Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169842 (188 за 24 години)

Літературний конкурс “100 творів, які варто прочитати цього літа”

| 1 коментар

 

Видавництво книг “Лілія”, з метою популяризації українських авторів та підняття престижності літературної праці, розпочинає літературний конкурс “100 ТВОРІВ, ЯКІ ВАРТО ПРОЧИТАТИ ЦЬОГО ЛІТА”.

Для цього пропонується сформувати літературний альманах, опублікувавши свої літературні твори на сайті Видавництва книг “Лілія” до 20 серпня 2013 року. Кількість публікацій одного автора не обмежена.  100 найрейтинговіших публікацій (по одній від кожного автора) потраплять до альманаху, по одному примірнику якого отримає кожен автор, твори якого увійдуть до альманаху.

Участь авторів у конкурсі БЕЗКОШТОВНА. 

Сайт конкурсу 
Правила конкурсу 
Сторінка на facebook

1 коментар

 1. На сайті “Гуртом” є велика кількість користувачів, які так чи інакше пов’язані із сучасною українською літературою.

  Хтось читає, хтось знає що таке явище існує, а хтось, навіть, пише самостійно.

  Саме для цієї категорії користувачів буде корисною ця новина.

  Справа в тому, що рано чи пізно у авторів з’являється бажання “потримати” в руках уречевлений доказ своєї творчості – власну книгу. І тут не допомагають ні “рідери”, ні планшети ні самостійно розроблені “ПДФи”. Люди хочуть саме книгу! Це як театр: всі мають вдома телевізор, але ж театри не закриваються.

  Так от, коли людина хоче надрукувати власну книгу, вона звертається до Видавництва і там починають розробляти макет. На YouTube, нещодавно, з’явилося, досить, цікаве відео. Це інструкція із розробки макету книги. За допомогою цієї інструкції автор може самостійно розробити макет, таким, яким він його бачить. І вже з готовим макетом звертатись до Видавництв і шукати умови, які йому підходять.

  Ось і саме відео.

  [youtube http://www.youtube.com/watch?v=DuWYk7DNJps%5D

  А тут скачується сам шаблон

  http://vidatiknigu.com.ua/load/0-0-0-3-20

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.