Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169778 (175 за 24 години)

Відео. Прем’єри тижня 4 – 11 липня 2013

| 3 коментарі

Прем'єри тижня 4 -- 11 липня 2013

Схоже, що момент відтягувався, шукався такий благословенний тиждень, в який не було б прем’єри великого голлівудського монстра, але виявилося, що такого тижня просто не існує і фільм таки треба виводити на екрани. На цьому тижні прокатники вирішили показати нам відразу сім прем’єр, одна з яких — довгоочікуваний «Самотній рейнджер». Справедливості заради, вибір тижня не найгірший, враховуючи те, які відгуки надходять від людей, що подивилися нове творіння Гора Вербінскі.

 
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=SZkpP4nHR00] 
 Прем’єри: пригодницький фільм «Самотній рейнджер», драма «Материк», романтична комедія «Спокусник 2», фільм жахів «Докази», паркур-мелодрама «Біжи», мультфільм «Саріла: загублена земля»
 http://cineast.com.ua/
 http://vk.com/cineastclub
https://www.facebook.com/groups/kinometa/
https://plus.google.com/communities/115316694580941688467

3 коментарі

  1. Не розумію таких відгуків про Самотнбого Рейнджера… Чудовий фільм, багато жартів, цікавий сюжет і акторська гра (ну звісно ж Джонні Деппа). Попри заперечення критиків мені він справді дуже нагадав Піратів Карибського моря, і це чудово! 2,5 години пролетіли непомітно і це перший фільм 2013 року, на який піду вдруге) Поки, цього року нічого кращого не бачив, так само сподобався лише Стартрек. Не розумію, як критики можуть хвалити Форсаж 6, який є хорошим бойовичком, але дааалеко не дотягує до Рейнджера… пафос, шаблони і сидіння на кількох стільцях одразу? Люди, та це треба було казати якраз про Ф6, от там дійсно багацько тупих, шаблонних діалогів, сюжетних не-стиковок і такого іншого…

  2. Очевидно, літо – не пора хорошого кіно. Багатобюджетні блокбастери з розрахунком лише заманити глядача в кінотеатр і окупитися. А ще більш сумно стає від того, що таким цинізмом віддає від справді хороших і талановитих режисерів. Гроші вирішують все.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.