Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169840 (188 за 24 години)

Оновлення Гуртому з нагоди Дня Незалежності

| 293 коментарі

1. Новий портал
– Поєднання всіх проектів Гуртому, створення справжнього порталу.
– Жодного дублювання Толоки.
– Жодного вибіркового публікування. Все з’являються миттєво і виключно за датою, а не баченням модератора.
– Відсутність домінування одного вмісту.
– Новий двигун, пошук та оновлений дизайн.

рис. 1


рис. 2

рис. 3 Масштабування для мобільних телефонів (спробуйте самі звузити вікно оглядача)

рис. 4 Оновлений пошук

рис. 5 100% свіжий вміст

2. Оновлений форум
Перехід на новий двигун та оформлення
Інтеграція з Веселиком

3. Веселик – український туристичний сайт
Акції
Обмін житлом
Статті
Детальніше про Веселика завтра.

293 коментарі

 1. єдине що можна сказати, то це те, що не не звично! ;) може звикну за пару днів)

 2. Зміни страшенно незвичні і важко одразу сказати чи вони на краще. Звикнути буде складно – це я знаю точно. Це суто моя думка. І пошук від ґуґла по толоці мене вже давно бісить, бо видає купу сторінок, а колись давно був нормальний: увів назву і тобі викидує дві сторінки з фільмом у різній якості. Від добра добра не шукають.

 3. На сайті тепер нічого найти не можливо візуально нормально. як на мене треба залишити початкову сторінку так як було нові релізи щоб можна було переглядати по сторінках.

 4. Оновлений Гуртом до Дня Незалежності! Гарний подаруночок для нас усіх, потрібно тільки тут освоїтись.

 5. Дуже гарно осучаснився Hurtom!

 6. Клас! Оригінально, незвично, але класно.

 7. оформлення добре зроблене. + зручне те що тепер зразу переходить на толоку, всі сайти разом і взагалі ідея дуже хороша.

  P.S. В мене пошук не працює, то якось пов’язано з оновленням, чи просто в мене щось не так працює?

 8. А старі новини що, втратилися? І через календар недоступні… Якщо так, то трохи недобре

 9. З Днем Незалежності!якщо чесно то здивований.якраз і стара версія відрізнялась сучасністю і легкістю в користуванні.це вже назавжди чи на якийсь період?

 10. Ого, для мене це була повна несподіванка. Але, можливо, таке нове обличчя Гуртому навіть і краще, просто треба звикнути.
  Але мені цікаво, це що мод такий для DLE чи що?

 11. О, перепрошую. Бачу, що сайт працює на базі WordPress. Мабуть, багато часу пішло на інтеграцію з Толокою.

 12. Хоча зручно, що новини з трекера відразу групуються за розділами: фільми, музика, література…

  Але в новини попадають неперевірені релізи з толоки. Може, це слід підправити?

  • Це не важко, але так людина має 100% впевненість, що бачить найактуальніші релізи, а не те, що їй хочуть представити модератори/редактори.

 13. СЛАВА УКРАЇНІ!!! з днем не залежності всіх!!!
  як на мене найгірше оформлення сайту яке я бачив!!! було набагато краще!!!!!

  • Я теж думаю що цей дизайн, далеко, не найкраший.
   Нехай він і став функціональнішим, але використовувати його, особисто мені, незручно.

 14. класний дизайн, набагато краще того громіздкого що було раніше, тепер усе компактно – супер!
  і на рахунок пошуку по торент-толоці через гугл – це дійсно не є добре, тому що воно шукає не теми, а всі повідомлення; хочеш знайти фільм в різних якостях і подивитися який краще вантажити, а воно видає багацько не потрібного; вибачайте за порівняння, але на москальському торенті (той що колись був торент.сру) набагато кращий пошук.

 15. Дуже зручний дизайн, і дуже легко звикнути
  Слава Україні!

 16. І пошук щось не працює…
  А так нормально… спочатку трохи незвично було, але є свої переваги.

  А перенести старі повідомлення/ новини сюди можна?

  • Не просто не можна, а не треба. Старі новини шкодили Толоці і Гуртому загалом з погляду пошукових систем, копіюючи вміст релізів Толоки.

   • Ага, зрозуміло. А пошук тільки в мене не працює, чи там якіь проблеми?

    Загалом, мені починає більше подобатися, ніж старий варіант :)

 17. Перше враження просто суперове!
  Єдине, над чим би я радив попрацювати, це над оформленням (якось прикрасити може?), бо якось воно все дуже просто (особливо шапка, там де гніздечко з лелеками), і над формою коментування (може Disqus поставити?). Бо я так розумію, що старі профілі повернути неможливо?

  • Ніхто ж не казав, що це повністю остаточний варіант :) Наприклад, під лелеками я ще додам звичне “Гуртом нас: …”

 18. Дизайн просто супер ! Тільки тре ще трошки підредагувати ! Наприклад картинка шапки форуму не відображається!

 19. Зі святом всіх!!!
  Чудово що на сайті зміни.

  А щодо критичних коментарів – одразу згадуєтсья піксаровський мольт “день і ніч”, і вираз звідти “чому все що нове завжди мене лякає?”
  Люди, та покористуйтесь тиждень другий оновленим сайтом, а тод вже критикуйте.
  а моя думка – структура може змінилась і в кращу сторону, проте дизайн зараз не на багато кращий попереднього. Хочу, думаю, це виправимо.

  Дякую всім хто доклався до оновлення сайту. І, до речі, на головній буде система входу в профіль? бо щось її не видно.

 20. З Днем Незалежності всіх!!!!
  Підскажіть, а як зараз на сайт входити???

 21. Поверніть назад все як було… :)
  Міняти на щось нове це звичайно добре, але колись було все якось простіше, зручніше…
  І тут пошук непрацює взагалі. Добре що хоч толока покищо нормальна

  • Як на мене потрібно просто доопрацювати, от і все. Повертати старе вже не має сенсу, але твій коментар може вказати на те що саме потрібно змінити.

   • Тепер на першому містці стали всі інші проекти.. не стало самого гуртом! тепер гуртом це якийсь пункт відправки кудись подалі…
    це суто моя субєктивна думка, вважаю що це не накористь сайту, занадо різкі зміни ! Не убло проведено ніяких опитуваннь, фактично проігнорувалась думка користувачів сайту, а саме вони його підтримують, саме вони вкладають кошти на підтримку порталу !
    Вважаю що цей крок відніме добрячу тисячу з користувачів сайту, я один з них.

 22. Мені дуже подобається, взагалі шикарна ідея. Хоча ще не звично і важко зоріентуватися, але це крок в перед. Уже зараз можна шукати речі які мене цікавлять по конкретному розділу, а не перегортувати одну величезну сторінку одна-за-одною. Дякую вам за роботу. Все добре)

 23. А що означає фріліч?

 24. Фріліч-це скачування без реєстрації, пробна версія на 20 днів :))

 25. Для мене старе оформлення краще. Можливо вже звик.

 26. Дуже погано!!! На мою думку. Мені цікаво було заходити час від часу дивитися на нові релізи, не важливо які: музика фільми, книги і так далі; бюуло цікаво що для людей зараз актуально. Категорії були і будуть, дай бог, на толоці. Поверніть як було!!! Чи поставте на голосування на 2-3 дні і найактивніші гості сайту вирішать як бути. Звичайно, людський егоїзм часто бере перевагу над людиною, тому слово за модераторами…

 27. Люди, головна проблема старої версії була в тому, що НЕ ВСІ НОВІ РЕЛІЗИ ПУБЛІКУВАЛИСЯ НА ГОЛОВНІЙ СТОРІНЦІ, а лише ті, до яких самі релізери або редактори створювали новини (причому виходило, що одна й та ж робота з оформлення релізу робилася двічі)! Тепер цю проблему усунено – на головній сторінці відображаються УСІ (без виключення) ЩОЙНО СТВОРЕНІ РЕЛІЗИ! І за це величезний респект адміну і всім, хто над цим працював!
  Тепер усе згруповано і всього по-троху. Це ж чудово!!!

  Колись було, пам’ятаю, зайшов на головну, а там уся перша сторінка – раритетні книги. Я розумію, що може комусь то і цікаво, але ж це не припустимо для головної сторінки такого САЙТУ!!!

  І ще раз повторюю – не варто тупо критукувати і хаяти це нововведення. От подивитесь, за тиждень-два ви не зможете відвикнути від цього оформлення! Є зауваження або пропозиції – пропонуйте, але не варто обкакувати працю інших людей, які для вас старалися.

  • От в мене ще з’явилася пропозиція – опустити Соловейко нижче, щоб було на одному рівні з Веселиком, а на звільненому місці додати ще трохи нових релізів (наприклад, щоб було для відео ~7, музика ~4, книги ~4, ігри та софт ~4).
   І як пропонував хтось в чаті, зробити активними посилання з червоними написами Відео, Музика тощо на сторінки з переліком ~10-20 нових релізів відповідного розділу.

