Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171182 (161 за 24 години)

PlayNews 33-34, Чартівня №2 та інші матеріали ( Проголосуй за PlayUA)

| 4 коментарі

Що ж, весна нарешті прийшла, дівчата поступово оголюють пупики, парубки ледве стримують усю чоловічу суть в собі, ну а ми, прості геймери просто радіємо сонечку яке обігріває нас перед нашими моніторами… у очікуванні новенького PlayNews із якого довідаємося про відкриття першої Академії Кіберспорту, анонс Древніх Сувоїв онлайн, віртуальну реальність від ДрібноМ’якеньких, а також про інші новини ігрового життя.

Текст: UATyroni. snovyda. pawklo. adidas2008ua. Микола Сонячний
Голос: snovyda
Монтаж: Lamerdinio

Прийшов момент, коли ти можеш допомогти улюбленому порталу і зробити його ще кращим. Для цього тобі потрібно лише поставити свій лайк на сторінці. Для перемоги необхідно 1500 лайків. Перемога – це 100 000 гривень допомоги проекту від Нескафе. Лайкувати можна тільки після авторизації. Авторизуватися можна через ВК або FB. Кожна людина може полайкати двічі. Один раз із ВК, другий – із FB. Дякуємо усім за підтримку! Ссилка на сторінку у середині новини.

Отже, проголосувати заа свій улюблений ігровий портал PlayUA, Ви можете за цим посиланням. Ставте галочку “Я -за”. Наперед дякуємо.

 

PlayNews Випуск № 34

Життя вирує, березень сачкує, влада бикує, а PlayNews продукує нові враження. За тиждень назбиралося чимало цікавенького про світ відеоігор. Давай разом подивимося, що готує новий Асасин Крід, як Біовар сама себе закопує, на що очікувати добросердим педофілам від Біошок і багато іншого.

Текст: UATyroni, snovyda, pawklo, adidas2008ua, Микола Сонячний
Голос: snovyda
Монтаж: Lamerdinio

 

Чартівня – №2 Найсмішніші моменти

Привіт. Ти дивишся Чартівню. Якщо вже забув, що то таке, то нам не ліньки нагадати – це перший трансгалактичний рейтинг усяких штук у іграх. від журналу Шпиль та порталу PlayUA. Сьогодні ми поговоримо про найсмішніші моменти у іграх. Поїхали…

Монтаж: Віталій хххMazefakaххх Прокіпчук
Голос: Олекса [snovyda] Мельник
Текст: Хай Тосін
Допомагав: m0rph3x

 

Medal of Honor: Warfighter – Трейлер (Українські субтитри)

Наші брати кажуть, що вони навіть не люди… Що вони дихають під водою і вміють змінювати форму… Що вони можуть бачити уночі і вони завжди спостерігають… і якщо вони вже стали тінями, ніщо їх не зупинить.

Переклад: UATyroni
Монтаж: BaRMan

“PlayUA – Український ігровий портал”

4 коментарі

  1. Народ, давайте скинемся і українізуємо Medal of Honor. А?

  2. Для цього не обов’язково скидуватися, треба, щоб хтось тямущий дістав текст, а багато людей взялись за його переклад.

  3. мож зробити озвучку Medal of honor

  4. Я в цьому не тямлю, але допоможу без проблем. А на рахунок озвучення? Це реально?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.