Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170196 (186 за 24 години)

Зловісні мерці / Evil Dead (2013) – озвучено для Гуртом!

| 50 коментарів

постер Зловісні мерці / Evil Dead (2013)

Жанр: жахи
Країна: США

Кінокомпанія: TriStar Pictures, FilmDistrict, Ghost House Pictures
Режисер: Феде Альварез
Актори: Джейн Леві, Шайло Фернандез, Лу Тейлор Пуччі, Джессіка Лукас

Сюжет:
Молода жінка Мія, яка намагається позбутися наркозалежності, вирушає разом з братом і групою друзів у віддалену хатину, де вони відкривають Книгу мертвих, що призводить до жахливих подій…

Завантажити:
BDRip-avi
BDRip-AVC – радимо, якщо не можете вибрати
720p
1080p
Remux

Українське озвучення створено в рамках проекту “Хочеш кіно українською? Замовляй!”

50 коментарів

 1. Коли вже буде озвучено “Коти-Аристократи”?

 2. Теж саме хотів запитати про Акіру?

 3. Шкода витрачених грошей, які так важко збираються на таку дурню. Краще витратіть гроші на переклад документальних, пізнавальних фільмів, озвучення книг, закупку елекронних книг чи навіть друкованих, які можна відсканувати а потім передати в бібліотеки, школи чи дитсадки, а не на фільми жахів, від яких тільки розлади психіки можуть бути і більше нічого. Гроші, зібрані громадою, повинні йти на розвиток громади, духовний, розумовий, а не на її деградацію. Переклад і поширення таких фільмів – повний ідіотизм, це те ж саме, що і поширення порнографії. Адміністраторам варто подумати, чи потрібно таке інформаційне сміття на сайті.

  • “…коли ці баритони кричать: “Бий розруху!” – Я сміюся. – Клянуся вам, мені смішно! Це означає, що кожен з них повинен лупити себе по потилиці!” (с)
   До чого тут адміністрація, якщо вибір робив загал?

   • Адміністрація формує перелік фільмів на голосування. А останні два переліки, були відверто кажучи, так собі. Цікаво було б дослідити кількість скачувань по турах. Гадаю, статистика буде красномовною.

    • Ось!

     Сьома збірка:
     Сім самураїв / Seven Samurai / Shichinin no samurai / 七人の侍 (1954) = 567
     The Pirate Bay: За межами клавіатури / Піратська бухта / TPB AFK (2013) = 2044
     Сьома печатка / Det sjunde inseglet / The Seventh Seal (1957) = 385
     Надійні хлопці / Stand Up Guys (2012) = 6202
     Чарівник країни Оз / The Wizard of Oz (1939) = 482
     Сенна / Senna (2010) = 473
     Телемережа / Network (1976) = 716
     Побічна дія / Side Effects (2013) = 3265
     На північ через північний захід / North by Northwest (1959) = 593
     Полювання / Jagten / The Hunt (2012) = 2449
     Випускник / The Graduate (1967) = 838
     Гниле місто / Broken City (2013) = 2913
     Пліч-о-пліч / Side by Side (2012) = 959
     Паркер / Parker (2013) = 4790
     Людина, що вбила Ліберті Веленса / The Man Who Shot Liberty Valance (1962) = 371
     Разом: 27047, в середньому: 1803

     Шоста збірка:
     Суддя Дредд / Dredd (2012) = 4511
     Останній з могікан [Режисерська версія] / The Last of the Mohicans [Director’s Definitive Cut] (1992) = 1457
     Адвокат на лінкольні / The Lincoln Lawyer (2011) = 2020
     Вбити пересмішника / To Kill a Mockingbird (1962) = 796
     Місто [Альтернативна версія] / The Town [Alternate Cut] (2010) = 2240
     Небесний замок Лапута / 天空の城ラピュタ Tenkū no Shiro Rapyuta / Laputa: The Castle in the Sky (1986) = 505
     Викрадена / Taken (2008) = 2147
     У випадку вбивства телефонуйте “М” / Dial M for Murder (1954) = 827
     Безпека не гарантується / Safety Not Guaranteed (2012) = 3888
     Бразилія [Режисерська версія] / Brazil [Director’s Cut] (1985) = 550
     Разом: 18941, в середньому: 1894.

     Як бачите, різниці за середніми показниками немає!