 28. справді дуже незвично, але дякую )
  якщо залишити цей дизайн , то потрібно взяти до уваги
  1) не працює пошук…
  2) з веселика нема переходу на портал та толоку
  3) Hurtom – торрент-толока-нове – перехід недоцільний , так як переходить не на нове , а просто на толоку _+ забрати картинне посилання на Soloway та Veselyk (є ж нагорі , нащо нам 2 зайві)
  4) підрозділи відео , музика , література, програми та ігри потрібно оживити , щоби клікнувши по одному з них ми бачили усі нові , недавні та хз якої давності відео , чи ігри , залежно на який підрозділ натиснути (щось на зразок минулого інтерфесу гуртом, коли ,вибравши певну категорію , ми бачили усі новинки в хронологічній послідовності)
  P.S. ідея веселика мені сподобалася, класно , що нема потреби оформляти новину на головній, відразу переходить на торрент…але все-таки шось не те..колишній інтерфейс мені більше подобався… усі новинки були на головінй , а кому була потрібна лише певна категорія , вибирав її))

  • Повністю підтримую пункт №4…
   можна було б зробити щось подібне як у “Вконтакті” де в аудіозаписах або відеозаписах можна безкінечно скролити, хоч до самої першої новини…

 29. Ну наче виглядає по сучасному, але я б переробив деякі моменти, наприклад:
  1. Прибрати, чи можливо замінити сірий градієнт вгорі сторінки. Щось не дуже личить.
  2. Як хтось вже вище пропонував, блок “Соловей” можна було б опустити до блоку “Веселик” і замість нього розтягнути блоки відео, музика…ну що б наприклад виводилось по 10 нових релізів.
  3. В підвали взагалі якось все перемішано.

  А так починання досить непогані! Молодці!

 30. Оновлення в кращу сторону) Konfucius, ти добре попрацював, а то швидше були дублікати новин, і навігація по сайту не була зручною, але тепер все йде на краще!!! Вітаю всіх Гуртомівців зі святом і оновленням=)

 31. + вважаю , що постери тут зайві , так як ними цікавляться лише релізери … для звичайного юзера , такого як, я =) ця штука взагалі зайва… можна всього-навсьго поруч нагорі із веселиком , толокою , та soloway втулити ще й посилання на постери…. так буде взагалі супер..розумію , що докладено багато зусиль , але ((((((

  • аналогічно до цього потрібно забрати в середині сторінки популярні гурти та нові гурти … це зайве , так як аналогічне можна знайти на solowаy.com навіщо 2 рази одне і те ж саме? мені здається , що зараз на порталі здохлий кіт , горох з капустою та подертий черевик у одному казані … все розкидане , неупорядковане…хотілося , щоб тут був такий порядок ,як і на толоці ….

 32. Думаю, зручність нового дизайну для рядових користувачів можна буде оцінити, проаналізувавши такі параметри, як динаміка збільшення користувачів, кількість заходів з порталу на трекер, кількість завантажень з трекера тощо

 33. Пошук буде.

  Дякую всім за добрі слова :)

  • ))) per aspera ad astra … хочется досконалости… а так все супер… Не критикують тільки тих, хто не працює активно і відкрито, хто боїться новизни. І тільки той не помиляється, як відомо, хто нічого не робить, а оскільки наша діяльність – це творчість, а творчість – це завжди щось нове, тут можливі помилки, а отже і критика.

 34. Молодці, ідея супер, трішки допрацювати (справді дивно що одразу не можна знайти всіх тем) і буде супер. Зміни стаються тільки на краще)
  Ті хто кажуть що г*мно бо не можуть звикнути, нехай не гальмують процес розвитку (=

 35. Я працюю розробником програмного забезпечення. Професійна порада: ніколи не змінюйте кардинально інтерфейс користувача, це неправильна політика. Якщо потрібно “наростити” більше функціоналу, то це треба робити поступово. Розробники, а тим більше дизайнери, повинні це знати; це є так званий “хороший тон”, треба ставити себе на місце користувача. Крім того, враховуючи вік порталу й той факт, що ним користується велика кількість відвідувачів, такі зміни не на користь. Особисте зауваження: мені дизайн не сподобався, якщо хотіли щось змінити, то треба було “щось змінити”, а не ставити з ніг на голову все.
  P.S. Вибачте за критику, я не хотів нікого образити, просто хотів висловити свою думку щодо змін і бути якмога об’єктивнішим. “Гуртом” мені дуже подобається і хочу, щоб так було і надалі для всієї нашої спільноти, яку об’єднав Ваш портал.

 36. До речі, чому зникла можливість “залогінитись”?

 37. зміни супер)

 38. поверніть як було… взагалі не зрозумів навіщо це зробили… половина головної сторінки під новини – навіщо???? новин від “Гуртом” небагато, а загальні новини і без вас є де почитати.. зазвичай заходив на головну і бачив останні новинки та елементарно міг переглянути те що пропустив – зараз якась маячня…

 39. Забрати би календар і чат з лівого боку (все одно ними майже ніхто не користуєтсья), а решту 2 колонки розтягнути – то було б більш-менш. А взагалі мені старий більше подобався.

 40. Чому з розділу інше добавляє на порталі в розділ програми та ігри?

 41. Поверніть як було!!! Будь-ласка…

 42. Ну нащо нити? Гарний дизайн!!! Треба лише трохи розібратись. Всіх так лякає дещо нове?

 43. Трохи незручно, що групи торрентів на головній сторінці мають такий малий обсяг: дуже легко пропустити нові релізи, і взагалі призначення гол. сторінки як “реклами” вмісту толоки сильно знижується.

  А постійно заходити на трекер і проводити пошук нового незручно.

  Недолік у тому, що старий варіант інтерфейсу був дуже динамічний, і було легко відслідковувати все нове. У новому варіанті саме ця перевага (на мою думку дуже суттєва) поки втрачена… чи я ще не розібрався як це компенсувати новими засобами :)

  Як на мене, можна було б забрати менш потрібні елементи (наприклад, постери), і у тому числі за їх рахунок розширити списки нових торрентів.

 44. А мені подобається. От тільки новинок, котрі відображаються замало.
  Можна було зробити стандартним за розміром саме віконце, де вони відображаються, і ще таку фішку щоб їх можна було гортати, або збоку мишкою або знизу клацнув і новий список новин. Ну щось таке, але щоб відображалось не більше десяти новинок і так у віконці відео, література, музика ігри. Та загалом гарно, дякую)) І тут в коментарі смайли додати потрібно.

 45. konfucius, додай можливість залогінитись на головній сторінці, бо так незручно….

 46. Красиво! Але знайти все нове за добу в мене не вийшло…. Було б зручно – посилання для старого вигляду(Як наприклад на http://pslan.com/)!

 47. Або (як на деяких порносайтах:) ) – цікаве з моменту останнього візиту. Все цікаве не пропущу. якщо кілька днів з’являтись не буду…

 48. Не можу зрозуміти з головної стрінки, куди і кому писати з приводу домовляння про дружбу, в сенсі обміну кнопками. :)

 49. Дуже погано!!!!!
  1)Неможна зручно переглянути новини, релізи тощо, які були раніше!!
  2)Де кнопка ввійти чи вийти!!
  3)Дуже незручний інтерфейс важко розібрати що до чого!!!
  4)Як додати свій реліз???
  5)На головній раніше були всі категорії наприклад
  Розділ: Комп’ютер – категорія:Шпалери.А я наприклад зараз хочу попабити шпалери.але як є дише музика літеретура і
  відео!!!
  6)Де кнопки: профіль, пошта!!!!!!!!
  7)Нагромаджено всього,Постери,Важливо
  Навіть не можу сказати наскільки ви зіпсували сайт
  Дуже шкода!!!Я дуже розчарований і шукатиму кращий сайт………

  • Дуже легко пропустити нові релізи!!!!
   Постійно заходити на трекер і проводити пошук нового незручно і довго!!!!!
   Старий інтерфейс мав важливу перевагу, у ньому легко було відслідковувати все нове.
   Хоч він був не такий стильний зате зручний і зрозумілий!

 50. А те що при написанні відгуку потрібно вводити E-mail,Ім’я попри те що я зареєстрований взагалі шокує!!!!!!!!!

 51. А аватар!!!Що за силует!!!Я завантажив зображення на аватар на торент трекері(бо на головній зник “Профіль” надіявся що замість силуета буде моє фото але ні!!!!І змінити його вже неможливо!!!

 52. Взагалі незручно!!!

  верніть так як було

 53. Гуртом -торрент-толока -нове
  Цей стовпчик мігби таким залишитися але якщо там були всі категорії і біля них як зарез 2-3 дійсно цікавих релізи
  а при натисканні наприклад на “Музика” відкривалася сторінка з усіма релізами по цій категорії (так як було раніше!)

 54. що сталося з старим добрим ГУРТОМОМ . Я нічого тут не розумію…А з Толокою Я не привик. Верніть, як було…

 55. я розчарований.

 56. Якщо комусь потрібно то ось посилання на стару версію сайту http://hurtom.com/index.php

  • попередній інтерфейс справді майже досконалий…недаремно кажуть Simple is beautiful… тому моя порада повернути старий вигляд БУДЬ ЛАСКА… річ не в тому , що люди бояться нового , просто ця основа справді незручна

  • Дякую за посилання на стару версію)

 57. http://hurtom.com/index.php — поставте будь-ласка цю кнопку десь зверху (наприклад біля вашого солов”я) і підпишіть “Перехід на стару версію головної сторінки”. Я, особисто, на це посилання тільки і буду переходити, але ж не всі зараз знають про таку можливість. Релізерів попрошу ж там дублювати свої релізи.

 58. Дизайн не сподобався(( Попередній був набагато кращим саме через те що зручно було переглядати нові релізи а тепер фігня якась. Я розумію скільки праці вже вкладено ( респект розробникам за те що стараєтесь) та ще більше треба буде зробити Тому я однозначно за повернення старого як найбільш зручного та звичного.

