Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1168921 (253 за 24 години)

Гуртомівка на фестивалі ЗАХІД 2013!

| 1 коментар

ЗАХІД 2013

Фестиваль ЗАХІД — одна з найбільших та найпотужніших мистецьких подій країни. Фестиваль проводиться з 2009 року на Львівщині. Як і минулого року, ЗАХІД 2013 відбудеться у колишньому дитячому таборі «Сонячна Галявина в с. Родатичі» неподалік від Львова.

Міжнародний фестиваль ЗАХІД 2013 збере найкращі українські, білоруські, російські, молдовські, австрійські гурти. Проте незмінною залишається основна програма та ідея підтримки українського мистецтва та культури. Просторі поля всіяні травами, прохолода лісу, освіжаюча вода озер, життєдайне сонце – все навколо сприяє позитивному настрою. І посеред цього – сцени, з яких лунає музика. Фестиваль об’єднує особистостей, які люблять свою творчу справу! Відпочинку сприяє польова кухня, виставки рукоділля, літературні читання, майстер-класи з різних ремесел та ваші однодумці, які теж насолоджуються дружнім фестивальним настроєм.

Добираючись з усієї України автостопом, автобусами та машинами, серця у пошуках вільного духу зустрінуться тут, на території свободи, щоб розділити музичне щастя та дружбу. Без масок буденного життя, забувши про роботу та статуси – сюди варто приїхати, щоб відчути себе вільним і бути поруч із справжніми людьми.

Детальніше на Толоці

1 коментар

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.