     • А по перших турах, яка картина?
      По друге. Якщо ми встановимо так званий “критерій провалу”. Нехай це буде менше 1000 скачувань. То в 6-ій збірці таких фільмів 4 (40%). А сьомій вже 8 (53%).
      По третє. Проект задумувався в першу чергу для озвучення ТОП-250 IMDB. То навіщо пропихати сюди “це”?

    • Останній тур не рахується, тому що його озвучення ще не завершене!

     Ото ж, статистика дійсно красномовна!!!
     Незважаючи на те, що шостий тур був раніше (а отже мав більше часу на збір завантажень) його середні значення мало чим відрізняються від сьомого туру (який за Вашими словами “…відверто кажучи, так собі…”). Тому не говоріть казна що, якщо не володієте статистикою (яку я для Вас спеціально зібрав).

     ДОСИТЬ “НИТИ”! Якщо Вам щось не подобається, адміністрація завжди готова вислухати конструктивну критику, але тільки КОНСТРУКТИВНУ! А репліки про відстій збірки – це тільки репліки! Маєте ідей – описуйте їх і прикладайте зусилля для їх реалізації!!!
     Бо нити всі можуть, а як приходиться до діла то… сотні відмазок знаходяться одразу!!!

    • І ще, хоча я зовсім не люблю жахи, але не можу терпіти коли користувачі починають “плюватись” на те, що вони (користувачі) обрали більшістю! Якщо Вам не подобається цей вибір, про це можна сказати: “На мою думку…”, або діяти (як я писав перед цим). Констатувати факт: “…А останні два переліки, були відверто кажучи, так собі…” – Ви немає жодного права!

     • В силу власного віку, я в вже сам вправі визначати на, що я маю право. До речі, коли Ви безапеляційно заявляєте, що я не маю права щось там робити, Ви ж при цьому не робите посилання, що це виключно на Вашу думку.

      Якби користувачі не були б обмежені у власному виборі запропонованим переліком, то ми цілком могли б стверджувати, що це вибір користувачів. А так це в першу чергу вибір адміністрації.

     • Hannover

      Гаразд, я висловився надто критично стосовно ваших прав (до речі, насправді рідко хто з нас по-справжньому сам визначає на що має права, решта ж завжди знаходиться в рамках законів, правил та норм).
      Проте Ви не представили якихось більших аргументів в підтримку свої стверджень.

      “…Якби користувачі не були б обмежені у власному виборі запропонованим переліком, то ми цілком могли б стверджувати, що це вибір користувачів…” – якщо мені не зраджує пам’ять, вже десь була пробна тема, де назбиралось такого “непотребу” що конкретно цей фільм в порівнянні з тими – витвір мистецтва. Користувачі мають право пропонувати свої варіанти, але відповідно до поставлених вимог до самого фільму. Якщо Вас це не влаштовує – пропонуйте свої схеми (створюйте теми, голосування), докладно їх опишіть. Звертайтесь на пряму до адміністрації, а не в коментарях до загальної теми (які, через людський фактор, можуть бути не прочитані адміністрацією), або ж хоча б темах оголошення голосувань. Скажу по собі – якщо активніше і ґрунтовніше відстоювати свою позицію, то можна досягти результатів (якщо, звичайно, Ваша ідея не цілком фантастична :) ).

    • Hannover, не зміг відписати прямо під Вашим, тому пишу під своїм.

     Стосовно перших турів – то у мене немає зараз часу їх рахувати.
     Стосовно критерію провалу: так давайте для цього “провального” сьомого туру зробимо перерахунок через три місяці від сьогодні (адже він стартував приблизно на три місяці пізніше). Не сперечатимусь, картина зміниться не сильно, проте тоді ми зможемо про це більш однозначно сказати.
     І стосовно третього: так, це була первинна ідея, але факт такий, що є значна частина користувачів яким байдуже, якого саме жанру фільм – головне, щоб рік найновіший, або ще краще – з “майбутнього”. Тому такі результати. І не факт, що “ця частина” здійснила перекази (цього ми не знаємо, принаймні поки), але вплив на підбірку фільмів і саме голосування вона зробила.

    • О, і ще, стосовно “критерій провалу”: можливо серед тих навіть 100 користувачів що завантажили той чи інший фільм були ті, які пожертвували в сумі більше ніж 100% вартості цього фільму саме чекаючи на нього? В такому випадку це ніяких не провал, а повний успіх, адже ті хто пожертвував і хотіли саме той фільм, на який надіслали кошти, отримали його.

