Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171905 (200 за 24 години)

17 коментарів

 1. Непогана ідея. Не тішу себе ілюзіями, що належить вам. Однак вважаю, що непогано дивитися подібні рецензії. Адже у наш час дітям, юнацтву, іншим представникам молоді, доволі важко читати рецензії, які більші за два речення. А без рецензій авторитетних авторів важко сформувати смак людям, які мало чим цікавляться. Хай там як, а я чекаю на наступну коміксову рецуху.

  • Дякую :) А щодо задуму, то все: від тексту до форми його подачі, обдумував і реалізовував самостійно. Хоч, звісно, було б наївно стверджувати, що схожа ідея ніколи і ніде не реалізовувалась схожим чином.

 2. мені сподобалось. і блог ваш також цікавий. Тільки ви зупинились там десь літом. Продовжуйте .

  • Приємно чути! Блог оживе знову, а простій був зумовлений тим, що на платформі “блогпосту”, де розміщений блог, важко реалізувати деякі задуми. Шукатиму вихід з ситуації ))

   • Не одразу зрозумів суть цієї новини, але після “декількох чарок :)” усе ж допер. Що я хочу сказати?: пишеться на Гуртом тож і усе наповнення повинне йти на користь сайту, а рецензія не повинна обмежуватися однією картинкою до фільму (я думаю, що ви зрозуміли про що йдеться)! Дякую!

 3. Цікавий задум) Мені тоже сподобалось)

 4. Справді цікава задумка, тільки радив би завести автономний блог на власному хостингу, а не на блогспоті – і оформити можна краще, і можливостей набагато більше. Той же WordPress ідеально підійшов би.

  • Дякую, ваш коментар дуже слушний. Я вже теж над цим задумувався, просто не вистачає навиків у роботі з WordPress, а ще потрібно хостинг, домен…

 5. Ну і звісно наповнювати його треба регулярно – хоча б кілька нових фільмів на тиждень, ну і як мінімум 1-2 фільми в день зі старих.

 6. Цікава ідея!! Хотілося б що б рецензія була більшою і розкидана по декількох кадрах/картинках

 7. кілька яскравих кадрів і один абзац :) задум 5+

 8. Файно вийшло! дісно наших таких сайтів важко знайти… тільки якшо робити таку “рецензію в картинках” то треба хоча б мінімум 3 слайди до одного фільму, а краще якщо ще більше.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.