 59. Konfucius, напиши мені в скайп dmftaras потрібно дещо обговорити

 60. Нда… Розкритикували конкретно. А розробники ж старались, до свята хотіли зробити приємне. На жаль, як бачимо за відгуками, не всім це сподобалось і не всі були до цього готові. Я так думаю, команда злегка поспішила з запуском нової версії порталу. Спершу потрібно було провести хоча б бета-тестування.

  Моє враження від оновлення позитивне, але як розробник скажу – роботи тут ще насправді ох не мало. Та Гуртом вдасться це вирішити.

  P.S. Підтримую ідею тимчасового розміщення посилання на стару версію на головній порталу.

 61. Мені також подобається нова версія, але її ще потрібно допрацювати…..
  Також підтимую ідею розміщення тимчасового посилання на стару версію Гуртом

 62. Хммм…. Ну от і знайшлися ті користувачі, що на Толоку навіть не заглядають і вантажать тільки те, що бачать на Головній :) І це не кажучи вже про те, що деякі навіть не знають, що окрім гуглівського пошуку по Толоці існує і звичайний пошук по трекеру. Прикро, шановні…

  З усіх вище згаданих “проблем” реально є проблемами:
  1. Неможливість реєстрації і як наслідок відсутність власного профілю (гадаю можна вирішити).
  2. Непрацюючий пошук (наскільки зрозумів, питання тільки в часі).
  3. Мало нових релізів відображаються водночас (теж не проблема, варто просто розтягнути відповідне поле).
  4. Простий і як на мене дещо пустий дизайн (ніби чогось не вистачає, може якоїсь родзинки?) – гадаю теж можна вирішити ;)

  Серед переваг вважаю:
  1. Тепер ЖОДЕН РЕЛІЗ НЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ БЕЗ УВАГИ! Усе, що з’являється на Толоці, з’являється і тут.
  2. Моментальна поява нового релізу на Головній (немає премодерації новини і як наслідок не буде скарг про затримку в перевірці). До того ж не буде тем з посиланнями на файлообмінники.
  3. Не варто робити подвійну роботу – оформлювати реліз і оформлювати новину (це полегшує життя релізерам і редакторам, які цей час можуть витратити набагато корисніше ;) ). До того ж, як казав адмін, не буде дублювання контенту (оформлення) тем.
  4. Як на мене, чудова інтеграція з іншими ресурсами (Соловейко, Веселик).

  Гадаю варто прислухатись до думки w2958l, щодо можливості перегляду більшої кількості релізів, шляхом появи списку (як варіант випадаючого), чи може просто нової сторінки з переліком тем і коротеньким описом.

  Усе решта, то просто забаганки людей, яким подають усе на тарілочці з золотим окантуванням, а вони кажуть фє і просять алюмінієву миску))))

  Ну а щодо поступовості переходу, то інакше гадаю ніяк не вийшло б. На раніше діючому ДЛЕ навіть приблизно схожого важко уявити.

  Вибачайте, що коротко не вийшло :)

 63. поясніть хто небудь, В ЧОМУ ПЕРЕВАГА НОВОЇ ВЕРСІЇ (навіть якщо її доопрацювати)???? ну не розумію… да, розробники старались – а НАВІЩО????

  На мою думку однозначною перевагою старого дизайну була зручність перегляду новинок – все велике, все зручне… новий дизайн в принципі не здатний буде замінити цю перевагу, скільки його не доопрацьовуй… просто шукати торенти в інтернеті можна будь де і з новим дизайном сайт особисто мені стає взагалі не потрібним…

  • Необхідність зміни полягала в тому, що тепер усі створювані на торрент-толоці релізи АВТОМАТИЧНО відображаються на порталі, і не потребують РУЧНОГО оформлення і додавання на портал.

   • так, але чому б це не реалізувати в форматі, подібному до минулого – це було банально зручно, прийшов ввечорі, глянув що новеньке, качнув, подивився… а так – я піду на той же ексторентс або ще куди…

 64. Всіх вітаю з Днем Незалежності!

  Оновлення цікаве, але як зрозумів ще треба доробляти.
  Читати коментарі не дуже хочеться, бо вже багатенько, тож може й повторяюсь.
  Ну дивно що немає “профілю”. Тепер треба писати логін і мейл. Ну проблеми з пошуком і нові релізи не зовсім актуально відображає. Виклав реліз фільму Чаклунка у 720p і AVI-шку, а показує лише HD.
  Також Наша кнопка зникла, залишився лиш напис.

  Ну але загалом подобається. Підправити баги і буде добре.
  Ще хіба може було б добре, якби зробили якусь сторіночку з переліком останіх 10-и релізів на трекері, на яку б можна було перейти при натиснені на “Відео”, “Музика”, “Література” і “Програми та ігри”.

 65. Дизайн гарний але якщо до прикладу я один раз на день переглядаю сайт і додалося за день 10 фільмів їх не побачиш тільки 4 чи 5 перших тому є пропозиція щоб слова відео музика зробити на них посилання на сортовані файли з цим атрибутом натиснув на відео і зразу перед очима кілька сторінок відео за останні дні або всі що є на сайті

 66. Що ж загалом мені подобається, трохи звикнути і все буде нормально.

  І ще питання, реєстрації тут вже немає так?

 67. Вважаю, що оновлення шикарне. Перші декілька днів буде дуже багато негативних відгуків, але потім усі звикнуть і призвичаяться. Так було Вконтакті зі стіною та мікроблогом: спочатку такий бунт здійнявся – багато людей погрожувати перестати користуватись сайтом (куди ж Дуров без нас. Ми ж його годувальники), але ж заспокоїлись і тепер на всю користуються. Цей сайт не змінювався, мабуть, з самого початку. Давно пора. Ці зміни підуть на краще. Єдине – краще б повернути профілі користувачів. Все інше – на смітник. Хоча, може й без профілю можна. Як воно далі піде. Дякую konfucius’у за гарне оновлення.

  • Про ВК раніше я сидів там щодня тепер заходжу раз в тиждень є над чим задуматись. Це не через брак часу чи ще щось мені там стало просто незатишно.

 68. Класний дизайн!Спочатку було незвично, але вже призвичаївся)Дякую.

 69. Для чого вам ця застаріла реєстрація? На сучасних сайтах вже її не використовують. Це вчорашній день, народ!
  Я особисто скористалась http://gravatar.com/ що і вам раджу.

  • Доки облік скачано-віддано ведеться, реєстрація обов’язкова. Навряд адміністрація скасує рейтинговий облік….

 70. Функціональність може покращилась проте дизайн далі ріже очі

 71. підрозділи відео , музика , література, програми та ігри потрібно оживити , щоби клікнувши по одному з них ми бачили ___усі нові____ ( як побачити усі, якщо ВІДОБРАЖАЄ ТІЛКЬИ 4 ?!) , недавні та хз якої давності відео , чи ігри , залежно на який підрозділ натиснути (щось на зразок минулого інтерфесу гуртом, коли ,вибравши певну категорію , ми бачили усі новинки в хронологічній послідовності)

  тепер можна побачити тілкьи 4 нових новини( у відео) … а якшо їх створено більше як 10… вони, що просто будуть не помічені, тому що одна буде накладуватись на іншу… і сунути їїх вниз… а відобьражає тільки ; (!!!!!) ? тупо.

 72. мене це страшенно дратує… тепер прийдеться “сохнути” на трекері аби знайти шось нове… =(

  • щоб не сохнути на трекері можна прост ов пошук забити “2011” і вийдуть всі найновіші релізи, тобто вся продукція 2011 року. І там можна зробити з будь-яким роком. Тож на маю думку це не аргумент.
   Тільки варто дійно зробити, щоб при натисканні на “Відео” “Музика” чи інші розділи вони відкривались розширено. Тоді все буде ок.
   я вже до новї структури звик і вона мені подобається.

   ще раз дякую Адміністрації!

   • І кожного дня я маю переглядати релізи за 2011 рік? Аби не пропустити чого цікавого?

  • Vse ne chytav ale cilkom zgoden z Jack_Daniels. Do perererobky vse bulo prosto – приходив з роботи і переглядав що нового додалось. Як це робити тепер якщо видно тільки 4 останні (?) а клік на Толоку веде в каталог?

 73. От, яскравий приклад недосконалості системи
  На даний момент висить 2 посилання на один фільм, одне з яких веде до смітника
  Тому, як я і казав раніше, посилання на головній повинні зявлятися лише після перевірки на толоці, ну і бажано б розширити список посилань з 4 до хоча б 10, чи щось інше придумати :)

  • Чи, як повідомляв раніше, нове з часу останнього візиту! Для кожного список посилань різний

 74. Та ви що, жартуєте? Мало того, що тут ще й знаходяться люди, яким дані нововведення до душі, так ще й безкінечні повтори і так очевидних недоліків! Адміністраторе сайту, ви хоч поняття в дизайні/ергономічності маєте? Де ви бачили таку структуру новинного варезного сайту? Який взагалі в цьому сенс? Головна сторінка перетворилась на недолугий обрубок повноцінного попереднього варіанту, де можна було легко переглядати попередні новини, а тепер що? Та навіть взяти ті ж таки пошукові системи, що вони будуть шукати по головній сторінці, як тут майже нічого нема? Кажете довго працювали над оформленням сайту? Це що, пів години після перепою? Ні, чесно, я не знаю як на здорову голову таке можна було придумати

  • Я переглянув ваші коментарі на попередній головній – ви хоч ще якісь слова маєте в своєму лексиконі, крім “жах”, “треш”, “маячня”, “убогість”, “нудьга”, “бездарність”, “дегенерати”? Хоча ні, інколи проскакують коментарі, де видно “ржачно”, “реально класний”, тобто напевне ці дегенератні після перепою.

