Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171541 (291 за 24 години)

Хочу, щоб діти залишались дітьми…

| 6 коментарів

Доброго дня!  Дивлячись таку велику кількість публікацій про дійсно необхідність гарного дитячого контенту, напишу як я шукала вокальний колектив для запису своєї збірки дитячих пісень. Одразу скажу, що в решті решт я знайшла чудових виконавців, з чудовими керівниками, але тоді….

Початок пошуку був ще у 2010 році. Всі керівники, до яких я зверталася, казали мені, що їх вихованці (6 – 7 років) не цікавляться піснями про веселих гномів і пташок, чарівних котиків і веселих мандрівників.

Вони, всі як один, показували на прикладі пісень у виконанні своїх солістів (майже без винятку створені саме цими керівниками) що саме хочуть співати діти, з текстами на кшталт: ” Я тебе чекаю, ти не йдеш, ти мене кохаєш? Авжеж!” . Але.. Хіба не сам керівник, має створювати, або хоча б сприяти створенню музичного смаку? Чи не залишаються наші діти без певного проміжку часу саме в дитинстві, з чарівниками і пригодами. Можливо, якщо це так, в цьому є і наша з Вами провина….

6 коментарів

 1. Безперечно Ви праві.
  Але подивіться що саме показують по телебаченню для дітей!. Журнали, радіопередачі.
  Стоячи на зупинці у кіоску на рівні очей дитини 5-7 років я випадково натрапив на журнал для дітей орієнтованого для дівчаток “Школа монстрів”, та ще кілька от назви на жаль не пам’ятаю.
  Зображення “дівчаток” на обкладинці візуально нагадувало милих дівчаток з пекла.
  Мені стало моторошно. Це ж виховання дітей змалку!
  А ви говорите про музичні твори.

 2. Дітям сьогодні не позаздриш: батьки працюють з ранку до ночі, на телебаченні не мультики, а жахи, школа забирає усі сили… Лишаються одні комп’ютерні ігри!..
  Добре, коли батьки розуміють про важливість як культурного, так і фізичного виховання, і докладають для цього певних зусиль. Інакше нове покоління “обіцяє” бути ще більш хворобливим і надломленим морально, духовно, а почасти й фізично.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.