Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170950 (232 за 24 години)

aTech – перші два місяці сайту про техніку

| 19 коментарів

 

Вітаю, Гуртомівці!  Вже 2 місяці живе проект aTech – про техніку Гуртом!

Сьогодні, чи то вчора, нарешті вже поєднались ці два створіння і тепер гордо я написав цю статтю.

Трішки нагадаю, що це таке: Це портал про техніку! Метою проекту є розповідати про різні та цікаві ґаджети, пристосунки, цяцьки. А особливістю є те, що писати може кожен! Від перекладів/передруків з інших сайтів(звісно погодивши це із останніми), до надкрутих оглядів та гайдів аля “Зроби сам“! Це все тільки вітається!

Отже заходьте на сайт, читайте та пишіть! atech.org.ua  

 А тепер ще трішки тексту про деталі:

Досягнення – зробили сайт, який працює та стабільно наповнюється; функціонал доволі повний, тобто обмеження у типах статтей немає; ну і найголовніше – усе працює! також є, звична для усіх проектів Гуртом, інтеграція із головною сторінкою.

Можливі проблеми – дизайн, не сказати, що він поганий, але і не виділяється; нерозв’язана проблема із регулярним, хоча і нечастим, хвилинним офлайном порталу;

Плани на майбутнє –  перехід на нову версію двигуна, яка принесе кардинальні зміни до усіх частин порталу; робота над дизайном та логотипом; ну і вважаю, що потрібно якось співпрацювати із різними компаніями, для розширення картотеки власного матеріалу по типу оглядів, різноманітних відео, гайдів і т.д.

Ну і як завжди: Ми відкриті до співпраці, тому хто має які ідеї, побажання або хоче допомагати – висловлюйтесь, будемо тільки раді! 

Автор: bodyanuch

Веселопедист, перекладач, адмін проєкту Про техніку Гуртом

19 коментарів

 1. Пожалуйста, сделайте возможность(кнопочку какую-нибудь) компактного просмотра новостей на странице, по заголовкам, только, по дате отсортированные чтоб. Ну не люблю я эти огромные простыни,я заголовки только читаю и открываю то, что меня интересует. Я перестала из-за этих гадких простыней на сайт дпк ходить.

 2. Збоку у сайдбарі є розділ “Прямий ефір”, там по замовчуванню стоїть “Коментарі”, а ви перемкніть на “Публікації” і буде вам список.
  Також, для трішки більш компактного перегляду, можна використовувати RSS-стрічку, кнопка вгорі.

 3. Один раз бачив статтю про гаджет ціна якого була зазначена в рублях. Тому хочу закликати всіх хто пише пости переводити ціни в UAH або хочаб в долар, а то з російською валютою важко рахувати)

 4. правильно,геть російську валюту!

 5. Проект «про техніку Гуртóм», чи «гуртом про техніку»?

 6. На головній гуртом, пише “про техніку гуртом”, значить так. Хоча я сам плутаю постійно. Головне, що суть не міняється! Повиправляю, де познаходжу.

 7. Гарно! А зробіть ще, будь ласка, зверху кнопку-посилання з порталу Гуртом на aTech

 8. Мені здається, чи все ж він сильно хабрхабр нагадує…
  але в загальному дуже радий появі такого сайту

  • ну можливо щось в тому є…
   але 2 місяці тому, за голосами більшості гуртомівців, було рішення переробити сайт із блогу на мультиблоговий із вільно-писанням!

 9. Цікаво. Є ідея, про що можу там написати. От треба тільки знайти час. :)

 10. Чи є можливість редагувати власні коментарі? Бо не знайшов. Написав кілька коментарів і вже познаходив у них “очепятки” – а як виправить не знайшов.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.