Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171905 (200 за 24 години)

Вікія про вікії українською

| Прокоментуй!

Ви написали у Вікіпедію, а Вашу статтю видалили за відсутністю значимості? Ви граєте в Call of Duty, хотіли би писати про цю гру, але при пошуку в інтернеті потрапляєте лише на російські сайти?

Ви хочете створити власний вікі-проект про вишивання бісером (польоти на саморобних планерах, байки і байкерів Вашого району, Ваш улюблений вид спорту чи як навчитися грати на 6-струнній гітарі…) і не знаєте, як це зробити і з чого почати?

Вас ні за що образили школярі на Учані?
Ви десь чули, що є якісь вікі-проекти, і хотіли дізнатися б більше: що воно таке, і чим там займаються люди?
Вікіпедію Ви лише шляхетно читаєте, а писати — страшно, аж моторошно: там всі такі розумні навкруги?
Тоді Вам сюди Ласкаво просимо у Вікію про вікії. Це проект про україномовні вікі-сайти на загальному рушієві безкоштовної платформи Вікія (Wikia)
Окрім цього новачки у вікі-проектах зможуть зайнятися самопідготовкою і отримати достойні знання в вікі-редагуванні, ретельно вивчивши статті категорії Довідка.

Якщо ви з нами

Вікі про вікі — інтернет – проект, який описує вікійні сайти саме підкатегорії uk:, себто, мова викладення в яких переважно українська.

Основне завдання сайту — ознайомити україномовних користувачів з широким простором українських вікійних проектів і залучення нових користувачів та адміністраторів на терени Вікії. Тут будемо писати і про інші вікі-проекти (що не на платформі Wikia) українською мовою. Отже, все, що знаємо про український вікі-інтернет-простір.

Ви, незалежно від свого попереднього досвіду, зможете почерпнути знання щодо редагування та адміністрування вікі-сторінок та вікі-проектів в цілому.

Чекаємо Вас за адресою: http://uk.wikis.wikia.com/wiki/

Автор: usik64

Назва: Вікі Вікіі ( ID: 651182 ) URL: http://uk.wikies.wikia.com/ З травня 2013 на прохання Ua2004 вікі має домен uk.community.wikia.com/wiki/ до кінця травня натішилися, і повернули uk.wikis.wikia.com назад, тим самим зірвавши перед строєм погони офіційної комммм'юніті, чим несказанно порадували і заспокоїли, власне, Usik’а64 обговорення, який вже й спати спокійно перестав Створено: 21:16, грудня 8, 2012 Мова: uk Категорія: Entertainment

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.