   • ви б ще гопоті із сємками надали право вирішувати що озвучувати, а що ні.
    і ще в неї спитайте якою мовою – вони вам скажуть.

    я більше ні копійки ніколи не дам на переклад, здохніть у своєму блювотинні.

   • P.S.
    А якщо конструктивно, то пропоную надалі озвучувати ВИКЛЮЧНО фільми з колекції CRITERION, не питаючи в бидла про їхні вподобання.
    І от коли ВСІ фільми з цієї колекції будуть перекладені українською, можна починати озвучувати й щось інше.

  • +1, вже другий поспіль тур, в якому озвучують тупарилі фільми

  • Думаю адміністрація тут не винна. Я теж вибирав даний фільм, так як думав що це продовження “Зловісних мерців” режисера Сем Реймі (Sam Raimi). Тож відтепер, перед тим як обирати, обов’язково буду дивитися трейлери.
   Та всеодно дякую за переклад.

  • Потрібно витісняти русифікацію з усіх сфер в тому числі порно, жахи, вуличний жаргон і биківська лайка тощо – все це має бути українським і тоді буде щастя.

   • “Потрібно витісняти русифікацію з усіх сфер в тому числі порно, жахи, вуличний жаргон і биківська лайка тощо – все це має бути українським і тоді буде щастя.”

    Агов, без фанатизму.

  • Окрім документальних та пізнавальних, українізувати треба у першу чергу популярний масовий продукт, який споживають мільйони. І який тотально зрусифікований сьогодні. У кіно це популярні “низькі” жанри – фільми жахів, фантастика, бойовики, комедії. А не шедеври “духовного розвитку” для високочолих інтелектуалів, які подивляться півтора доходяги за рік. Не розуміти цього – це значить бути повним невігласом та не знати сутності масової пропаганди у сучасному світі.

  • Підтримую Вас на кожному слові, проте таке можливо коли основна частина суспільства є високоморальною і вибирає відповідний мультимедійний контент. В нашому ж випадку, основна частина віддає перевагу фільмам на зразок цього, що і виявилось в результатах голосування (УВАГА ДО ВСІХ! ДОСИТЬ (!) нити про те, що збірка погана і т.п. – за неї було віддано більшість голосів і люди, коли переказували гроші, знали на ЩО вони переказують. Якщо Вам щось не подобається – то під час наступного голосування пропонуйте і рекламуйте свої варіанти фільмів. Проте, коли виберуть не Ваші варіанти – ЗРОЗУМІЙТЕ, що не всі такі як ви. В цьому випадку Ви просто можете не надсилати кошти і чекати наступної збірки).

   В крайньому випадку адміністрація може спробувати провести експеримент: після закінчення голосування, коли почнеться збірка, простити тих що переказують кошти, вказувати на які саме фільми/мультфільми вони бажають їх спрямувати, або ж вказувати що “можна на будь-які”. В такому випадку ми побачимо, як буде відрізнятись голосування користувачів толоки від “голосування” пожертвами і які фільми були проголосовані тими, хто ніяких коштів не переказував.

  • Чиїх грошей Вам шкода? Якщо власних, то просто не слід в це вкладатися. Якщо чужих – то чи не забагато Ви берете на себе?
   Особисто я теж не в захопленні від цього фільму, але гроші переказувала не на нього конкретно, а на всю збірку, з якої чимало фільмів бажала б дивитись українською. І якщо не я особисто, а хтось з прихильників жахів отримає задоволення – я не проти.

 4. Краще б озвучували щось нормальне!

  • ДІСТАЛИ!!! Читайте інші повідомлення даної новини (їх ще не так багато)!

   “…ДОСИТЬ (!) нити про те, що збірка погана і т.п. – за неї було віддано більшість голосів і люди, коли переказували гроші, знали на ЩО вони переказують. Якщо Вам щось не подобається – то під час наступного голосування пропонуйте і рекламуйте свої варіанти фільмів. Проте, коли виберуть не Ваші варіанти – ЗРОЗУМІЙТЕ, що не всі такі як Ви. В цьому випадку Ви просто можете не надсилати кошти і чекати наступної збірки…”

   • Вона була поганою, ще до початку голосування. Так невдало складено було перелік фільмів.

