть до поетів – час виходити із поезією в люди!», стане найбільш інтригуючою подією у рамках грандіозного заходу – «У ритмі розвитку», який збере сотні активістів, митців, журналістів, екологів та звичайних громадян. Кубик виникатиме у несподіваних місцях Маріїнського парку, раптовий, немов натхнення. Яскравий і помітний, він стане майданчиком для усіх, хто має, що сказати цьому світу і хоче це висловити віршами.

 На «Вільному кубику» виступлять як добре знані літератори (Ірена Карпа, Сергій Пантюк, Павло Коробчук, Таня-Марія Литвинюк), так і ті, чиє ім’я поки що залишається для світу загадкою.

 Платформа розпочне свою мандрівку Маріїнським парком від літньої сцени, у неділю, 16 червня, о 15:35.

 Ідея «вільного кубика» перегукується із форматом «вільного мікрофона». Однак, мікрофони зазвичай потрібно шукати на літературних подіях, де поети виступають здебільшого перед колегами-літераторами. «Вільний кубик» дає можливість донести свою творчість до пересічних жителів, які, можливо, ніколи не відвідували літературних заходів і ще навіть не здогадуються про свою любов до поезії.

 «Доки інші скаржаться на брак уваги сучасної української поезії, ми пропонуємо тобі взяти ініціативу в свої руки і знайти поціновувачів там, де інші полінувалися їх шукати», – говорять організатори акції.

 Стежити за оновленнями події можна у Facebook

Контактна особа: Ольга Прохорчук (oprokhorchuk@pactworld.org 093 95 89 043)


“Вільний кубик” є частиною масштабної події “У ритмі розвитку”, покликаної через приклади успішних змін надихнути громадян самим змінювати свою країну. Організаторами «У ритмі розвитку» є проект UNITER, який міжнародна організація Pact, Inc. впроваджує за підтримки USAID; а також Фонд Східна Європа, ГО «Центр UA», ІСАР «Єднання», Український незалежний центр політичних досліджень, Центр політичних студій та аналітики та Інститут світової політики. Дізнатися більше можна тут.

Джерело: Друг Читача

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.