   • От що я тобі, придурку, маю відповісти після твого повідомлення? Якщо я пишу, що що-небудь убоге, нудне або зроблене подібним чином, бездарно і тупо, значить так воно і є, і все це відображається в тому, як ми живемо і чому ми так живемо. В нашій країні все і справді дуже далеке від ідеалу, і молодіжна культура в тому числі. На це можна або тупо забити і користуватись іноземними сайтами, або ж починати лизати зад так званому “українському”, яким би воно не було, бо ви ж такі срані патріоти, чи не так?

    Метою моєї критики, завжди є покращення якої не-будь продукції, бо істина завжди досягається в дискусії, а критика, як відомо, кращий вияв любові і небайдужості, чого вам, вдаваним патріотам і дуполизам, ніколи не зрозуміти.

    Отож тіштеся, що ви такі українці тут, патріоти, будь-яку критику вашого лайна українського сприймаєте відразу в штики, а я повертаюся до старих добрих російських варезників.

    • А хіба тут когось насильно тримають?
     Якщо хочеться дивитися російською, та ще й по півгодини милуватися рекламою збільшення цицьок і не тільки цицьок – вйо!

  • Шановний, ваш допис переповнений емоціями. Для початку – головна Гуртому, це не варезник, а об’єднуюча усіх проектів. Далі, навіть щоб зробити простий інтерфейс без помилок потрібна не одна доба роботи та відлагодження проекту.

   P.S. А Ви маєте поняття в дизайні/ергономічності? Тоді напишіть змістовний коментар з обґрунтуванням, а не кидайтесь реплікою.

  • Я б на вашому місці не стрибав так у кріслі перед компом. Здається, багато користувачів взагалі не зрозуміли, що відбулося і ревуть, наче ведмеді, яких розбудили взимку. У вас стільки запалу, що хоч революцію роби. Але це все тільки перед екраном монітору. Це все, що тут відбувається, оце брутальне обсирання, не наше, не українське. Ви ж так кричите, що любите Гуртом, а “президента” поважати не збираєтесь (konfucius – це наш президент, бо саме він створив цей сайт і підтримував його усі ці роки). Щось не подобається – спробуйте так само все організувати, а тоді кажіть.

 75. Абсолютно підтримую зміни, бо головна таким чином популяризує не тільки толоку, але й інші проекти. Відкривається простір для нових українських патріотичних сайтів, і будь-хто може проявити себе і зробити свій сайт популярним за декілька тижнів (якщо ідея того варта).
  Те, що деякі з вас називають недоліками,- просто необхідність переосмислити Гуртом. На головній ви знайдете частину найновішого з усіх сайтів, а якщо ви, наприклад, шукаєте нові фільми, заходите на толоку і сортуєте за будь якими критеріями. Невже це важко чи незрозуміло? Просто трохи незвично.

 76. Я за повернення старого варіанту!!!!!!!!!!!!!!!!

 77. Можу сказати, що зміни сподобалися, хоча мені бракуватиме розділу коментарі, через який я стежив за громадською думкою. А пан bssergy із попереднього допису, як завжди обурений і лютий, теж має рацію. Та всі ці “недоліки” мають свої переваги у оригінальності. Незвично але справді цікаво.

 78. Консерваторам тут не місце.

 79. Дуже прикро, бо світові тенденції навпаки ведуть до спрощення користування сайтами (т.зв. юзабіліті). А тут… Я качаю тут фільми. Часом не маю можливості заходити на сайт днями, а потім хочу переглянути що з’явилося за тиждень, тому гортаю сторінки і пошуках фільмів. Тепер я бачу лише 4 стрічки. Я не бачу бодай кнопки “інші фільми”. Як я знатиму, що з’явилося? Шукати на торенті? – Там незручно.

  • Підтримую!!!
   В ідеальній версії справа можна було додавати будь-які нововведення!!!
   Мабуть релізерам не дуже сподобається, що їхній реліз тепер НІХТО не побаче на головній.

   • Якщо уважно подивитись, то на порталі уже дещо відредаговано відображення списку фільмів і іншого за допомогою прокручування.

 80. Молодці….дизайн просто супер…все компактно розміщено і можна взнати новини зразу на трьох проектах від гуртому))

 81. Хех… От я не розумію одного – існують же ж рутрекери, торентс.нет.юа, і ще ціла купа інших торрент-трекерів без усяких головних сторінок. І всім зручно, все всіх влаштовує, ніхто не скаржиться, всі встигають завантажити новинки… Тут же ж адміністрація іде на зустріч, і все одно не вгодили :)
  Оце менталітет!

  • При чому тут менталітет? Мене не питали чи сподобаються такі зміни.

   • При тому, що більшості подавай старе і звикле, замість нового і дещо нестандартного (бо комусь впадлу юзати пошук, комусь впадлу заходити на Толоку, а комусь впадлу подумати про інших).

    Угу, на Толоці зареєстровано понад 150 тисяч користувачів. Кожного спитати??? Вже давно йшла мова, про незручність Головної сторінки і багато хто хотів її замінити чи вдосконалити…

 82. НІчого не обсираю… але якось розширити новини з толоки було б добре… а вводити 2011 рік в пошуку на трекері не логічно, який тоді сенс заходити на гуртом ?
  я вдячний за бажаня зробити цей сайт кращий… і я за зміни… але як взнати шо відбулося новго протягом тижня на трекері, колись зайшов – по списку переглянув що нового, швидко і зручно і завжди доступно погодьтесь , а не лізти на трекер вводити 2011 і переглядати знову те саме і шукати хоча б щось.
  дякую. завдяки вашому сайту для мене торентс.ру не існує :) хотулося б на далі залишитись вашим вірним юзером :)
  ..з повагою і розумінням J_D =)

  • Підтримую, бо я теж висів на Грутомі і всіляко сприяв поширенню у ФБ. Зараз з новим дизайном… як сюди тепер рекомендувати заходити людям, коли сам не можеш розібратися в навігації???

   • Ти висів на Гутом? тепер можеш висіти на трьох сайтах! А згодом їх буде ще більше! Це справді як з тісної халабуди переїхати в шикарний будинок з усіма зручностями. Зверху є схеми-вивчайте і звикайте, поради давайте по суті, а не стогніть як зашкарублі дідугани!

    • усі ті сайти я й до того мав можливість відвідувати. ніхто не стогне… хай буде так як є зара… лише хай збереже ____стару функціоналність_______ щоб при відсутності в кілька днів в інеті я зміг надолужити втрачене проглянувши дані на гуртом.

    • Дорогенька. Якщо я буду вивчати кожен сайт на який заходжу, життя не вистачить. Або (принаймні) дублюється стара версія Гуртому, або цей ресурс зі 150 000 скотиться далеко вниз. Приклади невдалих редизайнів в Інеті повно – якщо ти така крута – знайдеш сама.

 83. З одного боку і правильно, але новина раніше була як новина, а тепер купа неясно чого. Найбільша проблема в тому, щоб звикнути.

 84. Це взагалі унікальний випадок переходу старого сайту в нову якість! Бо переважно сайти закриваються на тиждень, або й більше. Конфуцій вирішив як завжди мудро переходити гуртом! Ми всі є свідками народження нового чудового молодіжного порталу, аналогів якому немає в Україні, а такого сайту( жива соціальна мережа) як Веселик навіть в світі. Ви ще згадаєте ці дні! Можете-допомагайте, не можете і не розумієте суті перемін-не втручайтесь.

 85. Попередній дизайн і функціональність сайту мені більше подобалася. Тут ще треба доробляти деякі елементи сайту. Розумію що двигунець DLE платний, але авторський дизайн для нього робити легше. WordPress річ безкоштовна, має безліч плагінів і тем, але дизайнити для цього двигунця мені важкувато, якось все розкидано і запутано.

 86. Тааак… от уже другий день у запеклій боротьбі ламають шаблі розробники та юзери. Спробую сформулювати і своє бачення того всього. Не знаю чи потрібне воно розробникам, але… вважаю, що раз новину додали і не закрили, то напишу.

  Питання про повернення до старого не повинно стояти. Повинно ставитися питання про покращення нового, щоб воно було принаймні не гіршим за старе.

  Наскільки я розумію, розробники цього нового переслідували дві важливі речі:
  1. Відсутність дублювання релізів на толоці та сайті, усунення необхідності два рази публікувати одну й ту ж новину. Безперечно, ідея хороша і варта реалізації. Але раніше головна сторінка служила дуже зручним інструментом відслідковування новин, тому варто було б зберегти цю перевагу і для нового сайту. Аргументація типу “юзайте пошук на толоці”, “інші трекери (torrents.ru…) не мають головної” безпідставна: оскільки ще нещодавно “Гуртом” цей механізм підтримував, то його повне усунення для багатьох (і для мене у тому числі) виглядає як явне погіршення інтерфейсу. Вже не раз було вказано, що пошук на толоці новин за останні 1-3 дні незручний (порівняно із старим механізмом). Тому хочеться, щоб зміни відбувались у цьому питанні на краще, а не на гірше. Можливо, покращити стан можна за рахунок збільшення кількості новин у відповідних розділах: фільми, музика, література… Бо обсяг стрічки у 2 релізи для музики, літератури та програм – це просто формує візуальне наповнення сторінки, але функціонал цього близький до нуля: два- настільки мала кількість, що всім, хто хоче проглянути новини, воно нічого не дає: все одно слід повертатись до пошуку на толоці. Таким чином, сторінка ніби вся й заповнена чимсь, але користі в користуванні мало. Якби можна було в кожному розділі (фільми, література…) додати збоку полосу прокрутки, і показувати там, наприклад, 50 – 100 останніх релізів. Тоді той, хто захоче, може прокрутити і проглянути дійсно всі останні новини в цьому розділі. Це як варіант. Чи принаймні зробити посилання, за яким відображуватимуться новинки даного розділу.

