Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171021 (152 за 24 години)

Збудник русифікації

| 8 коментарів

 

Доброго вечора. Ви просто маєте це знати, і повинні мені допомогти. Пропоную розпочати новий рух: “АнтиТБ”, згідно з яким припинити русифіковувати українців за допомогою ТБ. Найбільшим збудником я вважаю телеканал “Україна”, на якому новини, контент на сайті, у соц-мережах, на каналі YouTube, на російській мові. Можна зробити такий висновок, що телеканал насильно русифікує українців. Ви скажете: “Тоді навіщо його дивитися?” чи подібні питання, але все-таки йому не місце на українському телебаченні.

Як допомогти?

1. Написати скаргу на info@trkua.tv з даним текстом: Ні російській мові на нашому телебаченні. Не ганьбіть Україну. P.S. рух “АнтиТБ”

2. Написати скаргу у групу Facebook з даним текстом: Ні російській мові на нашому телебаченні. Не ганьбіть Україну. P.S. рух “АнтиТБ”

3. Написати скаргу на канал YouTube з даним текстом: Ні російській мові на нашому телебаченні. Не ганьбіть Україну. P.S. рух “АнтиТБ”

4. Написати скаргу у Twitter з даним текстом: Ні російській мові на нашому телебаченні. Не ганьбіть Україну. P.S. рух “АнтиТБ”.

Дякую.

 

8 коментарів

  1. Потужне звернення, одначе.) Хоча б, після – ні, кому поставили… Допоки наша так звана “інтелігенція” та інші видатні діячі отримуватимуть бабло від Ахметових, Пінчуків, Ґаранта і тому подібних, на якісь укр. проекти (при цьому поцупивши частину грошей), а потім співатимуть їм оди і підписуватимуть такі звернення http://www.telekritika.ua/kontekst/2013-05-27/81991 , ні чорта не зміниться. Бо переважна більшість народу – тупе бидло, їм все одно, що дивитись, аби тілько мозок вимкнути, хоча, він і без того рідко працює.

  2. Дзвоніть частіше на Донецькі радіо та замовляйте Україномовні пісні.

  3. Та я його видалю з програм тб,як вже видалила Інтер, та й по всьому. В твітері не вмію написати скаргу,тільки заблокувати канал.

  4. Було б чесніше якщоб вони перейменували себе на телекана “Малоросія” ікотрий буде вєщти для молоросі та хохлів.

  5. А можна просто вимкнути ТБ… І зайти на улюблений україномовний сайт.

  6. Що там казати про канал “Україна”, коли 5-канал демонстративно двуязичницький. Навіть реклама, в супереч закону, общєпонятна. Вершиною телехамства стало інтерв”ю, яке взяв той білорус у кардинала Любомира Гузара.

  7. Серіали українською йдуть з їхнім перекладом)

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.