Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171528 (295 за 24 години)

Вітаємо з Днем незалежності України!

| 25 коментарів

nezalegnist_20

Адміністрація Гуртом щиро вітає всіх Українців з Днем незалежності України!  Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.  Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Безумовно, роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети.

Слава Україні!

25 коментарів

 1. Слава Україні!

 2. Вітаю всі з днем ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ!
  Наші предки повернули нам волю – пора нам повернути Україні лад та порядок!

  Слава Україні!

 3. Всіх гуртомівців зі св*ятом, Всім здоров*я, миру, впевненності в нашу св*яту українську справу.

 4. От тільки у фразі “День Незалежності України” всі слова пишуться з великої букви. А за привітання вдячний. Героям слава!

 5. Було б непогано в честь свята якийсь би фріліч.

 6. Вітаю всіх зі святом!

 7. Дякуємо за привітання! Дитячий проект “Янко Гортало” також вітає всіх українців з Днем Незалежності! Зі святом вас, дорогі друзі! :)

 8. Вітаю співгромадян зі святом!)

 9. З днем незалежності, друзі!

 10. Хай радіють усі! Так у одній серії “Підлітків-Титанів” казала одна з героїв, Рейвен. Що ж радію за тих хто справді відчуває що держава незалежна і українцям є що святкувати. Радійте що живете у областях де ще є українська як мова спілкування і можете навіть знайомитися з українками. Не у всій Україні є таке щастя, і схоже найближчим часом не буде, хоча я колись наївно думав що навпаки. Тому я не відчуваю святкового настрою, але радий за тих хто ще не відчуває розчарування і нерозуміння що робити далі.

 11. Слава Україні – Героям Слава! З Днем Незалежності України!

 12. Всіх З Днем Свободи! Цей день дав нам можливості стати господарями своєї долі і країни. А чи скористаємось ними!?

  Слава Україні! Героям Слава!

 13. Слава Україні!

 14. Дякую тобі незалежність за височезний рівень безробіття, за мільйони українців які живуть на межі жебрацтва, за заробітчан які роками дітей не бачать, за лікарів у який без хабаря не полікуєшся, за зруйновані села.За мілярди Коломойського, ахметова та їм подібним.За перше місце в світі по дитячому алкоголізму, туберкульозу, сніду.

  • За це треба дякувати бабкам, які голосують за радянське минуле та донецьких бандитів. І вони поки що перемагають.

  • А що Ти зробив для України? Може щось зробив для себе, щоб тобі краще жилося? Ти науковець, професор, чи просто мудра людина? Коли читаєш історію, то читаєш про тих людей, які щось робили, діяли. Ті, хто сидів і чекав що їм прийдуть і подадуть зазвичай колись просто здихали (природній відбір), а сьогодні вони пишуть усілякі безглузді коментарі до світлин.

  • Так Іване, попав ти. Не позаздриш. Забрали врагі ярмо, куфайку і “чорні” суботи за “того парня”. І нічого не дали – ні вілли, ні яхти, ні особистого літака. Хоч бери та вішайся. Єдинна надія на партію регіонів і Вадіка Каліснічека лічно.

 15. Анонімний.Respect за твої слова
  Вадікі,Рінати,Бориси,Віті,…..не збираються віддавати свої дачі,заводи,параходи якомусь там бидлу

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.