  2. Розширення проекту до нових сфер: Соловей, Веселик… Цікава ідея. Але розробники повинні памятати, що ці проекти НОВІ, і певно 95% користувачів Гуртом вони невідомі, і, ймовірно, ще нескоро стануть потрібними. Більшість користувачів юзали сайт саме як своєрідний каталог толоки (не потрібно мені доводити, що на сайт потрапляли не всі новини- якщо люди це використовували, значить це було для них нормально). Тому розробники мають усвідомлювати, що для цієї більшості користувачів “Гуртом” усунення їх ГОЛОВНОГО інструменту і пропонування замість цього поки що практично ПОРОЖНІХ проектів виглядає як явне ПОГІРШЕННЯ інтерфейсу: функціонал сайту (на даному етапі) на кілька порядків упав.
  Оцініть самі: зараз на головній присутні блоки “Новини” (зліва), “Релізи толоки”, “Соловей: Нові і популярні гурти”, “Постери”, “Нові коментарі на форумі”. Спробуємо розібрати цей вміст:
  а) “Новини”. Що тут планується публікувати? Раніше тут були релізи. Тепер, очевидно, будуть якісь новини (типу “Торрентівка там-то”, “Вітаємо з Днем Незалежності/ Новим роком”, “Концерт гурту ХХХ там-то”…). Очевидно, вони будуть не так часто зявлятися, і ця частина сторінки буде більш-менш статичною, додаватиметься новина може раз-два у тиждень.
  б) “Соловей”. Ця частина буде ще статичнішою: нові гурти і їх нові альбоми зявляються навіть не кожного тижня, того вміст тут буде повільнооновлюваний, і що важливо, для більшості юзерів малоцікавий: якщо місяць підряд дивишся туди і бачиш дуже незначні зміни, то з часом на цей елемент інтерфейсу взагалі перестаєш звертати увагу.
  в) “Постери”. Цей блок цікавий для дизайнерів/ релізерів, але (не побоюсь стверджувати) для більшості юзерів він абсролютно не потрібен. Оновлюватиметься, очевидно, також не дуже часто, тай то для користувачів малопривабливо.
  г) “Веселик”. Цікаве починання, і зовсім не берусь прогнозувати що там буде. Саме оцю частину на мою думку слід однозначно розвивати і просувати, поки на Гуртом ще багато користувачів і вони не розбіглися від втрати привабливості інтерфейсу :).

  Таким чином, більша частина сайту має слабку динаміку оновлення. Зате остання частина “Релізи толоки”- має ДУЖЕ високу динаміку, і місце (площа), відведене на її подання, явно не відповідає потребам. Виходить приблизно така картина: Загальна картина повільнозмінна, має високу ступінь статичності, а на ній є невеличке місце з високою динамікою, де все мерехтить і не дозволяє розгледіти що там таке робиться. Проблема у тому, що для більшості користувачів Гуртом саме це місце і є головним привабливим моментом- і саме тому їх це так нервує.

  І справа не в тому, що це “консерватори”, “вони не розуміють нового” тощо. Вони знають що їх цікавить, а цього тепер немає- от і все. Тому прихильникам нового я б рекомендував не ховатися від вказаних фактів і не займатися самонавіюванням типу “ми все добре зробили, а вони гниляки нас не розуміють”, “все класно, а їм впадло поклацати мишою…”.

  Дякую розробникам та техперсоналу Гуртом за їх роботу по постіному вдосконаленню сайту. Хочу вірити, що він справді стане кращим, ніж був до цього (але, як кажуть, з водою із ванни не тре вихлюпувати вже народжене дитя).

  А критикам хочу сказати: критика має бути конструктивною, давайте пропозиції і конкретно вказуйте що вам не сподобалося, обзивання людей, які для всіх нас стараються, нічого доброго не дасть, тай взагалі малокультурно.

  • ingwar дякую за змістовну характеристику свого бачення змін на Гуртом. Ти і Тарасик якось ближче зрозуміли суть проблем і справді вболіваєте за нашу спільну справу. Але хочу сказати, що ти все-таки домислюєш те, чого не буде і дещо згущуєш фарби. Не потрібно переоцінювати Торрент, тим більше, що це по факту окремий сайт, що живе своїм життям і інші сайти теж мають право на розвиток- без домінанти, як писав Конфуцій. Тепер про новини. Чому так обмежено? Новини, згадай, були у нас стосовно оригінальної продукції Гуртом і будуть стосуватись порталу, а всякі торрентівки відійдуть на Веселик! Що я маю на увазі? Тематичні списки фільмів, анонси новинок,розповіді про досягнення гутомівців, як то про оновлений Гуртом, рекламні ролики нашого виробництва, конкурси для створення безлічі нових тематичних сайтів, тощо. Веселик взагалі скоро стане обличчям Гуртому. Ось таким:) Але це згодом, бо він заслуговує окремої великої теми.

   • Щодо нових проектів нічого проти не маю, і бажаю тільки успіху в їх реалізації. Повернусь тільки до пошуку релізів і відслідковування новинок.

    — Цитата ————————————————————————————————————————————-
    З самого початку автор цієї теми (серед іншого) так описує переваги нового механізму (див. вверху):
    – Жодного дублювання Толоки.
    – Жодного вибіркового публікування. Все з’являються миттєво і виключно за датою, а не баченням модератора.
    ————————————————————————————————————————————————–

    Так от: ці 2 пункти взагалі не є перевагами. “Жодного дублювання Толоки” немає, але саме це дублювання забезпечувало зручне відслідковування новин. Механізм був кострубатий, але він хоч якось працював. Зараз же його взагалі немає. Я фарб не згущаю: не раз публікував релізи і на толоці, і на сайті. Багато разів було, що знаходжу на толоці вартий уваги не мій реліз (напр, так було з книгою Шкляра “Чорний Ворон”). А скачувань- всього кілька. Я виставляю той реліз на головну, і кількість скачувань дуже різко зростає. Це не згущування фарб, це констатація факту. Без зручного механізму відслідковуввання новин скачування із толоки впаде. Однозначно. Сприйміть це як факт.

    Чому ми рівняємося на гірші зразки російських торрентів, де немає механізму відслідковування нових релізів? Я з тих же російських можу привести кращі варіанти. От, наприклад, мені подобається:
    [url=http://kinozal.tv/]http://kinozal.tv/[/url]
    Тут і зручний інтерфейс, і є пошук, а на головній- купа нових релізів.
    Або ще: примітивніше значно, але також- присутній загальний список релізів.
    [url=http://www.bigfangroup.org/browse.php#%2Fbrowse.php%3Fajax%3D1%26]http://www.bigfangroup.org[/url]
    А хто хоче, користує пошук…

    Щодо другої “переваги”: “Жодного вибіркового публікування. Все з’являються миттєво і виключно за датою, а не баченням модератора”.
    Оскільки місця мало, то “все зявляється миттєво і так само миттєво зникає, замінюючись іншим”. Тому в цьому користі надзвичайно мало, і позиціювати це як перевагу також недоречно. Це більше елемент візуального заповнення екрану, ніж справді корисний за функціональністю елемент.

    Я розглянув ДВІ з П’ЯТИ переваг, описаних автором цієї теми. Це майже половина. І ця майже половина, надаючи одну перевагу, забирає ще більшу перевагу зі старого варіанту (хоч, цілком розумію, і кострубату в реалізації).
    До речі, в останній перевазі згадано пошук (- Новий двигун, пошук та оновлений дизайн). Пошук взагалі ніякий поки-що, про що й пишуть багато :).

    Якщо цей сайт задумувався як цілком окремий від толоки, то може саму толоку підправити? Щоб було зручне відслідковування новин.

    Бажаю всім тільки хорошого :) Успіхів!

    • От… і BBCode не фунциклюють :)
     У минулому повідомленні я привів посилання:

     http://kinozal.tv/%5Dhttp://kinozal.tv

     http://www.bigfangroup.org/browse.php#%2Fbrowse.php%3Fajax%3D1%26

    • “Так от: ці 2 пункти взагалі не є перевагами. “Жодного дублювання Толоки” немає, але саме це дублювання забезпечувало зручне відслідковування новин. Механізм був кострубатий, але він хоч якось працював”.

     Зручне чи звичне, ingwar-е? Ще й з кострубатим механізмом. Ви дещо суперечите сам собі. Я раджу просто почекати і Москва не одразу збудувалась:)

     • Ніяких суперечностей. Мав на увазі, що було “зручне” для користувачів, а “кострубате”- з точки зору технічної реалізації. Але кіцевому юзеру часто неважливі технічні деталі- він використовує функціональність сайту.

  • абсолютно підтримую.
   п.с. якщо так всі вміють користуватись пошуком… тоді навіщо існував “старий гуртом”…?

 87. З приводу того що людям не подобається новий дизайн, я б, наприклад, порадив трішки підправити Толоку, що вона булаб схожа на старий гуртом. Таким чином можна знайти компроміс. Але це моя думка, і для її реалізації потрібно вкласти значну кількість часу.

