Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169806 (184 за 24 години)

Українка отримала звання Міс Земля Канада 2013!

| 2 коментарі

Софія Чорній

19-ти річна українка за походженням Софія Чорній здобула перемогу у конкурсі Міс Земля Канада 2013 (Miss Earth Canada 2013). Софія народилась у Львові і у 4-річному віці разом з родиною емігрувала до Канади. Дівчина вжe другий рік навчається в Університеті Торонто та мріє бути вчителем французької мови і літератури, а також фізкультури. У вільний час працює моделлю.

Софія навчалася в українській суботній школi iмeнi Івана Франка, вільно спілкується українською мовою і завжди пам’ятає про українське походження.

“Якби мене запитали про мою Батьківщину, я б відповіла: «Україна i Канадa». В дитинстві я щороку їздила в Україну до діда і бабці.  Ми разом і в Карпатах були, і в Києві, і багато ще де, вони показували мені всілякі цікаві місця: «Дивися, Софійко, яка гарна Україна!».  Ми мали дачу в Приморському (це біля Одеси). Чорне море також мене зачарувало своєю красою… Гадаю, що українці мають глибокий зв’язок із природою. У Канаді мені бракує цього єднання…”.

“Я народилася в Україні, у прекрасному місті Львові. Мені дуже подобаються його забруковані вулиці, чудові парки, прекрасний Оперний театр, i Високий замок. ” –  згадує Софія.

Також, українська красуня мріє займатися благодійною діяльністю: “Я дуже горда наданою мені можливістю збирати кошти для благодійного дитячого фонду і внести вклад у велику справу – подарувати дітям щасливе і безтурботне дитинство. Я хочу, щоб діти були активні, відвідували школу і грали в ігри.”

Джерело: Офіційна сторінка на ФБ, Разом

2 коментарі

  1. Гарна україночка.

  2. Можна додати, що після цієї перемоги Софія буде представляти Канаду на тепер вже міжнародному конкурсі красунь Міс Земля 2013.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.