Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170930 (260 за 24 години)

“Ми всі мріємо про велике кохання…”

| 7 коментарів

Ви не знаєте хто такий Ігор Стрембіцький? А короткометражку "Подорожні" Ви теж не дивилися? Але про Каннський кінофестиваль Ви мусили чути. Хоча б краєчком вуха. От і чудово! А тепер, коли ми знаємо, що Ви знаєте і чули про Каннський кінофестиваль, разом ідемо дивитися "Подорожні".

Кажуть, що психічно хворі не такі, як ми, що вони інші. А чи притаманне тим іншим таке почуття, як кохання? А можуть вони, оті інші, бути щасливими?… Принаймні співають вони не гірше нашого… А спів, як відомо, дає звільнення, хоча вміння співати дається далеко не кожному…

От і наші з Вами "Подорожні" про те, як живеться в цьому світі психічно хворим людям. Чи можуть вони співати і кохати? Відповідь на ці і не тільки запитання спробував дати український кінорежисер Ігор Стрембіцький. І так, для роздумів, в Каннах відповідь Стрембіцького оцінили Золотою пальмовою гілкою…
 

7 коментарів

 1. Про Каннський фестиваль чув, про Подорожніх краєчком вуха також, але не дивився. От і подивлюся. Дякую за новину, отаке я і хотів на головній, а не тільки збірки.

 2. Радий був би побачити фільм на трекері, а тут – посилання на нього. Хоча зрозуміло, що з технічного боку це майже неможливо, але… І ще одне: на головній можна не всю новину писати, а тільки зацікавити, щоб люди дивилися далі. Це корисно для сайту.

 3. Непоганий фільм, хоча я й не дуже його зрозумів(

 4. Неймовірно!!! Просто феноменально!
  сказав би я, якби був прославленим критиком… Але оскільки я не прославлений і навіть не критик, то можу висловити свою суб’єктивну думку.

  Фільм доволі дивно знятий, як на мене, то в ньому не висвітлено ту ідею, яку подано в описі. Можливо, там зміст захований глибше, ніж вважав автор. Мене щось наштовхує на думку, що ця короткометражка була знята саме для того, щоб показати, яке убоге наше суспільство, а як відомо жалість сприяє отриманню нагород…
  Ось такі от пироги, малята.

 5. Skiff, дякую за приємну новину) Треба, щоб автор теж звернув на це увагу і виправив новину (хоча б добавив посилання). В нас сайт існує не для популяризації інших ресурсів.

 6. Щось я ніц не бачу спільного з описом і самим фільмом.
  З там успіхом можна написати 100 різних описів і казати, що фільм саме про це.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.