 88. Складається враження, що більшості людей, які тут пишуть, просто важко зайти на трекер і шукати, використовуючи сортування і пошук. Можливо, досвіду у вас ще небагато, але все можна навчитися…

 89. Питання до адмінів: припустимо я пропустив стрічку нових фільмів – де я можу проглянуит її повністю?
  Тепер навіть http://www.hurtom.com/rss.xml не поповнюеться?
  Чому ви спочатку не провели опитування хто хоче “таких” змін?

  • а хто вам заважає зайти на трекер і там відсортувати новини за датою???
   Почекайте, не все так швидко робиться, я впевнений, що найближчим часом rss буде працювати

  • Є ще РСС-стрічки розділів безпосередньо на Толоці.
   Наприклад, для відео – http://toloka.hurtom.com/rss.php?t=1&lite=1&cat=8
   А ось для музики – http://toloka.hurtom.com/rss.php?t=1&lite=1&cat=7 і т.д.

  • запізно… забагато зусиль докладено… здається , лише зараз розробники свої помилки зрозуміли….
   річ в тому , що попередній інтерфейс та сьогоденніший відображають різні інтереси користувачів… що кому , а курці просо … І я розумію , чому адмін за нове… але потрібно спершу поставити себе на місце багатотисячної авдиторії…Більшість бачить інтерфейс порталу , інтегрованого саме під толоку з цікавими новинами , акціями , подіями, порадами… а веселик , соловейко , постери відносно вузькоспеціалізовані проекти… (як не крути , але вони справді круті) … Категорія акції з веселика обов*язково повинна бути перенесена на головну , як і було до того Мені якось ніяково вд складеної ситуації…. Недаремно кажуть у народі: сім разів відмір , один раз відріж…

   • Мрійник і фантазер! Які помилки? Повернення до старого не буде, затямте панове. Звичайно всі побажання будуть враховані, невже ви не розумієте, що тестування нової версії проходить в прямому ефірі з участю нас усіх? Всієї багатотисячної аудиторії! Ніяково може бути тільки невпевненим у кінцевій меті, але адміністрація сайту знає що робить. Майте терпіння.

    • а ви оптимістка ))) я лише за кращі зміни

     • Софіє, “Звичайно всі побажання будуть враховані” як в це можна повірити якщо ви навіть не намагаєтесь почути більшість? ingwar чудово висловив позицію простих юзерів і я з ним згоден ніхто не проти нових проектів поверніть нам колишню функціональність.

  • ось rss стрічка відео розділу толоки http://toloka.hurtom.com/rss.php?t=1&lite=1&cat=8

 90. Оновлення головної і форуму це класно, але хотілося б ще й на толоці побачити зміни. Приємні зміни)

 91. Допоможіьт будь-ласка розібратись! Як зайти в розділ відео і побачити новинки фільмів, чи зараз це на сайті не передбачено?

 92. Класний був сайт, а тепер нічого не працює. Поверніть до того, що був

 93. Софія дякую за Граватар.
  Можна нові фільми,музику і т.д. зроби в трохи більших віконечках з можливістю прокрутки.

 94. От чорт!Помилився!

  • Прошу, користуйтесь http://gravatar.com/ і не потрібно вам логінитись!!!! Будьте простіші і до вас потягнуться люди))) УРА!!! Є прокрутка! Витирайте сльози.

 95. Всі зміни тільки на краще!
  Перестаньте нити, що старий дизайн був кращим, портібно рухатися вперед, а не жити минулим!
  Почекайте, нехай адміністрація трохи підрихтує новий дизайн тай буде набагато краще за старий

 96. УРА НАС ПОЧУЛИ :) ВІДЕО розширили :) під спойлер… і можна жити :)

 97. все-таки незвично! дуже!

 98. мені подобається! Молодець Конфуціус! Хороше оновлення, більш практично все і гуртомівці не будуть мені жалітися чому не появляється їх реліз на Головній…
  Ще б Пошук запрацював…

 99. Безперечно, так значно краще :)

 100. Хотілося б уточнити, що саме ми бачимо у списках “Відео”, “Музика”… ? Там будуть при прокрутці присутні всі релізи даного розділу, чи перші 10? Чи 15?. 20?

  • Поживемо-побачимо. Я знаю тільки, що ця версія підходить до нових мобілів;) вже спробувала.

   • Було б простіше, якби розробник сам вказав це. Він же знає, що він зробив :)

    • Розробник теж може пристосуватись до побажань гуртомівців, бо я чула, що новий движок гнучкий як пластилін, це одна з численних його переваг, так що…

     • Думаю, достатнім буде показувати новини за якийсь визначений строк: наприклад, за місяць. Хоча, це залежить від внутрішнього механізму реалізації. Якщо це не навантажить движок сайту, то можна і нескінченний список зробити…
      Було б також добре, на мій погляд, показувати номер поточної позиції списку (я за це трошки нижче вже писав- radislav72- це я на Gravatari :)). Так легше було б орієнтуватися у списку

 101. Сайт вдосконалюється :)

  Якщо у списку релізів (який гортається) буде достатньо велика к-сть записів, то було б зручно, щоб відображувався номер поточної сторінки- так легше буде орієнтуватися у великому списку з малим вікном перегляду.

  Дякую розробнику (-кам) за те, що прислуховуються до громадської думки :) Успіхів у починаннях!

 102. В порівнянні з попереднім дизайном, новий-це крок вперед, трохи незвично, але, як на мене, зручно :)

 103. Було зручно бачити жанр, режисера, акторiв.

  Пропоную – Б-А-Й-К-О-Т
  приєднуйтесь

  • Це вже діагноз… а клацнути на фільм, що зацікавив і вже там побачити режисера і акторів? І заодно рейтинг, оцінки і обговорення фільму, книги, гри чи музичної групи? Свій байкот проковтни і з’їж, бо наш рейтиг зріс небувало. І росте:)

   • Ну пані, скільки читаю Ваші коменти – ніяк не можу второпати, з якою ж інтонацією Ви їх “висказуєте”. То з нападом, чи то з іронією))) В деяких випадках відчувається певна “упередженість” до користувачів, що звикли до старого.

    • BMK12 так і є ми ж “консерватори” і “боїмося всього нового”

     • ))) Новий дизайн мене приємно вразив, і як аж ніяк не шкоду за старим, тому як на “консерватора”, то певно не по-мені. Я люблю освоювати нове.
      А попередній допис був просто з цікавості (можливо і зайвої).

 104. тепер набагато краще я вже оцінюю 7 з 10!

 105. що означає фріліч на 20 днів?
  завантаження без реєстрації, чи “золото” на все?

 106. Вибачатися за що???За мою думку??За те що мені тоді не сподобався новий дизайн??Я критик)))І це адміни, гадаю повинні вибачатися за те що дизайн БУВ недосконалим, написали б хоча б “Вибачте за тимчасові незручності”. Принанні так роблять усі нормальні сайти.
  Я гадав думка користувачів для вас це не бруд, а можливість вдосконалитися, а виявилося навпаки “БРУДОМ”

  • Тобі треба навчитись ту думку нормально висловлювати. Бо більше нагадує маразм, ніж думку.

   А то інтернет породив масу таких “принципових” “критиків на відстані”, “дистанційних героїв”, які при особистій зустрічі сидять тихше води нижче трави.

   • А я не такий!Ви мене особисто не знаєте , тож не характеризуйте!

    • Як не є але я був в дечому правий і схоже дехто зі мною згоден

     • Я також був не згодний. І нормально писав що мене не влаштовує (можеш проглянути стиль написання), не хамлячи розробникам. Вони такі ж люди як і ти. І можуть помилятися. Але працюють вони на загал.

      Якщо почнеш колись щось робити не тільки для себе особисто, і отримаєш таке ж ставлення як демонструєш тут, думаю швидко зрозумієш “правильний” і “неправильний” стиль висловлювання думок.

 107. Друзі, давайте не будемо називати мотор “двигуном”. Панове модератори, виправте будь-ласка якщо не важко.

 108. Непогано було б оновити бузьків :)

 109. Хтось запитував яке я маю відношення до Гуртом))) Я МУЗА, а коли розмовляють музи, гармати, Мирославе, мовчать. Не я сказала!
  Іngwar вам велике спасибі за все хороше.
  durnolyap бузьків дещо оновили…на Веселику, бо бузьки-це веселики і є. Якщо ж ви мали на увазі ЛОГО з гніздечком, то запропонуйте щось новеньке.

  • А хто сказав???
   ingwar Я не хамив розробникам!Чи можете сказати рядок який про це свідчив?Я не називав імена адміністраторів і не казав, що вони тупі, егоїсти тощо!
   Я навпаки дуже радий, що є такі чудові люди які зробили такий прекрасний сайт!
   ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ВАМ!!!

   До того ж після вдосконалень я змінив свою думку!
   І ще, критика дуже важлива!Вона допомагає вдосконалитися!
   За такий короткий час ви виправили недоліки, завдяки тому, що користувачі писали свою думку.
   То була моя думка, можливо вона була дещо груба, такий вже у мене характер, за що я перепрошую!

   P.S…..
   я просто не хотів “втратити” такий чудовий сайт!Пам’ятаєте про запровадження мікроблогу Вконтакті?тоді люди реагували як і я зараз…Але тепер все вдосконалилось і тепер це зручно!

