Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170196 (186 за 24 години)

Молодь з усієї України запрошують на патріотичний табір “Відвага”

| 1 коментар

Розпочалося зголошення на табір Волі та Характеру “Відвага ім. Івана Гавдиди”.Табір відбудеться з 1 по 12 серпня на Полтавщині та збере близько сотні молодих людей з усієї України. Програма включає в себе ідеологічний та історичний екскурс, низку лекцій з табірництва, мандрівництва, виживання в природі, орієнтування на місцевості. Також учасники зможуть подискутувати про громадську активність,  дізнатися як організовувати та поводитись на громадських акціях, знати та вміти захищати свої права, ефективно використовувати соціальні мережі в роботі громадського активіста.

Обов’язковим є постійний рух:  туристичні та спортивні змагання (регбі, волейбол, кікбоксінг), сплави на байдарках, орієнтування на місцевості,  водні ігри, теренова гра, змагання з туристичної техніки, смуга перешкод та вимарш довжиною понад 60 км з елементами квесту. Серед цікавинок – нічні перегляди фільмів, вечірні ватри, конкурси, ігри та інші завдання.

Лекції, тренінги та гутірки проводитимуть відомі українські та міжнародні громадські діячі, політики, митці, правозахисники, національні та міжнародні тренери, історики.

Важливою особливістю “Відваги” є сувора дисципліна, якої повинен дотримуватись кожен учасник табору. Алкоголь тут категорично заборонений, а курити можна тільки 10 хвилин на добу у визначений час.

Кожен день та кожна ніч – це нові пригоди, випробування, завдання. Долаючи такі перешкоди, учасники виносять з собою досвід, нові знання та вправність. Там, де панує суворий розпорядок дня, виконуються накази Проводу, панує дух дружби «один за всіх та всі за одного» і приходить розуміння того, що буденність має багато надлишків. «Відвага» вчить відрізняти справжні цінності від непотрібного фальшу.

 Якщо Ти – рішучий та готовий відкрити для себе нові можливості, переступити поріг «не хочу, не можу» – ми чекаємо Тебе на «Відвазі»!

 Учасники табору молодь віком від 16 до 26 років.

Умови участі, додаткова інформація та анкета учасника за посиланням: http://mnk.org.ua/vidvaga/

1 коментар

  1. Табір справді крутий. Зголошуйтесь, не пошкодуєте!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.