Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171213 (160 за 24 години)

Барва пурпурова / The Color Purple (1985) – озвучено для Гуртом!

| 8 коментарів

постер Барва пурпурова / The Color Purple (1985)

Жанр: драма
Країна: США

Кінокомпанія: Amblin Entertainment, Guber-Peters Company, The, Warner Bros.
Режисер: Стівен Спілберг
Актори: Денні Ґловер, Вуупі Ґолдберг, Адольф Цезар, Маргарет Ейвері, Рей Дон Чон, Опра Вінфрі

Сюжет:
Драма про дівчину Сілі Джонсон, яка в 17 років народжує другу дитину від вітчима, якого вважає рідним батьком. Все життя вона терпіла побої і приниження від цієї деспотичної людини. Він забрав малюка Сілі, відвіз його в невідомому напрямку і наказав дочці нікому не говорити про це. Через деякий час до сім’ї Джонсон приїжджає загадковий фермер «Містер», який хоче одружитися із сестрою Сілі, Нетті. Але батько дівчат відмовляється видавати молодшу дочку, і замість неї за «Містера» виходить заміж Сілі. Але новоспечений чоловік виявляється однаковим тираном, як і батько головної героїні. На додаток до всього, сестру Сілі відправляють до Африки. Нетті обіцяє писати кожен день до кінця життя, але Сілі так і не отримала жодного листа.

Завантажити:
480p
720p
1080p
Remux

Українське озвучення створено в рамках проекту “Хочеш кіно українською? Замовляй!”

8 коментарів

 1. А коли буде озвучено “Коти-Аристократи”?

 2. Дякую за гарне кіно!

 3. Фільм гівно. Спілберг злив по повній.

  • Після такого коментаря, який виставлено наче від “авторитетного критика”, мушу фільм обов’язково переглянути.

   А тепер серйозно – Ви кінокритик, що заявляєте це в безособовій формі? Якщо ні, то прошу висловлювати свої думки у формі свої думок. Наприклад: “на мою думку, фільм … … …” ; або “переглянувши фільм, можу сказати що для мене – він повне г….”. Так буде більш толерантно до смаків інших користувачів та відповідатиме суб’єктивності даного коментаря.

   • Якщо я пишу від себе то здається не треба писати “на мою думку”, адже на початку коментаря стоїть ім’я того хто це пише тому і так зрозуміло що це його думки. А також додам, що фільм гівно. Глянув в титрах “режисер Стівен Спілберг”, думаю “Нічого собі, Спілберг! Сильне кіно мабуть буде”, але як виявилось нікудишнє.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.