    • Тоді пропускаєте її та й все!
     Як бачите, там були і інші фільми, але за цей було віддано достатньо голосів.
     Гадаєте легко скласти перелік фільмів щоб врахувати усі смаки?

 5. Повна фігня!!! Дарма витрачені гроші. Що більше нема чого озвучувати.

  • Та РЕАЛЬНО сліпий!

   Читайте попередні коментарі!
   До речі, а Ви хоч що-небудь на цю збірку надсилали?

 6. Для кожного жанру є своя аудиторія – комусь подобаються драми, комусь комедії, комусь жахи і так далі. Тому писати, що фільм “поганий” – просто по-дитячому. Є люди, які хочуть бачити щось на цей зразок – і таких дуже навіть багато.

 7. Terroto, а що тебе так дратують “ниття”. правда очі колить?

  • Яка саме “правда”? Та, що не приклавши ніяких зусиль та нічого не вклавши, користувачі жаліються на те, що їм пропонують. І шкодують чужі гроші? Так, таке ниття мене дратує. Мені також мало подобається ця збірка, проте я не нарікаю на неї, адже знаю що за неї проголосувало достатня кількість інших користувачів. Просто для цієї збірки моя фінансова допомога буде мінімальна.

  • Твоє ниття і мене дратує. І мамці поплачся!

 8. Озвучують усяку дурню, а потім і виходить що з усього туру, можна дивитись не більше 3-4 фільмів.

  • Чи Ви читали інші повідомлення до цієї новини?

   • Я написав свою дувку. Те що написано вище, мене не дуже цікавить.

    • От так і живемо ми в нашій державі, глухі та байдужі до інших і лише здатні сказати своє “фе”, вибачте на слові. Я нічого не маю проти стосовно вашої думки (цілком погоджуються що цей фільм особисто для мене – повна дурня), але й Ви поважайте смаки інших.

 9. Гарно озвучено. Мені подобається. Дуже страшно. Дякую.

 10. Вважаю себе дуже спокійною та поміркованою людиною, та інколи оце НИТТЯ реально задовбує!
  Повністю згоден з Terroto. Скільки можна на все плюватися, жалітися, “наїзджати”, показувати своє зневажливе “фе” і т.і.
  Люди роблять ВЕЛИЧЕЗНУ справу, займаючи свій час, ресурси та можливості, а у відповідь саме НИТТЯ!
  Діяти треба! Пропонувати! Аргументувати! Переконувати! Впрягатися!
  Бо як до справи, то нема кому…

 11. Особисто я за цей фільм не голосував і не планую його дивитися, але сотні людей думають зовсім по-інакшому, ніж я, а думку людей треба поважати.

  Ще колись дуже давно одна недурна людина казала: “Я ненавиджу вашу думку, але готовий померти за те, щоб ви мали право її відстояти”. Здається, це був Вольтер.

 12. Для чого було озвучувати настільки низькопробне лайно?

 13. Може кіно, на вашу думку, і погане та завантажило його вже більше сотні глядачів. А це набагато більше ніж коментаторів у цій світлині.

 14. Та забаньте цих нитиків. Нафлудили тут, що триндець, і що найцікавіше, на толоці ні чорта такого не пишуть, жижки трясуться, аніоніми та юзери?

 15. Крутий фільм, один з небагатьох фільмів, озвучених Гуртом, де не тільки говорять, а щось відбувається)

 16. Панове – хочете щоб був перекладений фільм, який вам ну дуууже подобається – але чомусь лише вам? Надішліть кошти в сумі повної вартості перекладу, зауваживши що це на переклад зазначеного вами фільму – думаю вам його перекладуть з превеликою радістю – причому незалежно від того є він у збірці чи ні. А розказувати куди подіти чужі гроші – це в нас усі вміють. Хтось там в пориві “праведного гніву” казав що більше не надсилатиме коштів. Цікаво скільки їх власне було надіслано. Невже достатньо для перекладу хоча б одного фільму. А навіть якщо так – то невже у всій збірці немає жодного фільму, вартого вашої уваги? Я б наприклад вважав що саме на такий фільм мої кошти і пішли.

 17. Файне кіно=) Чому вам всім не подобається?

 18. Отримав масу задоволення від перегляду і зів дві пачки сємок! Дякую!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.