  • Так справді стало зручніше! :)

  • Радий познайомитись МУЗА :) @Localizator

 110. мені сподобався новий дизайн. Все таки краще, коли новини з”являються по категоріях (книги, фільми, новини …), а не все на купу, як було раніше. Я б ще хотів, щоб користувач міг збільшити кількість позицій новин на головній сторінці типу “Показати ще…”

 111. Саме так пані Софія,я мав на увазі логотип “лелеки у гнізді”.Як на мене то логотип на новому сайті виглядає…ну якимось стареньким.Я не маю на увазі міняти логотип,а просто оновити.А з цим вже мабуть до малювальників :)
  p.s.особиста думка.

 112. Посилання для консерваторів :) http://hurtom.com/index.php

  • Боюсь тільки оновлюватись старий добрий Гуртом не буде :(

   • 100% не буде. Так що звикайте до нового і давайте пропозиції по його покращенню, поки розробник ще займаються пристосуванням нового движка.

 113. Ще як певний недолік можна вказати: якщо у назві релізу на толоці була помилка, і вона потім виправлена (на толоці), то на головній назва залишається у початковому стані і не виправляється.

  • А ще писали про проблему – якщо з анонсів перенести реліз у відповідний розділ, то тут він уже не відображається :( А це велика проблема, бо більшість релізів створюються саме в анонсах.

   • І власне коли оновлюється роздача, скажімо, там додана нова доріжка, чи в серіалах додана нова серія, це також не відображається тут. Але я думаю це виправлять і все буде файно :)

    • Дякую за зауваження. Я виправив і перенесення з анонсів, і оновлення торренту (нехай хтось тільки спробує зловживати!), і те, що могли проскакувати не-релізи, наприклад фільмографії.

     • Шкода, що фільмографії не будуть відображатися. Ну та нехай, все одно там майже нікого не буває))
      А як, до речі, з перевіркою самих роздач?
      Бо раніше тут відображалися усі неперевірені релізи, а як нам відомо буває багацько повторів, та іншого непотрібного матеріалу.

     • Скоріш за все, що я зроблю так, щоб показувалися тільки перевірені релізи.

     • Хм… От наприклад, Тор, додався не на початку, а майже наприкінці переліку, бо береться дата створення теми, а не власне дата прикріплення торрент-файлу. Це ще можна якось усунути?

  • І ще, хочу повернутися до того за що вже писав: потрібно, щоб відвідувач сайту, який бачить новини толоки, знав, що саме він бачить. Якщо там показуються релізи за останні 3 чи 5 днів (наприклад), то в назві відповідної секції варто так і написати: “…нове за 3 дні”. Щоб відвідувач, який не був на сайті тих 3 (наприклад) дня знав напевне, що він побачить всі новинки за цей період. Бо так незрозуміло, чи є ще якісь новинки які вже не ввійшли у список, чи ні.

   • це зайве , так як у кожному релізі наявна дата створення і вона відображується на голоовній … ІМХО

    • Якщо у стрічці нових релізів я бачу останній реліз із датою 23.08.2011, то це мені мало що говорить: я не знаю, чи того ж 23.08.2011 були ще якісь новини, чи це справді остання новина на цей день.

 114. Є ще одна ідейка – праворуч напису “Показати більше” розмістити емблемки РСС відповідних розділів (як на Толоці) – гадаю це ще один момент для збільшення зручності в користуванні сайтом.

 115. вав…зараз справді досиь непогано…а як щодо новин , статтей ??? буде розділ чи ні???
  і цікавить доля постерів )

 116. ПОгана зміна, дуже мало інформації про релізи (((

 117. Маю пропозицію. На головній в секторі “Нові коментарі на форумі” зробити так, щоб при написанні 10 коментів в одній темі форум вони займали усе відведене місце для новин. Може краще зробити назву цієї теми і дописати (10 нових коментів за день). Бо в такому випадку інші теми витискаються цими десятьма рядками інформування про одну і ту ж тему форуму.

  • Помилився:
   “На головній в секторі “Нові коментарі на форумі” зробити так, щоб при написанні 10 коментів в одній темі форум вони займали усе відведене місце для новин.”
   Має бути “… вони НЕ займали усе відведене місце”.

 118. ну не знаю чому но так як було я всетаки важаю було не тільки краще!!!! но і набагато краще ніж зараз оформлено!!!
  я не хочу нікого образети своїми словами!!! просто це моя особиста думка!!!!
  Я ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ ВСІМ ЗА САЙТ І ЗА ПРОЕКТ!!!! ВИ НЕ ПРОСТО ХОРОШІ ЛЮДИ А ПІОНЕРИ ТОГО ЩО Я НАДІЮСЬ ДАСЬ ВДОХНОВЕННЯ ІНШИМ НАШИМ МОЛОДИМ ЛЮДЯМ ЩОБ ПРОДОВЖУВАТИ І РОБИТИ ДАЛІ СВОЄ НАШЕ РІДНЕ УКРАЇНСЬКЕ В НЕТІ ДЛЯ ВСІХ ЛЮДЕЙ!!!!!
  СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 119. Дякую команді “Гуртом”, дуже цікаві зміни. Завдяки ним я помітив новий проект “Веселик”, думаю це вдала ідея та сподіваюсь буде вдала реалізація. І маю декілька зауважень (можливо пропозицій) :
  1. Дійсно, як тут уже писали з точки зору користувачів (і моєї також), попередня реалізація була цікава тим, що була побудована на новинах. В цих новинах автори показували користувачам, чим цікаві їхні релізи. І це було додатковим поштовхом для справи. Разом з цим воно не спрощувало життя “з іншого боку”. Тому я підтримую задум змін. Але разом з цим оцей великий плюс для користувачів був знівельований, про що писало багато дописувачів. Як на мене цій проблемі варто зарадити так, щоб опис з толоки даремно не пропадав на самій толоці а був відображений на порталі. Не буду наполягати на якомусь одному способі, думаю гуртом придумаємо :)
  2. Неприємним для мене сюрпризом стало те, що новини перетворили в класичний телевізійний варіант “не побачив наживо, то не встиг, бо повтору не буде”. Не варто обмежувати стрічку (чи сторінки, чи ще щось з п.1) з новинами якимись кількісними характеристиками, хоча це можливо і дасть якусь оптимізацію. Адже я вас не здивую, якщо скажу, що є люди для яких ще й досі є новиною, те що Спартак, це не лише футбольний клуб, хоча цій “новині” вже не перша тисяча років. Тому пропоную, шляхом наполягання, в новому варіанті залишити (тобто додати) з попереднього варіанту потік новим, щоб він охоплював усі новини з відповідної тематики. Тобто за новою концепцією уся толока напряму попаде в портал. Таким чином користувачі будуть собі визначати, що для них новина, а що уже ні.

 120. Хтось мені скаже, як тепер відслідковувати нові подання на толоці (так, як було до оновлення)?

  • Найпростіше – переглядати розділи на Толоці.

   Також незабаром буде оновлення, яке спростить цей процес.

   • Але ж раніше було зручніше — я після тижневої відсутності міг спокійно сторінка за сторінкою переглянути !!!ВСІ!!! нові релізи на сайті. Не потрібен мені пошук, хочу бачити додане нове наповнення за датою. Яким чином можу це здійснювати?

    • Ось саме цього поки що не вистачає найбільше! Після відпочинку приїжджаєш і хочеш подивитися які нові фільми з’явилися за цей період.

 121. konfucius, при перенесенні релізу до смітника він не зникає з Головної (приклад – Metallica).

  • Ти впевнений? Я вже декілька разів переносив реліз в смітник, і він зникав з головної.

 122. Думаю найкраще було б зробити у формі блоків та віджетів, типу як Google чи Яндекс, щоб кожен користувач залогінившись міг вибирати ті блоки, які він хоче бачити на головній. Чи нові фільми чи книги з толоки чи нові групи на Соловейку, скільки виводити, у якому порядку і так далі. Розумію, що це, мабуть, складно, але було б дуже круто.

 123. а мені не подобається, колись заходив і знаходив все, а тут…загалом може й справді звикну, але краще було б не змінювати взагалі (така моя думка)

 124. Ще одне зауваження: може не варто виводити електронні адреси користувачів в блоці “Нові повідомлення на форумі” Головної порталу щоб не провокувати спам на адреси?

 125. Те, що видно усі додавання – добре, але якби була ще можливість усе це бачити у старому стилі.. Може, не на порталі “Гуртом”, а на Толоці, але так, як було.

 126. BMK12: Головної порталу щоб не провокувати спам на адреси?
  Та адреси невидимі, хіба якщо хто впише у поле Сайт, бо воно якраз видиме.

  PredatorAlpha: Може, не на порталі “Гуртом”, а на Толоці, але так, як було.
  Ну то заходь на Толоку і користуйся Rss: http://toloka.hurtom.com/rss.php?t=1&lite=1&cat=8
  Там буде короткий перелік із постерами і описами останіх релізів.

  Ну і краще дивитись на трекері, бо бачиш одразу усі релізи, а не чекаєш місяць чи рік, поки їх викладуть на головну.
  Раніше ж викладали 3-4 з 10 нових релізів і ті, хто сиділи лише на головній відповідно нічого про решту не знали, ну а зараз усі нові видно.

  • Виходить всі електронні адреси вписані в поле сайт, бо з шести рядків в секторі “Нові коментарі на форумі” усі шість мають і ім’я, і електронку. Ось так, наприклад:
   bodyanuch_ne (gjinf) ukr.net (bodyanuch)

 127. не знаю чи задавали тут таке питання, але що робити, якщо реліз оновлюється (тобто випуски там збільшуються), а як його поставити на головну тоді? потрібно заново повністю перезаливати торрент?. бо інакше на головній не з`явиться і всі коменти і тд тп пропадають

  • Для того, щоб реліз знову попав на головну достатньо оновити торрент (щоб не втрачати подяки), але за бажанням можна і повністю замінити.

