Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169770 (176 за 24 години)

Company of Heroes 2 українською!

| 23 коментарі

У відповідь на петицію російських ґеймерів-патріотів, що вимагали заборонити стратегію Company of Heroes 2 на території РФ та в інших країнах, українські гравці-патріоти започаткували збір підписів на підтримку української локалізації цієї гри.

Як сказано в тексті самої петиції це зроблено “з метою поширення української мови, відновлення історичної справедливості та розкручування цієї чудової гри”. Для вагомого впливу на видавців та розробників гри, необхідно загалом 10 тисяч підписів небайдужих до української мови в іграх людей.

Ось повний текст петиції:

На жаль, ігор українською перекладено дуже мало, хоча потреба в цьому величезна. З іншого боку, Company of Heroes 2 розповідає історичну правду про події другої світової війни, тому важливо максимально поширити та розрекламувати цю гру.  Саме тому, з метою поширення української мови, відновлення історичної справедливості та розкручування цієї чудової гри я прошу вас підписатися під цією петицією.

Підтримати петиції можна тут.

Наразі важко сказати — це справді прояв свідомого бажання українізувати гру, чи банальний глум.

Джерело: Play.UA

23 коментарі

 1. +1

  Щойно підписав петицію, ставши 224-им учасником.

 2. Панове адміністратори,
  Я особисто за реєстрацію при коментуванні.
  Але ви хоча би попередили про це усіх…

 3. Якого фіга винні країни СНД?
  Нехай в своїй Расєї забороняють,, ми тут до чого?
  Одним словом стидно, що таке бидло ще живе на землі…

  • и мне стыдно за что среди моего народо есть такие выродки-шизофренки.

   но я для барана все же объясню.. в игре показано как геройские немецкий войска доблесно защищало Берлин, в то время как советские войска режут свой же народ, ну и решили за одно на Берлин сходить. А доблестные немецкие солдаты полягли спасая свой народ от террании советов. Ведь кроважадный СССР напал на нивчем не повинных немцев, и пошли захватывать Германию.

   Ну и специльно для имбицилов и такой мрази как ты я на помню.. Вторая Мировая Война если ты не знал нас тоже коснулась.. и то что переврали НАШУ историю так.. выставили нас захватчиками а немцев героями.
   Ну тебе и тебе подобным выролкам и скотам это до лампочки.
   Вы позор Украины.. вы не украинци и тупой скот который плевал на подвиг своих предков во время войны..

   • Невже не можна забанити таких неадекватів, як lightman ???

    • а где я не адекватно что-то сказал? как мне относиться к человуку который плевал на подвиг своих предков, на свою историю? и выступате на стороте нацыстов?

     • Не знаю, як у цій грі що показано, але приклад, цитую Вас – “как советские войска режут свой же народ” можу привести. При чому з розповідей ветерана війни: у 1943 р. в село Зазим’є Броварського прийшла радянська влада, яка прогнала німців. Відразу в селі з’явився польовий військкомат, який виловив усіх молодих хлопців та чоловіків, і навіть не обмундирувавши, давши їм гвинтівки і десять патронів, зразу ж відправили форсувати Дніпро, щоб узяти Київ до дня так званої “Великої Вовтневої революції”. Із 50-ти чоловік, яких вдалося нашкребти військомату, Дніпро перетнуло не більше десятка. А в рідне село повернулося тільки троє, втому числі й той ветеран, який на Житомирщині потрапив під наліт авіації, через це став інвалідом, і був демобілізований. У 1945 році він написав листа Сталіну з проханням вшанувати загиблих його рідного села та осудити дії того польовго військкомату. Результат – заслання в таори. Вийшов тільки у 1956 р.
      Якщо вищенаведений факт не є актом цілеспрямованого винищення українського народу, то як його по-іншому можна кваліфікувати? Що німецькі нацисти, що радянська влада лише боролися за володіння Україною, а на український народ їм було чхати, для них це був лише ресурс.

     • P.S. Я шаную подвиг простих людей, як українців, так і білорусів, росіян та інш., бо вижити в тій м’ясорубці двох звироднілих нелюдських режимів – це подвиг. Але я однозначно засуджую радянський лад, радянських начальників, які своїм злочинним керівництвом призвели до того, що на одного вбитого німця припадало за різними оцінками від 5 до 10 загиблих вояків ЧА. Точно втрати ЧА вже не підрахуєш, бо ще в 41-му році були відмінені солдатські жетони, щоб приховати реальні втрати, а людей, яких гнали на убій польові військкомати, взагалі ніхто не рахував, хіба що тільки після бою тих, хто уцілів.
      Отака от НАША історія.

