Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169070 (209 за 24 години)

На «Плюсплюс» стартує вечірня «Казка з татом»

| 1 коментар

З 2 вересня на телеканалі «Плюсплюс» стартує нова програма – вечірня казка для дітей «Казка з татом». Про це повідомляє прес-служба каналу.  У проекті відомі чоловіки начитують казки дітям. «Казка з татом» виходитиме по буднях о 21.00.

Як зазначає «Плюсплюс», за даними соціологів середньостатистичний український батько приділяє вихованню дитини 4 хвилини в день. За допомогою програми «Казка з татом» канал намагатиметься вплинути на сприйняття ролі батька в українській сім’ї і відродити традиції сімейного читання.

 В «Казці з татом» знялись ведучі каналу «1+1» Анатолій Анатоліч, Юрій Горбунов, Руслан Сенічкін, учасники гурту «ТНМК» Фагот і Фоззі, лідер гурту «Тік» Віктор Бронюк, фронтмен гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка та інші. Зіркові тата читають казки в студії, а казкові герої оживають завдяки сучасній анімації.

«Я батько двох чудових донечок і вже розповідаю казки своїй старшій. Алісі два роки і їй цікаво слухати мене. Казки я вигадую сам, тому вони щовечора різні. А проект «Казка з татом» для мене – чудова нагода розповісти найкращі українські казки всім дітлахам країни, і, можливо, показати добрий приклад іншим татусям», – поділився Анатолій Анатоліч.

Джерело: Телекритика

1 коментар

  1. Потреба в такій телепрограмі існує, але ідея дебільна. Потрібна одна й та сама людина. Щоб дитинка звикала до одного і того образу, одного і того голосу. Той хто придумав програму зовсім не цікавився педагогікою і вихованням дітей. Ганьба.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.