   • А як це зробити? Тобто оновити торрент

    • Заходиш у редагування теми, вказуєш адресу до нового торрент-файлу і натискаєш замість “Додати” – “Оновити”.

     • Я там щось бачу тільки кнопку “Оновити коментар” і “Додати нову версію файлу”…

      Що мається на увазі?

     • Так, вибач, мається на увазі “Додати нову версію файлу” замість “Додати прикріплення”.

 128. Шкода що не можна повернути назад.
  Дуже шкода.
  На мою скромну думку достатньо не зручний дизайн.

 129. отжеж…
  а я думаю, що такоє трапилось?
  вже тиждень RSS стрічка не показує жодного анонсу. і де його тепер шукати?
  Вручну скролити в тому віконці-огризку?

 130. Хлопці, поверніть все назад, класно було

 131. Варто було б зібрати інформацію, приміром, за місяць: скільки переглядів нових релізів, скільки завантажень нових релізів, і т. п. А потім порівняти ці цифри – скільки було до нового дизайну і тепер. Гадаю, дані будуть меншими. Раніше можна було, якщо з якихось причин не могла заходити на сайт, всі новинки послідовно переглянути, тепер кнопка “показати більше” показує тільки певну кількість новинок. Це погано. Звісно добре, що простіше стало працювати модераторам, але ж і про користувачів треба б подумати.

 132. Це не остаточна версія порталу, найближчим часом він буде ще активно змінюватися.

  До речі, я люблю прислухатися до ідей, тому замість банальної оцінки запропонуйте щось від себе.

 133. А як тут залоговуватися?

 134. “…замість банальної оцінки запропонуйте щось від себе”.
  вже не раз пролунало- поверніть як було.
  У всякому випадку мене особисто цікавить банальна RSS стрічка нових релізів всього – фільми, книжки, музика…
  всі інші плюшки/прикраси -не цікавлять.
  До речі, саме гасло: “Оновлення Гуртому з нагоди Дня Незалежності”.
  За вуха притягнуто? Чи справді готували до цієї дати заздалегідь? :)
  (*пошепки*- на коментарі цього форума нема підписки, про які зручності може бути мова?)

  • “вже не раз пролунало- поверніть як було”-це має бути конкретна пропозиція? Тоді мушу тебе розчарувати- назад повороту не буде, тим більше, що позитивних відгуків більше, інші звикли до нового.

   “До речі, саме гасло: “Оновлення Гуртому з нагоди Дня Незалежності”.
   За вуха притягнуто? Чи справді готували до цієї дати заздалегідь?” Це що? Банальне хамство?

   Ще раз переконалась: той, хто нічого не робить- верещить і хамить найбільше. Тому будь-які зручності такого типчика не задовільнять.

  • Та чого, РСС в мене працює ніби нормально…

  • Заходимо на Толоку – toloka.hurtom.com – і там біля кожного розділу (праворуч) є емблемки РСС (як нових тем, так і нових повідомлень). Чим незручно??? Чи банально лінь пошукати і розібратись?

  • А ось РСС стрічка усієї Толоки (абсолютно всіх релізів) – toloka.hurtom.com/rss.php?t=1&lite=1

   • Ще би підправити там щоб постери виводились всі більш-менш одинакові розміром. А то одні такі величезні, що тре гортати сторінку щоб їх прокрутити (лишні незручності), а інші по 200 пікс.

 135. До речі, що тепер означає “Гуртом нас… 154554 (+130 за 24 години)” ?

  Якщо на старому сайті реєструвалися, то зрозуміло- к-сть зареєстрованих. А на новому ніби реєстрації немає… звідки +130 за 24 год?

  Чи це по толоці береться?

 136. Зробіть дезайн закладок ось так: http://news.google.com.ua/
  Особливо кніпочки “закрити”/”показати більше/менше розповідей”.
  Плюс плавну(по 1 стрічці) прокрутку колесиком по закладці.
  А якщо ще й групування по фільму всіх його роздач (подібно до групування тієї ж новини по різних сайтах новин)
  – взагалі було б супер.

 137. Як мені ввійти?

 138. 2Софія
  Начебто жодного слова хамського не пролунало? Щось між рядками бачите? :)
  А відсутність можливості бачити свіжі анонси- явна незручність,
  якщо є якийсь спосіб отримувати, покажіть як саме.

 139. Розкажу що мені не подобається.

  Відкрив головну сторінку. Натискаю стрілку вниз на клавіатурі. На більшості сайтів весь текст почав би плавно рухатись вверх і появилось би те що написано внизу. А тут почали змінюватись “сторінки” з відео. Скільки разів натиснеш стрілку вниз, стільки разів появиться нова “сторінка”. А для того щоб побачити, що внизу тої “сторінки”, або під нею, то треба мишкою тягнути за повзунок в правій частині броузера. Мягко кажучи досить не звично.
  Хоча може це тільки в мені так. Може специфіка Firefox-a.

  Як правильно хтось написав, забагато місця виділено на новини зліва.
  Більшість людей заходить на сайт щоб скачати фільми на українській, або мультфільми. Зараз не видно рейтинг IMBD на головній сторінці.
  Не розумію нащо такі великі рекламки Веселика, Соловея … Кого це зацікавить, той замітить і меньші версії. А так хіба зайве місце займають.
  На основній сторінці є окремо колонка “Музика”, і крім того “Соловей” з посиланнями на нього.

  Якщо треба було розділити окремо новини, відео, музику і решта контексту, то можна було виводити на головну весь контекст, а вгорі/справа/зліва вивести посилання “Новини”, “Музика”,… які б дозволяли відфільтровувати вміст.

  “позитивних відгуків більше, інші звикли до нового” – це складне питання, більше задоволених, чи розчарованих.
  Якщо справді цікавить таке, то треба було робити опитування з можливістю голосування зареєстрованих наприклад на трекері тільки раз. І через місяць, другий взнати, що справді думає більшість.

  Все що написано, це просто мої думки. Прошу не ображатись.

  Як є, так є. Цей сайт це добровільна справа досить невеликої кількості інтузіастів. І не залежно від дизайну цей сайт буде далі популярний – просто інших майже нема. А кому категорично не подобається той може спробувати створити подібне сам :-)

  Особисто я перейшов на перегляд RSS з толоки.

 140. 2SimplyAMan
  Дякую, пішов шукати потрібний канал на толоці.

 141. Здалося б збоку колесо прокрутки, біля розділів Відео, Музика, Література, Ігри, щоб можна було бачити , що там не тільки 5 штук нового, а набагато більше

 142. Пропозиція трохи виділити дату щоб її зразу видно було як це було в старому дизайні

 143. За стільки років звик до доброго, що тепер новий вигляд темний ліс, а може ще гірше джунглі. Не можу розібратися…. Там все було просто… Заходив кожний день, бачив що добавилося, які фільми, які мультфільми, особливо мультфільми бо качаю для донечки дуже важко знайти українською, а тут на толоці є і є завжди…. А тепер повний гаплик нічого не можу знайти. Я за повернення до кращого що було…..

 144. мені зовсім не подобаються зміни. стара версія сайту була набагато зручнішою в користуванні. найбільш розчарував мене розділ фільмів. я за повернення старої версії!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 145. Зміни не в кращу сторону! Не зручно, важко в пошуку! Попередня версія була набагато зручнішою, принаймі для мене. Я за повернення старої версії!!!+

  • З сумом процитую Софію “Мрійник і фантазер! Які помилки? Повернення до старого не буде, затямте панове.”

 146. Не був на гуртомі тиждень зразуж незручність можу проглянути анонси тільки до 7 вересня (і то мабуть не всі) konfucius які думки на рахунок виділеня дати щоб вона зразу кидалась в очі?

 147. О ще редагування повідомлень не завадило б :)

 148. В розділі новинок я бачу тільки фільми за 2-3 останніх дні. Невже не буде як на старому сайті, коли ти можеш перебирати повністю всі новинки, не важливо коли вони з”явилися ???

 149. Як ви дивитеся на такий вигляд?

 150. я записав свій реліз, але ніяк не можу його подивитися! Хто підзкаже як його в кониакті знвйті! Тобто завантажити!

 151. Мені теж новий вигляд сайту не подобається. Раніше було зручніше – вже на стартовій сторінці було видно опис релізів. Через це став менше качати, не зручно кожну новину відкривати, а лише назви ні про що не говорять(

 152. як на мене, стара версія вигляду головної була набагато краща. зараз так все заплутано та й глючить часто (не показує деякі зображення, генерація сторінок висока і т.д..)

 153. Зміна сайту – це Ваша велика помилка, нічого не знайти, структури чіткої і зрозумілої немає…..

 154. Мені подобався стрий варіанти, все міг знайти.

 155. Вітаю усіх українців та гуртівців із Різдвом Христовим та річницею проекту “Гуртом”. Мабуть не даремно ці два свята співпали в одну пору, тому бажаю колективу проекту “Гуртом” нехай Господь благословить Вашу працю на добро і славу України!

 156. Шановне панство -допоможіть біда прийшла звідки не чекали, не можу зареєструватися toloka, пише що шле мені листа з підтвердженням, а я його не отримую. Пане адмін допоможіть

  • Чекайте, поки адмін полагодить роботу з електронною поштою. Минулого разу це зайняло близько місяця.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.