     • === на одного вбитого німця припадало за різними оцінками від 5 до 10 загиблих вояків ЧА

      Втрати з боку СРСР: 22 млн загиблих;
      Втрати з боку Німеччини лише на Східному фронті: 1.5 млн загиблих.

     • 3slav
      Справжніх даних загиблих по СРСР не знає ніхто. А от щодо Німеччини: за даними, які я часто бачив у різній літературі, втрати Німеччини у війні склали 8 млн., із них 4 млн. вояків (на усіх фронтах), і 4 млн. цивільних. Особисто я не вірю, що на Східному фронті німці могли втратити менше, ніж на інших. Тут виходить або число “1,5 млн” неправильне, або “4 млн.”

 4. аби на зло сусіду?

 5. За мить додам і свій голос до петиції.
  Запитання таке, чим росіян не влаштовує ця гра що вони навіть збирали підписи за заборону даної гри на території Росії?

  • Повна невідповідність історичним подіям. Радянські солдати зображуються катами що знищують свій же народ. А от третій рейх майже як героїв, що обороняли героїчно Берлін від варварської навали СССР.

   • Все правильно, якщо Ти зайшов на чужу територію – Ти і є варвар фашист і кацап, а противник буде героїчно обороняти свою територію. Ох, як я хочу бути варваром і фашистом для кацапа на його території, на московії. Ох я би відвів там душу – вони б для мене кремль більше 100 разів відбудовували, що я його підривав.

  • Я выше написал почему. Я так думаю нацысты на этом сайте удалят мой коментарий.

 6. Сам в ігри не граю (нема на то часу) і Вам не раджу. А тим більше ігри з тим псячим гавканням. От якби в нас, в Україні такі ігри розроблялися Українською мовою, а кацапи гавкали усілякі петиції от тоді я б це оцінив. А так вибачайте – я не з Вами!

  Я з тими, хто думає як розвивати Україну і Українське – а не “кляньчити”, принижуючи себе, свою гідність, та ще й сусіда на то приниження підбивати!

  Я бачив, що Вас “попрошайок” багато зібралося, от і розберіться, гуртом, як створити кращу гру за цю і створіть!

 7. Світлячок! Я твого гав-гав не читав, та щоб ти перестав тут спамити відкрию тобі страшенну таємницю, яку так багато часу від тебе приховують твої вожді. ЄДИНІ ГЕРОЇ У ЦІЙ ВІЙНІ БУЛИ, Є, ЗАЛИШАЮТЬСЯ і ЗАЛИШАТИМУТЬСЯ – БАНДЕРІВЦІ (від прізвища Степана Бандери, а не від того що ти намагався подумати)! Вони маючи трофейну зброю, пизд.. пробачте, давали по вухам усім навколо, в той час, як кацапи з ганьбою, тікали від німця у тайгу, аж курява здіймалась. А що б було, якщо б БАНДЕРІВЦІ мали власну зброю і вчасно вона їм постачалася? Ми б вас погнали дальше за німців – а ж під Китай. І, не зважаючи на НКВС, другу світову, що пройшлася двічі Україною – ми вистояли! Україна ВІЛЬНА! А ти і такі як ти, то просто, малесеньке непорозуміння – як прищ на дупі.

  Та найголовніше, що я хотів тобі сказати – це те, що Україна для кацапа є проклятою. Тут нащадки кацапів народжуються та стають інвалідами та дегенератами. Ви на цій землі, найближчим часом, вимрете самі собою – як комахи. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) …

  Слава Україні!

 8. а ты кусок говня фашисткого лучше бы прочитал. вы фашисты раз выступате за то чтобы была игра где полность первана история где показано что немцы герои, а мы напали на них.

  • Шановний, я в цю гру не грав, та й особливого бажання нема, але якщо без зайвих емоцій, то в мене два міркування:
   1. У грі десь конкретно, прямим текстом пишеться, що німці герої, а радянські вояки напали? Чи це Ваші домисли? Якщо пишуть, то правда на Вашому боці, якщо ні, то це лише Ваше суб’єктивне сприйняття.
   2. Фашист, нацист і тп. – це політично-ідеологічне світосприйняття людини, а аж ніяк не історичне. Ставлення до того чи іншого епізоду історії не робить людину автоматично фашистом чи комуністом, а лише її конкретна поведінка тут і зараз. Тому я проти навішування ярликів з Вашого чи чийогось іншого боку.

  • Звідки знаєш ти,
   Що в грі історію перебрехали?
   Тому що там усе не так, як вчили в школі?
   Так в школі навчить могли,
   Що януковоч – геній….
   Всім іншим – СЛАВА УКРАЇНІ!z
   P.S. Петицію створив цю я!

 9. 883-ій..
  Слава Україні!!!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.