Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169779 (176 за 24 години)

Сьогодні Google запустила голосовий пошук українською мовою

| 21 коментар

golos

Сьогодні, 2 липня, був запущений голосовий пошук Google українською мовою для мобільних пристроїв на базі Android, повідомили представники Google Україна. Голосовий пошук доступний для мобільних Карт Google і Навігації.

 
Розробники також зазначили, що якщо телефон користувачів, які хочуть використовувати голосовий пошук, працює з ОС Android 2.2 або новішою, то вони побачать значок мікрофона на віджеті пошуку Google на робочому столі мобільного телефону, і все, що їм потрібно буде зробити для початку роботи функції пошуку, – це натиснути на значок.
 
В іншому випадку, зазначили в компанії, користувачі зможуть встановити програму голосовий пошук з Google Play. У Google зазначили, що під час використання пошуку необхідно одночасно говорити тільки однією мовою, а для зміни мови пошуку буде потрібно змінити налаштування мови.
 
Крім сказаного вище, в компанії повідомили, що найближчим часом голосовий пошук Google також стане доступним для iPhone і для браузера Chrome на десктопах.Зазначимо, що функція голосового пошуку, була доступна на Android і iOS-смартфонах з вересня 2010 року.
Джерело: Кореспондент

21 коментар

 1. Приємна новина.

 2. краще б зробили озвучення слів в перекладачі.

 3. де там можна вибрати мову?

 4. Сумно, немає української мови серед доступних для голосового пошуку=(

 5. Все працює. Мова змінюється так: Налаштування\Мова та введення\Голосовий пошук.

 6. Nexus 7, Android 4.2.2 все чудово працює. Вже півгодини говорю з ним)

 7. налаштувати так: всі програми/голосовий пошук/налаштування/голосовий пошук/Мова/Українська(Україна)

 8. Якщо після оновлення в налаштуваннях не з’являється українська мова, спробуйте повністю перезавантажити Ваш телефон/планшет.

 9. Класно, мій простенький Флай сам вивів на екран, шо відтепер ваш телефон підтримує українську мову пошуку.

 10. Після перезавантаження смартфона з’явилася в переліку мов і українська. Нарешті!

 11. А для офлайн розпізнавання української так і нема?

 12. У мене на HTC EVO 3D так і немає голосового пошуку українською, хоча також заходив у налаштування і перевантажував телефон. Може це також залежить від прошивки.

 13. HTC не має української мови взагалі =(

  • У мене HTC ONE X, усе повністю українською крім клавіатури. Завантажив українську клавіатуру додатково. Гарний переклад, без помилок. Можливо, в старих моделях української немає, але зараз HTC працює з українською. Якби тільки Google добавив ще голосовий пошук українською в офлайн.

 14. У старих мобілках HTC українську мову можна легко зробити, якщо поставити з Google PLay програму morelocale2 і у ній вибрати українську мову. Єдиний недолік – номеронабирач HTC не підтримує швидкого набору контактів українською мовою.

 15. Працює

 16. Вже й у мене запрацював голосовий пошук українською.
  Ще б Ґуґл розробив українські файли для вбудованого синтезатора мовлення.

 17. Цікаво, як воно реагує на суржик?

 18. Перевірив, працює! Круто!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.