Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171011 (171 за 24 години)

Відродження форуму

| 22 коментарі

Браття!

Не секрет, що останнього року активність на гуртомівському форумі була доволі низькою. Причин цьому може бути безліч – новий дизайн, тотальна зайнятість людей, таємна діяльність іншопланетян… але замість того, щоб звинувачувати у всіх бідах веселик у фреймі та інші нововведення, я вирішив спробувати відродити старий форум, відродити старі добрі часи.

Добре пам’ятаю, як було раніше. Десятки активних людей, десятки нових постів щодня на всіх гілках форуму, цікаві обговорення, конкурси, дискурсії… наш форум – скарбниця з величезною кількістю корисної інформації. Було б дуже не добре, якби все це просто загубилося.

Тому саме час, щоб узятися та гуртом виправити ситуацію. Зробити це простіше, ніж здається. Вже створено відповідну тему, де кожен бажаючий може висловити свої ідеї щодо того, як можна покращити форум, щоб він знову став привітним місцем для спілкування.

Вже є кілька непоганих ідей. Коли їх набереться достатня кількість, ми їх систематизуємо, оформимо належним чином і відішлемо адміну. Тож пишіть свої ідеї! Форум створено нас, тож саме нам вирішувати, яким він буде.

Тема для ідей: http://www.veselyk.com/forums/viewtopic.php?f=9&t=2843

Автор: Virake

Письменник, перекладач, поціновувач комп'ютерних ігор і завсідник поважних дискусій. На Гуртом викладаю переважно оголошення від UaLT, команди локалізаторів, яку представляю. Зрідка пишу політичні коментарі, аналітику та рецензії.

22 коментарі

 1. Хех, ти мене опередив)) А я якраз хотів такий пост написати))

 2. Virake, веселика забув! Ідея ж теж непогана по частині туризму та зустрічей…тільки реалізація – не дуже. Тобто навіть реалізація – пів біди, але якось народ треба долучити до цього. Гуртомівки відроджувати варто!
  Не хочу образити Конфуція, але все-таки фізично ж неможливо за всім слідкувати і все розвивати.
  Звісно, якщо знайдеться реалізатор – було б непогано форум, а можливо разом і веселик, передати під опіку в надійні руки.

 3. До речі, головна теж не супер популярна. 2500 унікалів, проти 10000 на толоці – низький показник. І так чим далі від толоки, тим менше люду.

 4. Та бо тут новини дуже швидко “втікають”, колись можна було переглянути новини місячної давнини.. а тепер два дні не встиг переглянути.. усьо гуд бай… а там могло бути щось важливе, в результаті основну массу інфи – Фільми дуже врізали.
  п.с. не бачу сенсу у решти підрозділах… колись усе було гарно. Головна новин доволі неактуальна.
  п.с.с. Про техніку цікава гілка, це єдини

  • можна організувати і щоб можна було дивитися давніші пости з фільмами, просто потрібно з адміном поговорити на рахунок цього…

 5. єдиний цікавий момент у “новому Форумі” ***

 6. >>>колись можна було переглянути новини місячної давнини
  і зараз можна, тиснеш “Older posts” і має старі новини. взагалі мені подобається ідея цієї головної, я кожного дня заходжу і одразу бачу все, що є свіженьке. а не тільки те, що автори не полінились надіслати на головну.

 7. Нічого дивного тут немає, що падає активність… Сам Гуртом, дуже малими темпами, але стало русифіковується! Так, русифіковується!! Вже і релізи є російською мовою та ще й спокійно роздаються! І що цікаво сам модератор цим не переймається! І на салав’ю вже немає що робити! І які тут заклики би не виписували, щодо збереження української мови під ВР, для початку під носом потрібно навести порядок… Це все впливає і на мою активність.

 8. де це ви бачили на толоці релізи російською?

 9. http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=35492

  і ще є тільки вже дуже далеко зариті…

 10. аа, так тож з російською озвучкою (а не самим релізом). за правилами це дозволено, якщо вироблено в Україні. я б для таких продуктів створив окремий розділ. але це вже ідеї для толоки, а не форуму.

 11. це нічого не змінює, з таким “аа” і під ВР немає толку стояти!..

  • …або ТАК або НІ. В іншому випадку марні наші старання!

   • Що значить оте ваше “або ТАК або НІ”. Нормальний реліз, телепередача зроблена в Україні, не подобається – зробіть самі українську озвучку! Давайте ще видалимо з трекера половину музичного розділу через те, що повно гуртів співає іноземною! Я ще забув про інструментальні версії – там же немає української мови, тож до смітика їх! А чого ж, як все то все.
    Є чітко встановлені правила, згідно з якими модератори визначають чи має право реліз на існування. Не подобається – пишіть до адміна, або ще краще не заходьте сюди, так і вам спокійніше буде.

 12. Для чого тоді всі ці теми, на кшталт “Захисти українську мову!”???????? Дорогі УКРАЇНЦІ ми самі підтримуємо російську (бо в Україні вироблено), а потім нас дуже серце крутить і болить бо українська пропадає!! Тому і кажу або ТАК – ми ще і першоджерело російського, або НІ – тільки Україна-українське-українською! Тому це ваше “аааа” – як гнилий помідор!

  Радити мені сюди не заходити, а потім проблеми з активністю!?

  Прошу вибачення, розумію, все це не до теми…

  • вас смішно читати… перед тим, як писати “ВИ ВСІ СВИНІ!”, спочатку самі щось зробіть. бо інакше ви тут будете вього-навсього найкрикливішим псевдо-патріотом.

 13. Зрозуміло, ті ж самі необґрунтовані стандартні словосполучення – “спочатку самі щось зробіть”, “псевдо-патріоти”, “невідомі свині”… Прошу вибачення за дискусію.

  • справа не в дискусії, а в тому, що ви пхаєтеся зі своїми звинуваченнями не туди, куди треба і не так, як треба.

 14. >>>і зараз можна, тиснеш “Older posts” і має старі новини. взагалі мені подобається ідея цієї головної <<<
  раніше можна було хоть всі переглянути ) ,а зараз тільки 30 релізів. Oт наприклад раніше я був на навчанні приїжжав на вихідні за 5 днів було більше ніж 30 релізів і тому я мав шукати нове на толоці.

  • Взагалі то можна в пошуку поставити параметр “за останній місяць” і будуть вам всі нові релізи за останній місяць.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.